İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Facebook Sayfanıza Kişi Çekilir

BerkBirkan

0
Yasakli Uye
Reaction score
3
Arkadaşlar facebook ve twitter hesaplarınıza takipçi topluyorum. Fiyatlar gayet uygun. Eğer 200 follow ve altı alırsanız önce işi yaparım , sonra parayı alırım.

İşte fiyatlar ;

100 takipçi , beğeni : 0.5$
200 takipçi, beğeni : 1$
300 takipçi,beğeni : 1.5$
500 takipçi,beğeni : 2$
1000 takipçi,beğeni : 3$
5000 takipçi,beğeni : 10$

Ödeme şekilleri : paypal(tercihim) , ziraat bankası , turkcell-avea tl

NOT: Sayfa bağlantı şeklinde yapmıyorum. İstediğiniz ülkeden çekebilirim. :)

CtrL

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
3
Face'e 5K Türk üye istiyorum. Önce iş sonra ödeme şeklinde çalışırsanız pm atın.

Kenshi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
5k türk üye de ben alayım. Önce iş sonra para şeklinde çalışabiliriz. İstediğin kadar üye getirebilirsin sınırsız çalışabiliriz :)

BerkBirkan

0
Yasakli Uye
Reaction score
3
Arkadaşlar dediğim gibi 200 ve altı için önce işi yapıyorum. Bir kaç arkadaşla anlaştık onların sayfasını sisteme ekledim bol bol referansım vardır. Güvenebilirsiniz. Şuan sistemi hazırlıyorum ben 10-15 dk içinde başlatacağım. :)

Kenshi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Dediğim gibi berk , önce iş sonra para seklinde calısabiliriz uygunsa pm atarsın. Açıkcası artık bu şekilde iş yaptırıyorum. Burda 3-4 arkadasla iş yaptık kimsenin kuruşu kalmaz bizde çok şükür.

The GoDFather

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Evet internet aleminde önce iş sonra paradır :) güven meselesi

ayrıca Türk Lirası varken neden $ adam gibi Türk Lirası yazarsanız bende alışveriş yapabilirim :)

BerkBirkan

0
Yasakli Uye
Reaction score
3
Evet internet aleminde önce iş sonra paradır :) güven meselesi

ayrıca Türk Lirası varken neden $ adam gibi Türk Lirası yazarsanız bende alışveriş yapabilirim :)

Kardeşim bende karşıyım normalde ama paypal tercihim olduğu için ve çoğu kişi paypalla ödeme yaptığı için $ şeklinde yaptım. Eğer ziraat bankası veya turkcell-avea tl ile ödeme yapacaksan olur tabiki. :)

TR.

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Facebook sayfası için 10 ka lazım görüşelim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5