İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Flash Flash Flash Google Eft Yapiyor

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
dolar düşüşte ve düşürmeyede devame decekler merkez bankası bu sefer müdehale etmicek bakın görün..

pembekedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ya bu eft işi süper umarım beta süresi sorunsuz geçer de türkiyeye de uygularlar. ben hala çekimi bozduramadım amerikaya yolladım ordan bozdurup alıcam parayı ne abuk işler ya kurtar bizi bu dertten google amca bitanesin !

C

constantine

Misafir
Reklam biriminde 5 bağlantıda gösterilebiliyor abdrite gibi yapmışlar :) Birde uptadey stili linklerimizi kendimiz yaratabilsek daha iyi olurdu :)

S

seckal

Misafir
Beta sürümü ilk ışıkları :)

Sorry!
The document you have requested is not available. Please visit the AdSense Support home page to find answers to your AdSense-related questions.

If you have arrived at this page from a link on a Google page or email communication, kindly let us know using our contact form.

Thanks for using Google.

yolte

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu gün elime 103$ lık bir çek geldi. Bankalar saolsunlar en az 30-40 milyon komisyon istediler. Bu komisyonu vermektense çeki çerçeveletip duvarıma asmayı düşünüyorum :D Şaka bir yana acaba ben google'a çekim gelmedi diye bir mail atsam, bugüne kadarki tüm kazançlarımı (103$ dahil) YTL cinsinden birdaha yollarlar mı?

C

constantine

Misafir
Her çekte benden 20$ bilmemne parası alıyorlar. Birde çeki verdiğimde 6 milyon gidiyor. En iyisi çeki googlede bekletmek. 1 sene sonra çeki yüklü miktarda almak. Biliyorsunuz öyle bir özellikte mevcut artık googlede :)

bedavaonline

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
seckal' Alıntı:
Beta sürümü ilk ışıkları :)

Sorry!
The document you have requested is not available. Please visit the AdSense Support home page to find answers to your AdSense-related questions.

If you have arrived at this page from a link on a Google page or email communication, kindly let us know using our contact form.

Thanks for using Google.
Firefox ile girmek istedim, bu hataları bende de verdi.I.E. ile girdim hata vermedi ve yardım sayfaları açıldı. :) 2 browser da Türkçe. Bu ne perhiz turşusu anlamadım :rolleyes:

bedavaonline

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
constantine' Alıntı:
En iyisi çeki googlede bekletmek. 1 sene sonra çeki yüklü miktarda almak. Biliyorsunuz öyle bir özellikte mevcut artık googlede :)
Çek bekletme google da kısıtlamalarıyla zaten vardı ve bunun için adamlara mail atmak gerekiyordu.
Şimdi bunun için ayrı bir alan açmaları ve kısıtlamaları kaldırmaları iyi olmuş. ;)

doganli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yoktur' Alıntı:
browser türkçe ise gelmiyor
Merhaba browserda işletim sistemide ingilizce belirtilen sayfaların hiç biri çıkmadı bendede akşam girip soracaktım sizde çıkıyor mu diye üşendim ama
bugün bakınca anladımki gören görmüş :)
ayarladan dilimi ingilizce yaptım herşey ingilizce oldu ama sayfalar gene görünmedi .....

dün ilk çekimi verdim bankaya ve bu olay çıktı :)
eğer bi arkadaşın dediği gib yahoo hsbc ile çalışacaksa google elini çabuk tutmalı citibank yazan çeke citibank sahip çıkmıyor ! :) eft yapar yaparda
kalkıp şu kadar komisyon derse bi anlamı kalmaz bence .

bie yeni reklam şeklinden bahsedilmiş naısl bişey biri anlatabilir mi hayrına
daha göremedim de :)

Selamlar , bol kazançlar

doganli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yapmayaw helal olsun ilk mesajdan iyi giriş yaptın :)

pembekedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Electronic funds transfer is available in the following countries:

Austria

Belgium

Canada

Denmark

France

Germany

Great Britain

Ireland

Italy

Netherlands

Portugal

Spain

Sweden

Switzerland

United States

S

Senbul

Misafir
yoktur' Alıntı:
yahoo adsense gümbür gümbür geliyor
hsbc bank ile eft yapacaklarmış.zaten ortağıymış yahoo bankanın.

google webmasterları yahoo ya kaptırmak istemiyorsa onlarda herkeze EFT seçeneğini yapacaklardır
HSBC turkcesi "HasBahçe" :D nede olsa dunyanın yerel bankası.Yahoo ile msn de girsin bu adense işinede ortalık kızıssın arada kazanan biz olalım.Alternatif olmsı herzaman iyidir.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi