İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

fdcturkey.com ve dakikhost.com sorunu

heaven

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Immunity' Alıntı:
Dakikhost olarak hiçbir zaman müşteri memnuniyetini ikinci plana atmadık ve atmıyoruz da. Bu bir yanlışlıktır, herhangi bir mağduriyet durumunda her zaman doğru açığa çıkar. Çünkü biz bir FİRMAYIZ.

Bu Ekstra Ücretler için Fatura kestiniz mi ?? Firmasanız Limiti aşmadan müşterinize bilgilendirme Maili Gönderseydiniz.? Belki 15 € ödeme İmkanı Olmayan biri O zaman Ne Yapacaktınız ?

Y

ysf

Misafir
Türkiye 'de sunucu fdcturkey ( dakikhost ) dan alinir. mü$teriler yorum yapsin gerisi hariçten gazel okumasin, insanlar gaza getirilmesin, firmalar karalanmasın, çoçuklar ağlamasın, mutlu güneşli günler bizim olsun.

Hirsizlik 15€ icin yapilmaz, paypal bozdurulmuş 1000$ daha temiz bir hirsizlik olur. ( evet yıllardır yapıyorum ordan biliyorum. )

Batu gayet güzel yapmis aciklamalarini, ben burda art niyet ararim başka bir şeyler vardır bu olayın arkasında. dll demişki bir çok firma da serverim var. Ama bildigim kadariyla bu tur konusmalarini bir tek dakikhost icin yapiyor. dll gereksiz suclama yapan camur atan bir insan değil bu bunu gösterir.
Dakikhost a gelince, bir çok müşterisi var, buyursun onlar konuşsun başka bir müşteri bu tür bir olay yaşamamışmı ? şahsen ben yaşamadım.

dll

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Kendisi 10 gün önce bana söyledi zaten bw aşılabilir diye bende tamam dedim aştığımız bw yi öderim dedim. Bu açıdan problem yoktu hiçbir zaman. Tek problem haziran ayının bw ücreti temmuz ayındada alınmasıydı. Bana yollanan istatistiklerin aynı olması beni sinir etti zaten. Yoksa konu monu açmam hiç kimseyide kötülemem. İki bw raporundada tarih vs. olsa yine hata olduğunu kabul ederdim ancak 2. bw raporunda tarihlerin olmayışı sadece grafiğin yollanması işin içinde kasıt varmış gibi görünmekte. Tek sorun budur başka bir problemim yok. Anlatabilmişimdir umarım.

Y

ysf

Misafir
dll' Alıntı:
Kendisi 10 gün önce bana söyledi zaten bw aşılabilir diye bende tamam dedim aştığımız bw yi öderim dedim. Bu açıdan problem yoktu hiçbir zaman. Tek problem haziran ayının bw ücreti temmuz ayındada alınmasıydı. Bana yollanan istatistiklerin aynı olması beni sinir etti zaten. Yoksa konu monu açmam hiç kimseyide kötülemem. İki bw raporundada tarih vs. olsa yine hata olduğunu kabul ederdim ancak 2. bw raporunda tarihlerin olmayışı sadece grafiğin yollanması işin içinde kasıt varmış gibi görünmekte. Tek sorun budur başka bir problemim yok. Anlatabilmişimdir umarım.

yerden göğe tepeden tirnaga haklisin. ama şöyle düşünelim dakikhost yalan soylüyor, bu kasitli yapilmis hareket. 15€ icin değermi ? neden kendini mahvetsin. madem bnuda göze aldi, neden bu kadar salakca bi kanit göstersin ? oturur tarihleri değiştirir, zira zor değil..

dll

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Bana zaten deseki sunucun kapanmadı 2 güç geçti 15€ ek ücreti var ben verirdim. Bende anlamadım neden böyle yaptı. Bana msn 'de 15€ bw aşım ücretiniz ödenmedi dedi. Bende ödedim dedim. Oda üstüne basarak ödeme bize ulaşmadı dedi ve ben banka dekontunu gösterince bana haziran değil temmuz ayınki dedi. Herhalde orada yanıldığını anlayınca durumu toparlamak istedi. Benim haklı olduğumu kabul etmedi. Yoksa 15€ ile ne o zengin olur ne ben batarım. Başka birşey düşünemiyorum.

