İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

En Çok Kazanan Webmaster Kim!!!!!

XR9

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
bu webmaster'lıkta iyi paralar dönüyor :)
bende yavaş yavaş giriyorum bu işlere, hadi hayırlısı bakalım :)

caper

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben webmaster değilim ama netten bu aralar 4 haneli paralar kazanmaya başladım. Amerikadaki bi arkadaşım kurmuş sistemi banada sağolsun haber verdi. Onun sayesinde netten para kazananlar kervanına katıldım. Tüm üyelerde oldukça memnun, bende dahil. Şuan için değil ama ilerde forumda sitenin adresini duyurmayı düşünüyorum.

[KaDeSign]

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bence duyurma! cunku bazı arkaşların dediği gibi onunda hilesi çıkar ... ondan sonra o şirket e sen bay bay!!!(sadece sen deil) :D

KerneL32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
@crawler ac degiliz acikta degiliz cok sukur istedigin yemek olsun ...

KerneL32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Karnim acti ciktim yine daglara daglara siralar tutustu seher vaktidir erenler ! Gozlerimden ates verdim kirklara kirklara kirklara muhabbete talip degil erenler erenler erenler !

M

M@latyæsporlu

Misafir
KerneL32' Alıntı:
Karnim acti ciktim yine daglara daglara siralar tutustu seher vaktidir erenler ! Gozlerimden ates verdim kirklara kirklara kirklara muhabbete talip degil erenler erenler erenler !
:) alem adamsın valla

dün nere kayboldun ?

crawler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
F1R4T' Alıntı:
Mehmet Yeterli.com 'un sahibi.
Sende millete ICQ'dan 14 cent verecem bilmem ne diye atıp tutan arkadaş.

1. Mehmet benim yakın arkadaşımdır , oke ? Hakkında atıp tutmam. Ayrıca ben 20 den fazla kişiye hizmet sağlıyordum , sen neyden bahsediyorsun. Sen bi site acıp , forum kurup yeterlinin dialerlerini dagıtmaya calısmıyormuydun ? Hala bu forumda önceden benimle calısmıs arkadaslar var. Ayağını denk al ikincibahar'ı yıkmıyım kafana oke ? .. O scripti alıcak enayi cıkmadı neyseki 1500 YTL e :D

hadi uza şimdi , ignore ediyorum . Daha sana cevap yok. Kucuk emrah'la hayatı özdeşleşmiş kişi seni hehe

crawler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
boş insanlar geldikce böyle oluyor relax , biz istiyormuyuz ? elbette hayır ama yazdıgını oku istersen. Bende gereken cevabı verdim ona..
adam olsaydıda p.m atsaydı..

crawler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
eski mevzu ile alakası yok. Ben bu işin en eskilerindenim ve şu ana kadar hakkında 1 tane olumsuz eleştiri varmı , bi geriye bakın bakalım..

her konuda için gecerli bu yalnızca bunun icin değil..

Y

yusufona

Misafir
internet fırsatlar diyarı.. biraz araştırma + ileriyi görme = iyi kazanç.. kimse kazancını açıklamaz. açıklayandanda %50 düş gerçek kazancı odur :)

voodoo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ayda 10-15bin kazanan biliyorum ama bunlar yabanci absürt site sahipleri ve Türk hatta bi tane büyük sponsor sahibi Türk nereye gitsek denk geliyor bi Türk hehe sakstronicdi sanirim o adamin kazandigini kimse kazanmiyordur. Hqscan.net de Türk ama Türkce sitelere gelirsek kendi adima bi ara gercekten fazla kazandim arkadasin dedigi gibi sedo kapandi ondan önce overture vardi en yüksek oranli cekimi ordan almistim hepsi birer birer kapaniyor.

komsunet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
umarım herkez iyi şeyler başarıyor ve iyi paralar alıyordur ben allaha şükür aylık gelirim güzel inş. dahada güzel olacak umarım herkezinde benim gibi daha yüksek kazanıyordur yeterki türk webmasteler kazansın ;)

MuZiKCi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İnsanlara kazancı sorulmaz bence,işi yaparım paramı alırım,bu olay işveren ile işi yapan kişi arasındadır,babama dahi kazancını sormamışımdır.bunun sorulması bile benim için görgüsüzlüktür.(Yanlış anlamayın konu açılmışken fikirlerimi söyledim,kimse üzerine alınmasın)

voodoo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu arada yaungu ben de taniyorum kesin kazanmistir bi ben kazanamadim su dialerdan

A

..::aTi::..

Misafir
ne güzel bişi dimi dialer keşke sende kazansaydında sitendeki o hattan bağlanan akraban olsaydı.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi