İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Facebook'u geçmeye geliyoruz! :o

PR3D4T0R

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Bunun Olması Gerçekten Zor,Açık,Açık Söylüyorum.

Ama Şöyle Birşey Yapabilirsiniz.Siteyi Açarsınız Sadece Davetiye Üye Olunacak Şekle Getirebilirsiniz.

Bu Daha Mantıklı!

T

trgy

Misafir
Bunun Olması Gerçekten Zor,Açık,Açık Söylüyorum.

Ama Şöyle Birşey Yapabilirsiniz.Siteyi Açarsınız Sadece Davetiye Üye Olunacak Şekle Getirebilirsiniz.

Bu Daha Mantıklı!

mantıklı iş yapmıyoruz ki mantık arayalım. :D şaka bir yana bizim amacımız orada 100.000 üyeye ulaşmak falan değil orada amaç medyada haber olmak, ama tabi bakarsınız 100.000 üye gerçek olur. :)

Hayaller alemine uzak kalmaktansa hayaller aleminde yaşamayı tercih ederim. (turgay yılmaz) :p

roymand

0
İyinet Üyesi
Reaction score
21
medyada haber olmak :D hayallerlede fazla yaşamak iyi değildir olmayacağını bile bile sadece kendini avutursun.

artofevil

0
İyinet Üyesi
Reaction score
28
medyada haber olmak istiyorsan sık kafana intihar et.
yanına da bir not bırak bu site 1milyon üyesi olacaktı olmadı o zmn bende yokum diye.
Kesinlikle hit ve user tavan yapar.

T

trgy

Misafir
medyada haber olmak :D hayallerlede fazla yaşamak iyi değildir olmayacağını bile bile sadece kendini avutursun.

Medyada haber olmak işin en kolay yanı. :) ek olarak trt'nin yayın yönetmenlerinden birisi benim çok yakın arkadaşım. Attığıma bakmayın benim birşeyleri mantıklı atıyorum. :)

medyada haber olmak istiyorsan sık kafana intihar et.
yanına da bir not bırak bu site 1milyon üyesi olacaktı olmadı o zmn bende yokum diye.
Kesinlikle hit ve user tavan yapar.

Güzel fanteziydi. :D

PR3D4T0R

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Hocam Kesin Açılacaksa,PM At Görüşelim.Sosyal Ağ Sitem Vardı Kapattım.Gürcistan'da 1,5k'da :) Yapabilrsek Tekrar Açarız !

T

trgy

Misafir
Ha şunu da ekliyeyim şu özellik olsa o site benim için vazgeçilmez olur dediğiniz birşey varsa lütfen yazın.

Daylight_

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
Hayırlı olsun:)

Forumlardaki gibi bir sistem olabilir ..Sitede geçirilen online süresi atıyorum 123 saat 24 saat gibi. İsim rengi beyaz iken online süresi uzadıkça koyu renk alabilsin mesela ve her bir renk tonunun ayrı ayrı artıları olsun...
Mesela burda prestij üyenin pm kutusu 100 mesaj alır gibi ordada rütbesi yükseldikçe özel mesaj kutusunun alanı genişlesin yada başka başka secenekler sunun online olunması adına.Sırf bunun için bile cok vakit geciren olabilir belki:p

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
ince ayarlar misafirimutlu eder, mesela bu foruma kişisel iletiler yapıldı, bunu gibi, kişiyi bi konuya çağırabilirsiniz @forumiyinet yazınca otomatik konu içine iyinetin profilini veriyor ve oda haberdar oluyor. çok geniş izinler yaratmalısınız, mesela yeni mesajlarda, seni etiketlediğinde, o şunun duvarına yazdı gibisinden maillerin ayarlanması güç olabilir ama başaracak olursanız iyi olur hani, hesabı devret olabilir mesela, farklı üyelikler birleştirilebilir, mesela evli iki insanın sayfası tek bir sayfada olabilir, ve tabiki de online çhat kutucuğu :)

5DEL1

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
3
İlk olarak Hayırlı olsun umarım istediğiniz başarıyı elde edersiniz.
Chat olayında 3. ve daha fazla kişişleri davet etme olayı olabilir ve face ayarları gibi "sadece ben" "arkadaşlarım "arkadaşlarımın arkadaşları" gibi ayar olabilir ve çoklu sohbeti herkes kişisel olarak ayarlayabilir.

bu durum facede gruplarda mevcut fakat arkadaşlar arasında böyle bir davet olayı yok.

Oğuz

2
İyinet Üyesi
Reaction score
96
Turgay ağa kusura bakma ama yemez gibi bu proje neden dashboard vs. facebooktan farklı olmak daha iyi değilmi.

ebaydestek

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Başarılar dilerim...Kimin kimi geçeceği hiç belli olmaz,o yüzden insanların hevesini kırmamak gerekir.

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
Medyada haber olmak işin en kolay yanı. :) ek olarak trt'nin yayın yönetmenlerinden birisi benim çok yakın arkadaşım. Attığıma bakmayın benim birşeyleri mantıklı atıyorum. :)

Güzel fanteziydi. :D

Ben hep merak etmişimdir o trt haberi kaç kişi izliyor diye bir bilgin varmı ?

T

trgy

Misafir
Benim anlatamadığım olaylar var sanırım ya da okumayı sevmiyoruz.

@oğuz
İnsanları alışılmışın dışına çıkarmak zordur fakat bilinen alışılan şeyi başka yerde kullandırmak ise daha kolaydır. Zaten facebook klon değil sistem. Sadece tasarım şablonu olarak ona örnek alındı. Yoksa arkadaş eklemek video resim fotoğraf eklemek olayları facebook'un bulduğu şeyler değil. :)

@mathi
Bilgim yok sorarım.

Sohbet chat olayına gelince görüntülü chat yapmak için uğraşıyoruz fakat sistemi ne kadar yorar ne kadar geçerli olur onu test etmek lazım. Arkadaşlarınızla ister normal ister görüntülü konuşabileceksiniz.

Oğuz

2
İyinet Üyesi
Reaction score
96
Konu okumaktan ziyade izlenim şeklinde :D

Haklısın o konuda yeni ek özellikler eklenir elbet sonra , proje hayata geçtiğinde kullanıcılar

olarak umarım destek sağlayabiliriz.

PR3D4T0R

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Eğer Yapabilirsen Bir Sosyal Ağ'a Yakışır Süper Bilgiler Veririm :D

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
tasarımını renk uyumunu çok sevdim. faceten daha çok hoşuma gitti. birde özellikleri ile boy ölçüşürse desteğğim sonsuz

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5