Y

ysf

Misafir
dll' Alıntı:
Bana zaten deseki sunucun kapanmadı 2 güç geçti 15€ ek ücreti var ben verirdim. Bende anlamadım neden böyle yaptı. Bana msn 'de 15€ bw aşım ücretiniz ödenmedi dedi. Bende ödedim dedim. Oda üstüne basarak ödeme bize ulaşmadı dedi ve ben banka dekontunu gösterince bana haziran değil temmuz ayınki dedi. Herhalde orada yanıldığını anlayınca durumu toparlamak istedi. Benim haklı olduğumu kabul etmedi. Yoksa 15€ ile ne o zengin olur ne ben batarım. Başka birşey düşünemiyorum.

umarim bu yanlis anlasilma düzelir.. Çünkü biliyorsunuz Türkiye 'de isim yapmak zor değil. Surkent 'i biliriz hepimiz. Ben dakikhost 'uda biliyorum. Birden büyüyen yeni yetme 2 kişinin evinden iş yaparak yaptığı bir isim değil bu. Gerek çalışanlarının kişiliği, gerek sahibinin kişiliği böyle bir şeye asla kaynak olmaz. ( bu teknik eleman haric yanlis yapmis olan ). ama sizde takdir edersinizki, yıllarca yada 2 ayda yapılmış bir isim, yine ülkemizde çok kısa bi sürede dibe vurdurulabilir.. umarım herkez bunun bir yanlışlık olduğunu arkasında bir art niyet olmadığını anlar..

dll

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Her neyse ben bunlari bir anlik sinirden dolayi yazdim. Kendileri yaptiklari hatayi kabul ettiler zaten. Kimsenin firmasiyla ekmegiyle oynamak istemem. Mod. arkadaslar bu konuyu silerlerse sevinirim.

cengizzz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Batu' Alıntı:
Destekteki personelin yeni olmasından dolayı bir karışıklık olmuş. Ücretiniz hesabınıza geri iade edilmiştir. Ayrıca dolandırıcı diye tabir etmenize bir anlam veremedik, insanları dolandırmadığımızı siz de çok iyi biliyorsunuz. Yaklaşık 4 ay hizmet alıp, bir de yüksek miktarda paypal bozdurup, bizden yana bir sorun yaşamamanıza rağmen, hatta destek personelimize itiraz etmeyip, ücreti ödeyip, akabinde gelip foruma art niyetli olduğumuzu yazmanız açıkçası bizi şüphelendirdi ve sizinle çalışmış olmaktan pişmanlık duyduk. Çalışma şeklimizi inceledikten sonra böyle bir mesaj yollamanız firmamızı hüsrana uğrattı. Ayrıca ne kadar ilgili olduğunuzu da hizmet aldığınız yerin web sayfasını hiç incelememenizden anlayabiliyoruz. Oysa ki firma bilgilerinden, personel isimlerine kadar detaylı tüm bilgi web sitemizde yer almaktadır.
Peki buraya bu topic yazılmadan para neden iade edilmedi? Neden iyinet dışında bir yerde ikna olmadınız? Neden arkadas itiraz edince bu sorun çözülmedi?
Destekdeki eleman daha yeni - bu şekilde bir bahane olamaz. Yeni olan eleman itirazı alınca hiç size gelip danışmadımı. Danışmaması imkansız çünkü o adam acemi, aklına takılanı sorması %100 şart.
Dakikhost iyi çalışmalar diliyorum... Saygılarımla...

**Eğer iyinet olmasaydı arkadaş mağdur durumdaydı bunu hiç düşündünüzmü?

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
ayrıca bundan önce alinan euroların sahte bir raporlar alinmadigi ne malum nasil guvensin bu adam şimdi size? kusura bakmayın ama tanıtıklarıma karşı size dereferans olacağım.

GLadiatoR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Dakikhost ile ben uzun süredir çalışıyorum kötü olaylarını yaşamadım tam tersine iyiliklerini gördüm aşırı derecede. Bilmenizi istedim iyi çalışmalar.

cengizzz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
GLadiatoR' Alıntı:
Dakikhost ile ben uzun süredir çalışıyorum kötü olaylarını yaşamadım tam tersine iyiliklerini gördüm aşırı derecede. Bilmenizi istedim iyi çalışmalar.
Size iyilik yapmaları, ortadaki kirli durumu temizlemeyeceğinden emin olabilirsiniz...
Dediğiniz cümleden şu anlam çıkar: Adam Öldürmüş bir insan, pazarda dilenciye para verdi diye cezasını çekmemesidir. :)

Batu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sanırım bir çok arkadaşın kuyruk acısı var ya da çekemiyorlar. Cengiz açık kimliğini web sayfanı ya da bizimle ilgin olduysa daha önce açıklarsan neden böyle yorum yaptığını burada ben daha detaylı anlatabilirim.

