İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Dünden bugüne Aytug Akdogan

aytuggg

0
Yasakli Uye
İyinet Üyesi
Reaction score
0
18 Ağustos 1992 tarihinde nur topu gibi bi bebek Dünya'ya gelmişti.

Rivayetlere göre günlerden perşembe saatler ise gece yarısıydı.

Rakamlar çok önemli olmasa da doğmuştuk işte..

Siz deyin civciv ben diyeyim tavuk gibi (tavuk ne alaka bilmem ama) sapsarı bi bebek.

Yavaş yavaş büyümeye başlıyordum.

Bi gün askeri kamptaydık sanırım,basket oynarken tam gözlük düşüyordu,o sırada babam iyi bir fotoğrafımı yakalamıştı.

n537163375_195355_774.jpg

Küçükken Beşiktaş'lıydım,10 yaşımda Fenerbahçe'ye 12 yaşımda ise Galatasaray'ıma döndüm.

Yani doğruyu geç de olsa bulmuştum.

Bi de o zamanlar kırmızı bi ' Şahin ' arabamız vardı..

n537163375_195311_4892.jpg

Pff.. Bi gün de öyle bi hasta olmuştum ki sormayın.

Hülya ablam (bakıcımızdı) çok üzülmüştü,annem idi sanırım birisi çok sevdiğim

çıkartmalı,yapıştırmalı resimlerden almış,yanıma koymuştu.

n537163375_195310_7084.jpg

O günler güzeldi.

Masumdu,dertsizdi,tasasızdı.

Hayatı bilmiyorduk,evde yaşıyorduk,sevdiklerimiz hep yanımızdaydı.

Şimdi ne değişti bilmem ama..

Şu Dünya'da bebekliğin ve küçüklüğün masumluğu kadar değer verdiğim bir şey daha yok.

Aytug Akdogan..

O şimdi 16 yaşında..

Ve işin ilginç yanı,

Yıllar yıllar sonra da şuanki haline bakıp gene eskileri özleyeceğini bildiği için de..mutsuz..

Böyle bir şey topladım,iyinet'imde de paylaşayım dedim.Fakat en fazla 3 resim eklenebiliyor,aslında konunun bununla alakası yok her yerden kesmek zorunda kaldım.Reklam olarak algılamayın lütfen ama asıl resimler burada http://komiktavuk.com/forum/index.php?topic=1467.0 hani yani bakmak isterseniz hepsine diye.

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
karizma konusuyo :)
n537163375_195311_4892.jpg

deviL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Küçükken Beşiktaş'lıydım,10 yaşımda Fenerbahçe'ye 12 yaşımda ise Galatasaray'ıma döndüm.

Doğru yolu bulmuşsun :)

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
ben küçükken fenerliydim sonra rüşvetle (siyah beyaz tavşan verdiler ) beiktaşlı oldum:D

eee bukadarmı aytuggg en iyi webmaster forumunda internet hayatını anlatmak varken....

ByRON

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
ben küçükken fenerliydim sonra rüşvetle (siyah beyaz tavşan verdiler ) beiktaşlı oldum:D

eee bukadarmı aytuggg en iyi webmaster forumunda internet hayatını anlatmak varken....

Aramızda kalsın ben cikolata fenerbahceden döndüm besiktaslı oldum ama dogru yolu buldum :) ve bulmussuz

T3chn0

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
insanın "çık git ulan hayatımızdan" diyesi geliyor.

MéDicLiFé

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
insanın "çık git ulan hayatımızdan" diyesi geliyor.

Hayatının anlam ve amaçlarını değerlendirmeyi denedin mi?
İnsanları kaybetmek kolaydır. Çık git dediğin an bir daha geri dönüşün olmaz.
Kaç kişiyi hayata döndürme çabası içine girdiğini sorgulamalı insan.
Birilerini hayata döndürmek için illa ki beyaz önlükte giymen gerekmiyor.
İnsanların elini tut sana kazık atsalar bile. Birgün sende elini uzatacak duruma geleceksin çünkü. Dünya için yuvarlak diyorlar.

Mesala yarın bir değişiklik yap hayatında. Çarşıya çıktığında üzerinde forması olan bir ufaklığı karşıdan karşıya geçir. Çok basitçe gözükür karşıdan bakınca ama belkide bir trafik kazasının önüne geçmiş olursun. Yada üzgün gördüğün birini teselli et. Morel ver. Yada insanları maddi zararlar verdiğine inandığın birine bunun yanlış olduğunu güzelce anlat. Ama öğüt verme. Aynı zamanda ona maddi bir çıkar yoluda göster. O kişininde maddi bir yükümlülüğünün olduğunu düşünerek hareket et. Ama sakın dilenci gibi ona para verme. Bu onu daha da çamura batırır.
Olay AV MEVSİMİNDE KURALINA UYGUN OLARAK BALIK TUTMAYI ÖĞRETEBİLMEKTE.

