İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Facebook'u geçmeye geliyoruz! :o

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
medya patronları ile iletişime geçmen daha iyi olabilirdi, mesela nokta şu sıralar iyi haberlerle piyasada izlesene, blogcu ve sende bu çemberde yer alabilirdin

sadeceprn

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Tasarımda kullanılan renkler ve uyum o kadar güzel ki, sırf onun için bile üye olurum. Tasarım sana mı ait trgy?

RabbitHole

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Hayırlı olsun:)

Forumlardaki gibi bir sistem olabilir ..Sitede geçirilen online süresi atıyorum 123 saat 24 saat gibi. İsim rengi beyaz iken online süresi uzadıkça koyu renk alabilsin mesela ve her bir renk tonunun ayrı ayrı artıları olsun...
Mesela burda prestij üyenin pm kutusu 100 mesaj alır gibi ordada rütbesi yükseldikçe özel mesaj kutusunun alanı genişlesin yada başka başka secenekler sunun online olunması adına.Sırf bunun için bile cok vakit geciren olabilir belki:p

bu biraz arkadaslık sitelerinin gold üye olayına benziyor... İnsanlar birbirlerine hesap satarlar artık...

falanca sitesinden 200K saat online olunmuş hesap diye... :D

atay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
37
turgay, reklam için fikirler gayet başarılı ancak keşke burada açıkca yazmasaydın :) başarılar...

BthnKngl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
İyi teklifi sonraya bıraktılarsa akıllı bir oluşummuş.Türk marakdan beklemezdim böyle bir gözlem ortamı :D İnternetin değerini anlıyorlar yavaş yavaş demekki.

webrazzi.com'u takip etmeni tavsiye ederim. Avea sonra birkaç senede girişimcilere çok fazla destek sağlıyor. Avea Kuluçka merkezi vs. gibi oluşumlar ile.

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
webrazzi.com'u takip etmeni tavsiye ederim. Avea sonra birkaç senede girişimcilere çok fazla destek sağlıyor. Avea Kuluçka merkezi vs. gibi oluşumlar ile.

O tarz haberler hiç ilgimi çekmemişti açıkcası o yüzden okumamıştım , bukadar destek veriyorlarsa iyimiş girişimciler için.

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
inşallah istediğiniz gibi olur. potansiyel kesinlkle var trde çünkü. ama kurumsal destek alamazsanız çok debelenirsiniz, sonuca ulaşamazsınız.
bence tasarımda üstte gökkuşağı çizgisini çıkartın, hazır scriptlerde olurdu eskiden. çok rahatsız etti beni.

joomla

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tebrikler, başarılar ve bekliyoruz sabırsızlıkla..
Adı:
Scusit mi?
Türkçe mi yabancı mı?

2pac

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
tutan siteler hep farklı fikirlerle açılmış sitelerdir. yeni bir fikir keşfetseniz daha iyi olurdu bence :)

sadeceprn

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
tutan siteler hep farklı fikirlerle açılmış sitelerdir. yeni bir fikir keşfetseniz daha iyi olurdu bence :)

Bizim millet komple her konunun uzmanı, herkes her şeyin en iyisini biliyor maşalllah. Facebook'tan önce hiç sosyal ağ sitesi yoktu evet haklısın.

RenkliOrjinal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Facebook'un serverları gibi serverların varsa neden olmasın.. İşte bütün mesele bu dostum :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5