cengizzz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Batu' Alıntı:
Sanırım bir çok arkadaşın kuyruk acısı var ya da çekemiyorlar. Cengiz açık kimliğini web sayfanı ya da bizimle ilgin olduysa daha önce açıklarsan neden böyle yorum yaptığını burada ben daha detaylı anlatabilirim.
Dostum kesinlikle kimseyi karalamak gibi bir niyetim yok. Çekememek, komik geliyor bana keşke o kelimeyi kullanmasaydın (neyini çekemicem-neden çekemicem-kazancım ne olacak cekemeyince?).
Öncelikle şunu söylüyim.Bu msj dan başka yazmıycam sıkıştırmak istemiyorum kimseyi. Bu arkadaşın muhabbetini açıklayalım... Yani neden bu şekilde bir şey yapma gereği duydunuz... 15 euro içinmi, yoksa daha başka nedenleri mi var. Para kazanmak için yada diğer çıkarlarınızın geçerliliğe kavuşması için daha farklı yollar da bulunabilir. Hemde çok rahat diyorum.
Hoşcakalın dakikhost. Sizden ricam; değişik cümleler kullanarak cewap yazmazsanız sewinirim, yoksa yine karşılığını yazmak zorunda kalıcam.

M

MasterTR

Misafir
fdcturkeyin daha oncede script caldigini gordum ilk dolandirilciliklari degil

UguG

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bende dakikhost'la çalışıyorum. Herhangi sorun yok.

Batuhan Bey'i tanımıyorum konuşmuşluğumda yoktur ama Cihan Bey gerçekten iyi ilgileniyor. Batuhan Bey'in de herhangi sorun çıkarmayacağından adım gibi eminim.

Sorunu bence hemen forumlara taşıyıp ortamı germek yerine kendi içlerinizde çözmeye çalışın.

cengizzz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
UguG' Alıntı:
Bende dakikhost'la çalışıyorum. Herhangi sorun yok.

Batuhan Bey'i tanımıyorum konuşmuşluğumda yoktur ama Cihan Bey gerçekten iyi ilgileniyor. Batuhan Bey'in de herhangi sorun çıkarmayacağından adım gibi eminim.

Sorunu bence hemen forumlara taşıyıp ortamı germek yerine kendi içlerinizde çözmeye çalışın.
dostum forum şarttır. Adama söylersin söylersin anlamaz. Bağırırsın duymaz. gösteriirsin görmez. Bu durumda hemen topluluğun bulundugu ( forum gibi) yerlerde dertleşeceksin hemen çözülür sorun. Duymayan kulaklar duyar, görmeyen gözler görür, anlamayan beyin anlar ve parayı geri iade ediverir (sadece para için değil).

UguG

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
belki doğru söylüyorsun cengiz sesini duyurmak için forum kullanabilirsin ama burada kimsenin kimseye "dolandırıcı" diyemez. aslında bunun hukukende yaptırımları vardır (diye duydum) .

bana da yapıldı aynı şey iyinet' te. o günden beri de açıkçası soğudum forumdan.

cengizzz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
UguG' Alıntı:
belki doğru söylüyorsun cengiz sesini duyurmak için forum kullanabilirsin ama burada kimsenin kimseye "dolandırıcı" diyemez. aslında bunun hukukende yaptırımları vardır (diye duydum) .

bana da yapıldı aynı şey iyinet' te. o günden beri de açıkçası soğudum forumdan.
Hocam tabiki senin haklı oldugun taraflarda var. Fakat suçu yada yanlışı olmayan kimseye iftira atmazlar mutlaka gerçeklik payı vardır. Foruma yazıp karara bağlansın sonrada topic silinsin doğrusu budur...

GaLadRe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sorunlar yaşamak gayet normaldir kimse kimseyi mağdur etmek istemez . Batu ile bir kaç kere görüştüm daha önce çalışmışlığımız var . Batu nun bunu yapacağını hiç sanmıyorum. Çalışma prensibine gelince Cihan ın çok ilgilendiğine birebir şahidim . Hatta karışmayacağı konularda dahil yardımcı olduğu çok oldu . Buradan tşk ederim . Sorunları yeterince konuşmadan karşı tarafla forumda yazılmasına karşıyım , insanlar büyük emekler veriyor bir çırpıda bu şekilde söylemde bulunmak çok çirkindir . Ben batu nun yerinde olsam dava ederim . İyi çalışmalar herkese .

