İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Elimde Bulunan Scriptleri Bu Başlık Adı Altından Paylaşıyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MrLegend

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
teşekkürler Can, bir çok kişinin işine yarayacak scriptler mutlaka vardır ...

StyLes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Tamam çok güzel paylaşıyorsun. Ama konuya hit kasıyorsun. Başka birşey değil. Amacın paylaşmak olsa konya hit olmasa direk paylaşırsın.
Bunu dikkate almanı öneririm.

canguldur

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
4
Tamam çok güzel paylaşıyorsun. Ama konuya hit kasıyorsun. Başka birşey değil. Amacın paylaşmak olsa konya hit olmasa direk paylaşırsın.
Bunu dikkate almanı öneririm.

Konuya hit kasmış olsam farklı şeyler yapardım. Ama görüşüne saydım vardır. Düşünce özgürlüğü denilen birşey vardır. Herkezin görüşü kendisine göredir. Ben illede post yazın " illede hit tutsun diye birşey yapmıyorum." Süre veriyorum. Gelen yorumlara ilgiye görede sunumumu yapıyorum. Bugün sunum yarın show olmasın mı ?

Ayrıca birde arkadaşım. Konuya hit kazandırsam ne / kazandırmasam ne ? Bana kazancı ne :) Parayla vermiyoruz birşey etmiyoruz. Reklam yapmıyoruz birşey etmiyoruz. " Düşünceni kınadım. Biraz büyümelisin arkadaşım. "

NOT : Böyle StyLes gibi gereksizce yazı yazmaktan çekinirseniz sevinirim. Hatta şöyle birşey yapalım yorum yazmayın. Vakti geldiğinde bakarız, illegal bir durum söz konusu değilse; paylaşırız.

Teşekkürler.

göktürk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
kardeş hep aynı tarzda gidiyor.
biraz farklı scripleride paylaşmanı bekliyoruz.

canguldur

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
4
kardeş hep aynı tarzda gidiyor.
biraz farklı scripleride paylaşmanı bekliyoruz.

Dün Sohbet script'i paylaştım.
Bugün akşam, 3 Script'i bir arada paylaşıcam.

İster html sohbet sayfasını kullanın,
isterse alt tabanında bulunan mizah yada oyun script'ini ?

yavaş yavaş toparlayıp hepsini koyucaz.

StyLes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Konuya hit kasmış olsam farklı şeyler yapardım. Ama görüşüne saydım vardır. Düşünce özgürlüğü denilen birşey vardır. Herkezin görüşü kendisine göredir. Ben illede post yazın " illede hit tutsun diye birşey yapmıyorum." Süre veriyorum. Gelen yorumlara ilgiye görede sunumumu yapıyorum. Bugün sunum yarın show olmasın mı ?

Ayrıca birde arkadaşım. Konuya hit kazandırsam ne / kazandırmasam ne ? Bana kazancı ne :) Parayla vermiyoruz birşey etmiyoruz. Reklam yapmıyoruz birşey etmiyoruz. " Düşünceni kınadım. Biraz büyümelisin arkadaşım. "

NOT : Böyle StyLes gibi gereksizce yazı yazmaktan çekinirseniz sevinirim. Hatta şöyle birşey yapalım yorum yazmayın. Vakti geldiğinde bakarız, illegal bir durum söz konusu değilse; paylaşırız.

Teşekkürler.
Sen kime gereksiz ve büyümelisin diyorsun ?
Konuya hit kasman sana para kazandırmaz ama sen forumda popüler olabileceğine inanıyorsun.Madem forumdaki postların çok olması değil bizim ve herkezin yararlanmasını önemsiyorsun. Hepsini biranda paylaş.
Bu benim düşüncem ama sen bana hiçbir hak talep ederek gereksiz veya büyümelisin kelimesini KULLANAMAZSIN .
Bu son mesajımdır bu konuda.
Bunu yapamayacağını sana belirtmek istedim.Bunu aklına sokmanda tavsiyemdir :şekil:
Ekleme:

Ayrıca Şunuda unutma.Forumda yenisin. O yüzden tartışma çıksın demiyorum.Zamanla alışıp profesyonelleştiğinde herzaman kapım açıktır.

canguldur

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
4
Sen kime gereksiz ve büyümelisin diyorsun ?
Konuya hit kasman sana para kazandırmaz ama sen forumda popüler olabileceğine inanıyorsun.Madem forumdaki postların çok olması değil bizim ve herkezin yararlanmasını önemsiyorsun. Hepsini biranda paylaş.
Bu benim düşüncem ama sen bana hiçbir hak talep ederek gereksiz veya büyümelisin kelimesini KULLANAMAZSIN .
Bu son mesajımdır bu konuda.
Bunu yapamayacağını sana belirtmek istedim.Bunu aklına sokmanda tavsiyemdir :şekil:
Ekleme:

Ayrıca Şunuda unutma.Forumda yenisin. O yüzden tartışma çıksın demiyorum.Zamanla alışıp profesyonelleştiğinde herzaman kapım açıktır.

arkadaşım sen profesyonel'sin mademki ; konunun en basında açıklamayı oku ona göre yazını yaz. Hepsini paylaşmak kolay. Scriptleri tek tek temizleyipde koymak en güzeli. Buda benim görüşüm. Büyümelisin Kelimesini Kullanamam değil, Kullandırana kullanırım. Bir kişi için, tanımadan yorum yazarsan bu kişiyi karalamaktan başka birşey etmezsin. buda ACİZLİK ten başka birşey değildir. Tavsiye ne uyup bir önceki postumda yazı yazmamalarını beklemelerini istedim ki kişiler yine yazıyor ? :) neyse uzatmaya gerek yok. Konu gereksiz yerlere gidiyor. İşine yarayan birşey olursa kullanır hosuna gitmeyen birşey olursa çekilirsin. Kolay gelsin.

Ekleme: Evet. Vakit geldi diyelim ve ikinci script'imizi paylaşıma sunalım.

Sohbet15.Com Eski teması fakat alternatif alt linklerinde hala kullanılmakta. Mizah script'i ile birlikte ;

Not : Script'in mizah bölümünde, Türkçe dil kısmı bozuktur. Yapmayı hiç denemedim. Ama boş bir vaktimde düzeltirsem tekrar bu script'i türkçe dili düzgün olucak şekilde yayımlarım.

Sohbet15.Com Temasını indirmek için TIKLAYIN.

Script'de tek sorun türkçe dil desteği sorunudur. Zaman içerisinde düzeltip burdan paylaşmak sözüm olsun.

cankurt07

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Kolay gelsin iyi çalışmalar. Şöyle güzel çok fazla teferruatı olmayan bir emlak taması güzel gider bence bu konuya :)

canguldur

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
4
Elimde var emlak scriptleride ama sırasıyla paylaşılıcak.

HeLLF1Re

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Süpersin Kardeşim Devamını Bekliyoruz..

Banada Aslında Toplist Scripti Lazım Varmı Elinde

izletin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yazık

Ustad paylaşım güzel dicem ama seninkiler script değil sadece hostan cekmiş ziplemiş script diyorsun bunlar ne böyle html sayfalar 35 mb diyo :)) hepsini tek tek adamın değişdirmeye ömrü yetmez :))

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5