Bunları yaptığında bir duygu hissedeceksin. Karşıdan karşıya geçirdiğin çocuğun yüz ifaedsini görünce ben insanım diyeceksin.
Eğer bunu diyebilme fırsatını yakalayan ender insanlardan olursan hayatının anlamı vardır.

Mywedding

1
İyinet Üyesi
Reaction score
96
evet, ilk davetiyesini ben göndermiştim, birden film şeridi gibim oldu , desem okuyanlar acaba ne zamn gönderdi diyecek,

yakın, geçen sene,

ama aykutçum , her zamanki gibi rahat durmamıştı o zamanlar... eski dostlar, eski dostlar , , , , , ,

MéDicLiFé

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Biraz hastayım o yüzden olabilir sanırım:S
Bi ara doktora çıkıcam vaktim olursa sanırım ciğerlerim nikotin ve katran yüklemesine dayanamadı evde ölümü beler modda yatıyorum resmen.. Tatilede girdik ya iyice saldım kendimi birde yanlız kalınca sanırım düşünmeye daha da fazla fırsatım oldu:)

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Hastalara yanlız kalmamayı öğütlemiyor musunuz? 4 günüm kaldı, İstanbul'a geliyorum. Depresif moddan çıkacağım ben de işallah, yalnız yalnız oturdukça iyileşmiyor insan.

MéDicLiFé

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Vallahi geçen muhappetini yapıyorduk sağlam bir psikolog lazım bize diye Elif diye bir arkadaşla.
Buda gitmiş araştırmış bulmuş birini.
Adama gittik aldığımız cevap;
"Çocuklar sizin bilgileriniz bizden daha yeni... Bali siz yapmayın." Allah dedim belanı vermesin senin...
Ordan çıktık en azından dedim bi doktora gideyim bir ara ciğerlerim için...

Şimdide nescafenin suyu kaynarken onun başında öyle düşünüyordum. Kendi kendime ulan dedim acaba şimdi ben doktora çıkarken nerden sevk alacağım ve hangi hastaneye gideceğim, kime gideceğim. İlaç yazsalar nereye yazdıracağım sağlık karnem yok ihtiyaç duymadım hiç...

Allah dedim kahretsin gidecek yerimde yok... Bende bol bol ıhlamur içiyorum. Artık kendimi camdan atasım geliyor iyileşeceğim diye ıhlamur içmeye tahammül etmenin verdiği acıdan...

Aytuğ bu arada sana özel mesaj ile attığım 3 satırın altında büyük bir anlam var farkında olmadığımı sanma ekledim konuşuruz bol bol vaktimiz oldukça.

Ama güzel bir şey yapmışsın. Geyiğede vursa insanların geçmişlerini değerlendirmeleri ve geleceğe kendilerini hazırlamaları güzel bir şey.

T3chn0

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Hayatının anlam ve amaçlarını değerlendirmeyi denedin mi?
İnsanları kaybetmek kolaydır. Çık git dediğin an bir daha geri dönüşün olmaz.
Kaç kişiyi hayata döndürme çabası içine girdiğini sorgulamalı insan.
Birilerini hayata döndürmek için illa ki beyaz önlükte giymen gerekmiyor.
İnsanların elini tut sana kazık atsalar bile. Birgün sende elini uzatacak duruma geleceksin çünkü. Dünya için yuvarlak diyorlar.

Mesala yarın bir değişiklik yap hayatında. Çarşıya çıktığında üzerinde forması olan bir ufaklığı karşıdan karşıya geçir. Çok basitçe gözükür karşıdan bakınca ama belkide bir trafik kazasının önüne geçmiş olursun. Yada üzgün gördüğün birini teselli et. Morel ver. Yada insanları maddi zararlar verdiğine inandığın birine bunun yanlış olduğunu güzelce anlat. Ama öğüt verme. Aynı zamanda ona maddi bir çıkar yoluda göster. O kişininde maddi bir yükümlülüğünün olduğunu düşünerek hareket et. Ama sakın dilenci gibi ona para verme. Bu onu daha da çamura batırır.
Olay AV MEVSİMİNDE KURALINA UYGUN OLARAK BALIK TUTMAYI ÖĞRETEBİLMEKTE.

Bunları yaptığında bir duygu hissedeceksin. Karşıdan karşıya geçirdiğin çocuğun yüz ifaedsini görünce ben insanım diyeceksin.
Eğer bunu diyebilme fırsatını yakalayan ender insanlardan olursan hayatının anlamı vardır.

abi bir özetini alsam şu yazının

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5