İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Dolandırıldım

Breeze

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Geçmiş olsun
Herkes kolay yoldan zengin olmanın yollarını arıyor maalesef
Dolandırıcılık teknolojiden bir adım önde ...

Mehmet Tahta

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yazık olmuş gerçekten. Dikkatli olmak lazım, araştırmak lazım, küçük miktar olsa bile (ki dediğiniz miktar hiç küçük statüsünde sayılmaz, o parayla ev geçindirenler var), işleri sağlam bir şekilde yürütmek gerek.
Forumdan birilerini bulsaydınız keşke. Bozanlar da vardı yanılmıyorsam.
Savcılığa suç duyurusunda bulunun, paypal'dan da şikayette bulunun, GNeRaL'in dediği gibi böyle bir imkan vardı yanılmıyorsam.

İyi çalışmalar dilerim

sunes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
geçmiş olsun arkadasim,bende ara sira pp bozduruyorum bu forumdan 2-3 kisiye bozdurdum,hatta bi arkadasa 500 usd yolladim,meger adamin maasi hesaba yatmamis, gecenin 12 sinde bankamatige gidip para yatirdi,cep bank yapti bana..size tavsiyem her zaman calistiginiz kisilerle calisin.sonra magdur olmayin.saygilarimla

hakimi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
işin ilginçi adını vermek istemediğim biri ile 3. işimde para kaptırdım. Parayı bankanın kredi kartına kestiğini idda ediyor ve ödicem diyor ama galiba 2 ay geçti :) Ortalık tuğaflıklarla dolu :)

biber10

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Selam bu ayhan güler adlı kişi biraz önce banada bu sfer 300$ paypal bozdurmak istediğini söyledi 300 ytl ye bozsan olur dedi senin mesajını okudum ve rahatladım valla az kalsın gümlüyorduk..

pilawci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kotu niyetli kisiler heryerde her zmaan var malesef, bizimde en buyuk SIKINTImiz Nijeryali dolandiricilar... Sitede ingilzice oldguunu icin ozellikle bir yada birkac kisi var ayda 20 en az tane calinti kredi kartindan hesap aciliyor...

TaLiP

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Arkadaşlar bu malum şahıs kendi sitesini ben heklemişim gibi bi index atmış daha önce bahsetmiştim. whoisinden bulamadım hosting firmasıyla irtibata geçip bunun kaldırılmasını talep etmek istiyorum. Biri bana yardımcı olabilir mi ? Ayrıca benim e-ticaret sitelerime benzer birkaç site yaparak avrupadaki insanların paralarını paypal yoluyla toplayarak ürün göndermemiş (yani benim Logomu ve ünvanımı kullanarak avrupayı da biraz dolandırmış)

Mywedding

1
İyinet Üyesi
Reaction score
96
yazdıklarını yapanın, kendiniz olmadığı ne malüm ,
Arkadaşlar bu malum şahıs kendi sitesini ben heklemişim gibi bi index atmış daha önce bahsetmiştim. whoisinden bulamadım hosting firmasıyla irtibata geçip bunun kaldırılmasını talep etmek istiyorum. Biri bana yardımcı olabilir mi ? Ayrıca benim e-ticaret sitelerime benzer birkaç site yaparak avrupadaki insanların paralarını paypal yoluyla toplayarak ürün göndermemiş (yani benim Logomu ve ünvanımı kullanarak avrupayı da biraz dolandırmış)

TaLiP

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Böyle düşünmekle de haklısınız aslında ama ben değilim ve bilginiz varsa bu işin içinden nasıl çıkacağım konusunda bana yardımcı olursanız sevinirim. Her gün msn imi millet ekliyo ve bana heker diyo, iş vermeye kalkıyolar filan (şu siteyi kaç paraya heklersin gibi saçma sapan cümleler) kariyerim alt üst oldu. Çok rahatsız olmaya başladım.

