İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

facebook profil çalınması

sagopa48

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
arkadaşlar birisi fake hesabımı çaldı dün kurtardım bugün yine çalmış bu kez telefon onayı ile kurtardım... tekrar çalınmaması için ne yapmam gerekiyor? nasıl çalıyorlar ?

Murat05

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Güvenlik Aşamas ko Hocam
Ayarlar + Güvenlik .Güvenlik Kodu ' Onay mobillyse face

cagri169

0
İyinet Üyesi
Reaction score
19
Facebook hesabının gizli sorusunun cevabını biliyordur. Gizli soruda bir daha değiştirilemediği için hesabınız çalınmaya devam edecektir.(Tabi bu yazdıklarım çalan kişi gizli soru yöntemiyle çalıyorsa geçerli.)

erhana

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
geri aldıktan sonra butun güvenlik yönergelerını değiştir aksi takdirde aynı yöntemle tekrar çalınır.

sagopa48

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
çok teşekürler arkadaşlar Allah razı olsun hepinizden :)

bir şey daha sormak istiyorum

telefonla onayladım... sayfaya çevirdim sayfa büyüyünce satmak istiyorum.. telefon onayı sorun çıkartır mı? sayfayı satmak istediğim kişiye nasıl vereceğim sayfayı...?

kusura bakmayın pek fazla anlamıyorum bu işlerden...

Hepinize hayırlı geceler...

Nightwall

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
bir zamanlar yüzlerce hesabım ve sayfalarım vardı hiçbirine birşey olmadı bu heklenmek nasıl bi duygu acaba :D facebookta bilmediğin linklere tıklıyor olabilirsin sagopa

sagopa48

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bir zamanlar yüzlerce hesabım ve sayfalarım vardı hiçbirine birşey olmadı bu heklenmek nasıl bi duygu acaba :D facebookta bilmediğin linklere tıklıyor olabilirsin sagopa

yok hocam sanırım keyloger girdi bilgisayara ama hallettim artık :) rica etsem yukarıda bir tane sorum var yardım edebilirmisin :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5