İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

El değmemiş temiz bir lig istiyoruz v2

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu Konya çok şanssız bir takım :)

Hadi 17 takım birleşip Beşiktaşı linç edelim. Geçen sene Fenerbahçe ye yapıldığı gibi. Olay aynı, Karşı takım aynı. Sizinde aynı kalmanızı ümid ediyoruz ;)

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
valla bilemem o kadar hafızam yok. takımdan gitmiş adamın arkasından konuşulmaz zaten ayıp :p

kassarulu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
anelka olayı ile burak'ı karşılaştırırsak geçen sene fenerinkileri saymakla bitiremeyiz.
nobre'nin çaykurrizede elle düzelti atması gibi.
geçen sene büyük hatalar yapıldı genede yapılacaktır. Ama anelka'nın pozisyonun hakemhatası falan değildi. ve bu yüzden bu kadar çok ses çıkarmıştı

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
anelka olayı ile burak'ı karşılaştırırsak geçen sene fenerinkileri saymakla bitiremeyiz.
nobre'nin çaykurrizede elle düzelti atması gibi.
geçen sene büyük hatalar yapıldı genede yapılacaktır. Ama anelka'nın pozisyonun hakemhatası falan değildi. ve bu yüzden bu kadar çok ses çıkarmıştı
Hakemin hatası değildi de benim hatam mıydı? Bırakın geçen seneyi falan. Aynı olay. Aynı takım. Bu sefer el siyah değilde beyaz. Ama giyilen forma farklı tabi. Aynı şeye farklı tepki verilirse komik olur...

D

Dot Net

Misafir
Hakemin hatası değildi de benim hatam mıydı? Bırakın geçen seneyi falan. Aynı olay. Aynı takım. Bu sefer el siyah değilde beyaz. Ama giyilen forma farklı tabi. Aynı şeye farklı tepki verilirse komik olur...

peki sen geçen sene fener maçında elle atılan golden sonra fener tarafında mı yer aldın yoksa tarafsız durup, gol elle atıldı ama olur böyle şeyler mı dedın?

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
peki sen geçen sene fener maçında elle atılan golden sonra fener tarafında mı yer aldın yoksa tarafsız durup, gol elle atıldı ama olur böyle şeyler mı dedın?
Bakın o gol elle atılmadı. Anelka eliyle kalktı kaleciye vurdu ve foulle oldu gol. Biz gunu söyleyince sanki karşı çıkıyormuşuz gibi anlaşılıyor. Bin kere lanet ettik. Keşke hakem foul verseydi de gol olmasaydı diye. Ne diye tutupta yok bariz goldü gibi saçma bir cümle kurayım. Hiçbir fenerlininde itiraz ettiğini görmedim. Herkes kabul ediyordu gol verilmemesi gerektiğini.

Nobre elle aldı diyorlar. O pozisyonda adamın 10cm uzağındaki adam bile itiraz etmedi. O bile görmediyse hakemler nasıl görsün.

Bir ara öyle bir maç izliyordumki. Hani ofsayt tartışması bile doğuracak bir pozisyonumuz olsa inşallah gol olmaz diyorduk. Türkiye Futbol tarihinde hiçbirzaman Fenerbahçe kollanmamıştır. Herkesin lehine hatalar olur ama futbol tarihimizdeki en büyük 2 hatanın aynı sezon olması tesadüftür.

Sonuçta bunlar eskide kaldı. Biz sadece aynı tepkilerin Beşiktaş a verilmesini bekliyoruz. Aksi taktirde tüm o yaygaranın tek sebebinin Fenerbahçe düşmanlığı olduğunu düşünmeye devam edeceğiz..

D

Dot Net

Misafir
evt haklısın. bızde elle atılan golden rahatsızız, ve keşke burak golu attıktan sonra hakeme gidip topu elle önüme aldım deseydı. o zaman kahraman olurdu

WhiteKey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu Konya çok şanssız bir takım :)

Hadi 17 takım birleşip Beşiktaşı linç edelim. Geçen sene Fenerbahçe ye yapıldığı gibi. Olay aynı, Karşı takım aynı. Sizinde aynı kalmanızı ümid ediyoruz ;)

6 haftada 3 tane elle gol atarsak (lig tarihimizde toplansa 3 belki vardır.) ozaman bu kampanyayı başlatırsınız sorun yok..

