İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Fenerbahçe - Chelsea

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
o defans coook zor geçilir

navarro

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Aşırı heyecanlılar. şanssız bir gol attık kendi kalemize futbolda var böyle şeyler fakat futbol oynayarak kazanılıyor. Dikkat ettinizmi 4 orta yaptılar chelsea ceza sahası içerisine kanattan chelsea etkisiz kaldı yan toplarda zayıflar. ikinci yarı bu açığı umarım değerlendiririz sağlı sollu bindirmeler yaparız. Alex i ortada çok sıkıştırdılar sağ kanada çekse Önderin önüne keşke , iyi ortalar yollar. Chelsea oyun disiplininden kopabilen bir takım .

Batux

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
agzımı bozmadım fenerin biyerlere gelmesini sindiremeyenler konuya yazmasın.turk takımı olarak olaya bakmak varken siz hala neyin mücadelesindesiniz.
bugun tüm cocuklar bile fenerli ama sen hariç.

`Pi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Fener yense iyi olur tabi ama maçınilk yarısında resmen eziliyor fener yaf.Allah kolaylık versin.

en©in

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
katılıyorum batuxa yaptıgınız saçmalık

Priapos

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
sizin kanınızdan süpeliyim dünkü cehelseya havaalanında karsılayan gs ler turk olamaz saten yada soytarı onlar kesinlikle.

Dogru.
11Turk OYUNCU ile oynayan , takima gelen her oyuncuyu kagit uzerinde turk yapan fener , TURKIYE CUMHURIYETI icerisinde cumhuriyet asilliginin onune kendini yazmayi curret eden fener taraftari turk. Laborant misin? Degilsen, nasil kandan supheleniyorun? Hayirdir? Biraz saygi.

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
salaklık ettim süper yasakpara ilk yarı çelsi 2. yarı fenerbahçeye 45 veriyodu oynamayı unuttum :(

Priapos

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Bende hop oturup hop kalkiyorum burada... Ama futbol icin kimse kimseye bu tarz konusmamali..

Batux

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Dogru.
11Turk OYUNCU ile oynayan , takima gelen her oyuncuyu kagit uzerinde turk yapan fener , TURKIYE CUMHURIYETI icerisinde cumhuriyet asilliginin onune kendini yazmayi curret eden fener taraftari turk. Laborant misin? Degilsen, nasil kandan supheleniyorun? Hayirdir? Biraz saygi.
fenerli olmayan neden bu konuya yazar hala anlamış degilim sindiremiyosanız cıkın konudan bugun fener degil turk takımı var. olaya bu pencereden bakın .
+ kanın icerigini sadece laborantlar göremez bazıları kendi kanını kendisi ortaya sergiler.

en©in

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
GOLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
goooooooooooooooooooooooooooool
maç yeni başlıyorrrrrrr

Priapos

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
fenerli olmayan neden bu konuya yazar hala anlamış degilim sindiremiyosanız cıkın konudan bugun fener degil turk takımı var. olaya bu pencereden bakın .
+ kanın icerigini sadece laborantlar göremez bazıları kendi kanını kendisi ortaya sergiler.

Ne sindirememesi arkadasim. Ayni seyleri bizde yasadik... Gonlum fenerbahcede bu gece zaten...
Bu arada kendinle celisiyosun.yukaridaki postu tekrar oku ve tebessum et.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5