Immunity

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
MasterTR' Alıntı:
fdcturkeyin daha oncede script caldigini gordum ilk dolandirilciliklari degil

İlginç ya. Suçlamalara bak, bir de hırsız yaptınız. Siz kimsiniz de dürüstçe parasını kazanan insanlara hırsız diyorsunuz? Sizin yaptığınız eleştiriler dozunu da aştı, insanlık dışı harekete doğru gidiyor. Şimdi bu konuda sesleneceğim bir yer var orası iyinet yönetimi, ikincisi de gideceğim mahkeme olacak. Lütfen bu kadar dürüstseniz açık kimliklerinizi verin, kim hırsızmış kim yalancıymış görelim. Ben bu konuda ev adresime kadar vermeye hazırım.

Biz ki javachatini bile sahibine sorarak alıyoruz, hemde herhangi bir lisans ücreti olmamasına rağmen!!! Kalkmışsınız hırsızlıktan bahsediyorsunuz. Dakikhost'u siz ne sanıyorsunuz da bu kadar insanlığa yakışmayacak bir dille eleştiriyorsunuz? Dakikhost hiçbirşeyi çalmaz, ihtiyacı varsa SATIN ALIR!

cengizzz' Alıntı:
Dostum kesinlikle kimseyi karalamak gibi bir niyetim yok. Çekememek, komik geliyor bana keşke o kelimeyi kullanmasaydın (neyini çekemicem-neden çekemicem-kazancım ne olacak cekemeyince?).
Öncelikle şunu söylüyim

Nedir bu tarz? Kendinize gelir misiniz? Dostum filan? Amerikan sokaklarında siyahi gençlerin kendi aralarında konuşmaları gibi? Karşınızda firmalarda çalışan ve "beyfendi" lafını haketmeyen insanlara bile efendim demeyi bilen kişiler var. Lütfen haddinizi biliniz, size siz diye ya da nickinizle hitap ediyorsak karşılığını vermeyi bilmelisiniz ya da konuşmayın ki erdeminizi görelim.

Buradaki "mağdur rolü yapan tiyatro oyuncularına" diyorum ki dediğiniz şeyleri kanıtlayın ve kimliklerinizi verin. Ona göre gerekirse yargıda paylaşalım kozlarımızı. Yoksa bu şekilde bu iş yürümeyecek.

Burada kampanya yapıyoruz, sunuculara saldırı yapılıyor.
Burada insanlara fatura sormadık, kırk yıllık firma güvencesi varmış gibi bize hesap soruluyor.
Burada iki gün sonra kaçıp gidicekmisiniz diyorlar, kaçıp gidenlerin isimlerini vermiyoruz ve müşteri potansiyelimiz ile çalışma şeklimizi anlatıyoruz.
İnsanlara ucuz ve kaliteli hizmet vermek istiyoruz. Piyasadaki çıtamızı daha yukarılara taşıyalım diyoruz, "iyi firmasınız ama neden ucuza veriyorsunuz, bunu eleştiricem diyenler çıkıyor."

Sizin gibi insanlara bırakın hizmet vermeyi, terbiyemiz gereği ancak selam veririz. Bu da bizim büyüklüğümüzdür. Hakaretin dozunu kaçırmadığınız sürece, isminizle bile hitap etmiyoruz. Beyfendi sıfatını yine de layık buluyoruz. Eğer bunlara itirazınız, mağduriyetiniz, "sahtekarlığımız" varsa firma kimliğimiz ile bize dava da açabilirsiniz. Çünkü kaçıp gidecek tarzda, evinde oturup bir masaüstü pc bir de koltukla çalışan insanlar değiliz. Adresimiz ve isimlerimiz bellidir.

Eğer bu dürüstlüğü kendinizde buluyorsanız, yine özür dilemeyi borç biliriz. Ama kulaktan dolma yalan yanlış ifadelerle bizi "hırsız" yerine koyuyorsanız. Bunu "Türk Adaleti" önünde ödersiniz. Bu söylediklerim de korku salmak amacıyla gereksiz ifadeler değil, birebir yapacaklarımızdır. Yapmayacağımız şeyi asla söylemeyiz. İmzamızda da belirttiğim gibi, dediğimiz herşeyin imzasını atarız. Yine de herkese kendini yakıştırdığı kötü kelimelerinden dolayı ve ticari ilişkilerdeki tarzlarını ortaya koyduklarından ötürü teşekkür etmeyi "TÜM MÜŞTERİLERİMİZ VE FİRMAMIZ ADINA GÖREV BİLİRİZ!"

Saygılar,

Dakikhost

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5