WhiteKey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz

gidip orda tartışın burda kendi başınıza haklı çıkacağınıza gidin orda kesin haklı çıkarsınız mutlu olursunuz sizin için daha iyi olur.

yoksa burda nekadar konuşsak çok bilmiş gibi konuşup durmaya devam edeceksiniz gibi gözüküyor.

sorun değil ben emin olduğum için siz araştırıp aksini söyleyin.. ilk el olayınızdan sonraki 6 hafta içerisinde 2 el ve hatalı kırmızı kartlar vs. en az 9-12 puan fazla almasını inceleyin sonra gelip konuşun burda el değmemiş futbolu en son konuşacak takım gündemi değiştirmek için istifada edip gelen dönek başkan geçen star tv de farkında olmadan itiraf etti kimse neden üzerine gitmedi ?

ben yurtdışına gittim hiç boş durmadımki transferleri teknik adamları aradım görüşmeler yaptım dedi. hani istifa etmişti bu adam ? onun için galatasarayın şampiyonluk sevincini göstermek yerine aziz in istifasını gösterdi televizyonlar..

onun için kalkıp ilk hatada atlamanın alemi yok ondan sonra sorarsın böyle aynı tepki neden olmuyor diye.

hakemle çalışılıp çalışılmadığını yurtdışında tarafsız hakemlerle oynadığınız maçlardan aldığınız kupalardan anlayabiliyoruz.

cevap yazmana gerek yok siz sadece 17 takım bize karşı birleşmiş diyerek kendinizi birşey sanmanızın havasıyla sokaklarda dolaşmaya devam edin..

leet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bazı insanLar kanında fanatizmLe doğuyor ve asLa gerçekLeri göremiyor, görse de söyLemiyor. biz bunLara biLinçsiz sporsever(!) diyoruz.. zeytinyağı modu=on yapmanıza gerek yok..

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Bence, emir kipli sinirli cumleler ve hakaret iceren mesajlar atmazsak daha iyi olur. Espri anlayisiniz yoksa, sinirlenip baska insanlari rahatsiz edecek mesajlar atmadan once iki kere dusununuz. Baskan, hakem ve Avrupa ile ilgili yazdiginiz hersey tamamen polemik yaratma disinda bir seye yaramayacaktir.

WhiteKey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kusura bakmayın ama herkese benim gözümdeki görüntüsüyle cevap veriyorum emir kipleri konusunda şu örneği veriyim.

trextra' Alıntı:
"Fenerbahçe Büyüklüğünün ADI KONAMAZ"
Fenerbahce.org duyurusudur. Güzel yazmışlar ve İslam Çupi nin sözüyle bitirmişler. Başlık altına tartışma yaratıcak her cevabı silicem. Şimdiden kusura bakmayın.

yukarıdaki emir kipi değil emir vermeye giriyor. bu konu tepki çekmiyor.

http://forum.iyinet.com/270606-post8.html
http://forum.iyinet.com/270855-post30.html
http://forum.iyinet.com/94179-post63.html
http://forum.iyinet.com/94205-post72.html
http://forum.iyinet.com/94389-post116.html
http://forum.iyinet.com/94394-post121.html
http://forum.iyinet.com/94420-post134.html
http://forum.iyinet.com/94423-post136.html
http://forum.iyinet.com/94448-post155.html
http://forum.iyinet.com/94451-post157.html

bunlar bazı mesajlar fanatiklik benim mesajımdamı yoksa bunlardamı var siz karar verin artık. 3-4 ay kılıf değiştirmekle olmuyor malesef forumları takip eden birisi olarak 1. php 2. spor konularında okuduklarımı %90 hatırlarım o mesajlara görede bir cevap yazarım o yüzden kimse kusura bakmasın kendi açtığı konularda bile millete "susarmısın ?" cevabını verip tartışma başlatan birisi fanatik değilde burada fanatiklik yapan ben oluyorsam oda güzel "saygı duyarım".

Bildiğimi ve düşündüğümü yazarım bu konuda hiç bir şekilde çekinmem bunun içinde özür dilenecek 1 durum oldu oda trextra nın yazdığı mesajı yanlış anladığım içindi ve sadece o konuda haksız olduğumu düşündüğüm için özelden taziye mesajı gönderdim.

Bu konuda ne derseniz deyin her şekilde üste çıkmaya çalışacağını bildiğim için anladığı şekilde cevap yazdım enazından altına devam ederse kendi yaptığı ve 1 kullanıcının forumdan uzaklaştırılmasını sağladığı "susarmısın ?" cavabına tepkisinide görmek isterdim ama uzatmaya gerek yok artık burası webmaster forumu..

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Her ne kadar ben verilen tepkileri dogru bulsamda, "nasi koduk ama puhe ehea hoho" tarzi mesaj yazana cocuk musun demek veya susmasini rica etmek gayet siradan bir davranis. Bunu hangi takimli yaparsa yapsin, cocukluk.