moredomain

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Belki de haklısın Mywedding.. Böyle bir ortamda paranoyak olmamak elde değil. Özellikle de toplum bilinci yeterince gelişmemiş yeni yetmeler, midemizi bulandırmaya devam ettikçe, bizim "ya" ile başlayan sorularımızın/şüphelerimizin ardı arkası kesilmeyecek. Eğitim şart :)
Herneyse uzun lafın kısası Talip'i tanırım ve "medeniyet" seviyesine ulaşabilmiş arkadaşlarım listesine gönül rahatlığıyla yazabilirim adını. Kendisi bu kadar aciz ve basit işlerin peşinde koşacak adamlardan değildir...

TaLiP

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Belki de haklısın Mywedding.. Böyle bir ortamda paranoyak olmamak elde değil. Özellikle de toplum bilinci yeterince gelişmemiş yeni yetmeler, midemizi bulandırmaya devam ettikçe, bizim "ya" ile başlayan sorularımızın/şüphelerimizin ardı arkası kesilmeyecek. Eğitim şart :)
Herneyse uzun lafın kısası Talip'i tanırım ve "medeniyet" seviyesine ulaşabilmiş arkadaşlarım listesine gönül rahatlığıyla yazabilirim adını. Kendisi bu kadar aciz ve basit işlerin peşinde koşacak adamlardan değildir...

Teşekkürler moredomain Haklısın bu işlerin peşinde koşmaya ihtiyacım yok Allah'a şükür. Konu da bayaa dağıldı, ben bu işten sıyrılmanın peşindeyim. Hâlen herkez o siteyi benim heklediğimi düşünmekte. Biri bana yardımcı olabilir mi lütfen ?

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
valla kızan kızsın umrunda değil ama tokat yiyene iyi oluyor.
Ki birde çıkıp giden 400$ umrumda değil ben zaten onu kısa zamanda kazanıyorum diyen biriyse hele.
Çünkü o kadar parayı kısa zamanda kazanabilen birinin para tecrübesi olmalıdır yoksada o kadar parayla oynamasın :p yok eğer oynayacam dersede herşey bir tecrübe oldugu için bu tecrübeyi yaşatanlara teşekkür edilmesi lazım çünkü nasıl olurda 400$ ilk gördüğün adama verilir...
allah seni 4000$ vermeyesin diye ödüllendirmiş hiç sızlanma bence ;)

TaLiP

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
valla kızan kızsın umrunda değil ama tokat yiyene iyi oluyor.
Ki birde çıkıp giden 400$ umrumda değil ben zaten onu kısa zamanda kazanıyorum diyen biriyse hele.
Çünkü o kadar parayı kısa zamanda kazanabilen birinin para tecrübesi olmalıdır yoksada o kadar parayla oynamasın :p yok eğer oynayacam dersede herşey bir tecrübe oldugu için bu tecrübeyi yaşatanlara teşekkür edilmesi lazım çünkü nasıl olurda 400$ ilk gördüğün adama verilir...
allah seni 4000$ vermeyesin diye ödüllendirmiş hiç sızlanma bence ;)

Hoca ben kaybettiğim paraya sızlanmıyorum ki 40.000 dolar da olsa vız gelir mesajımı anlamamışsınız. Ben sitesine attığı index ten bahsetiyorum. www.msnshowkizlar.com bu siteye girince heked By talip filan yazan saçma sapan yazılar ve benim resimlerimi koymuş. Bundan ne şekilde kurtulabileceğim konusunda bilgisi olan varsa lütfen onlar cevap yazsınlar.

Unutmam

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar talip hikaye uyduracak birisi değildir.Kendisiyle daha önce baya iş yapmıştık güvenilirdir kesinlikle yalandan yere böyle şeyler yapmaz.

demirhan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Talip sağlam adamdır. yıllardır calısıyorum
lütfen tereddüt içeren kelimelerle aynı cümlede ismini kullanmayınız

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5