Yine de eger sen oyle oldugunu dusunuyorsan, soz sahibinindir. Sen baskalarinda kotu birsey gordugunde, aynisini kendinde yapmaya hakli ve istekli buluyorsan, bunu yeniden gozden gecir derim. Kotu soz soyledigini dusundugun kisilerle ayni polemiklerin ve tartismalarin ortasinda bulacaksin kendini. Ve eger baskalarinin goruslerini onemsiyorsan, ki tek kisi ben bile olsam, yine onemli oldugunu dusunuyorum, birilerini durduk yere rahatsiz etmek, hos olmayan sozler sarfetmek, guzel bir davranis degil. %100 inandigin birseyin pesinden gitmek, baskalarinin inanclarina laf atmayi gerektirmez, onlar seninkine atsa dahi.

Evet burasi webmaster forumu, ama webmaster forumu da insanlardan olusuyor, burasi webmaster forumu diye baska konulardan konusamayacagiz gibi bir olay yok, konusacaksak da dogru ve duzgun konusmak en iyisi degil mi?

Hep baskalariyla karsilastirmak iyi mi kendini? Tamam o yazdigini yapanlara sen de fanatiksin, sen de emir kipi kullaniyorsun dersek, ne olacak, geri adim mi atacaksin?

WhiteKey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
susarmısın ? günlük hayatta kaç kişiye söylenilir bu laf. benim yanımda saçmalayan birisi bile olsa zoraki dinlermiş gibi yapmak zorunda hissederim kendimi karşımdakini aşağılar gibi susarmısın demem açıkcası kullanan varmıdır bilmem heleki konuyu ben açmışsam ve onun üzerine tartışılıyorsa +xmlsr forumda seviyeli bir insandır karşımdakine böyle birşey demeye hakkım yoktur ;)

bu tepki bence gayet normal her seferinde aynı noktaya getirip ego tatminine gidiyor konu düzgün fenerbahçe taraftarı çok arkadaşım var ve onlar kesinlikle

"
17 takım bize karşı birleşti.
Biz en büyüğüz.
Siz kimsiniz.
kimse bizi sevmiyor
biz ayrı bi cumhuriyetiz
fenerin fenerden başka dostu yok
nasa araştırma yapmış uranüslülerde fenerbahçeli doğuyormuş
"

gibi laflar etmiyorlar ve en kızdığım ne olursa olsun haksızda olsa bu konulara getirme telaşı oluyor. dikkatli incelenirse zaten hep sonucu bu şekilde bağlayıp olayı bitiriyor bazı arkadaşlar "siz kimsiniz gündemde kalacaksınız" gibi gerçekten sıkıntı vermeye başladı. Kendi söylediğinede inanıp üzerine gidiyor karşısındakiler konudan sıkılınca bir sonraki konuda geçen sefer böyle bastırdık bu seferde bastırırız mantığı heralde sürekli aynı konular.

Yeter kimse fenerbahçe için küçük takım demiyor zaten beşiktaş ve galatasaray kadar büyük bir takım arada belki fark vardır ama papağan gibi hep bu konuyu getirip insanları sıkacak atla deve kadar fark yoktur bu 3 klüp arasında.

#angelo kendimi kimse ile karşılaştırmıyorum yanlış anlaşılma olmuş orada kimseyede bir saygısızlığım yoktur zaten. konu sadece mesajlarını bildiğim ve ne tarafa çekildiğini gördüğüm için bu hale geldi. sonuda dediğim gibi

biz büyüğüz çekemiyorsunuz 17 takım geçen sene birleştiniz bu sene bak beşiktaşada aynısı oldu sesiniz çıkmıyor niye biz çok büyüğüz kaldıramıyorsunuz. Hem geçen sene anelka elle atmadıki elle kaleciye vurdu el dediniz niye biz çok büyüğüz .

tarafına çekilmeye çalışılıyor işte başlığın açılmasının sebebi bu ben yazmadan önce siyah el beyaz el denildi sonra bizim forma sizin formaya gelecek konu yukarıdaki yazdıklarıma getirilecek ve gerçekten bunaldım yani nasıl bir kendini tatmin etme yöntemidir anlamıyorum. Bu arkadaşa özel bir başlık açalım ozaman hergün gelip biz büyüğüz biz büyüğüz biz büyüğüz yazsın ama başka tarafa diğer insanları ve takımları küçümsemeden yazı yazmayı denesin fener büyükmüş vb. şeyleri okumak isteyenler gider onu okur forumda kirlenmez
sıkıldığım konu tamamen budur anlatabildim umarım yoksa başka birşey için tepki göstermedim

kolay gelsin

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5