İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

forum cok durgun - yalan ruzgari

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
Eeeveeeettt, konumuz neydi.., kim dedi bakiyim forum durgun diye !!! :D

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hakanizm ve caesar. sizin yüzünüzden bir sürü şikayet alıyorum. bir daha tartışacağınız zaman önceden haber verecekmişsiniz, millet çekirdek alıp seyredecekmiş ona göre :p

hakanizm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Yav bundan tam bir saat önce falan bisikletle sahil kenarında gezintiye çıktım hem de yağmurun altında...

Ben hızlı hızlı giderken tam 5 metre gerimde arabanın birisi bir motosikletliye bi kösmez mi... Arabanın önü dağıldı.. Motosikletteki iki kişi yerde yuvarlanıyor.

Allah dan çok önemli bir durum yok gibiydi.

Neyse.. Diyelim ki o araba bana çarpmış olsaydı ?
Ey güzel Allah ım... Bu forum işte o zaman biterdi.. İşte o zaman durgunlaşırdı :)

Yatın kalkın dua edin.. Halen hayattayım.. Yıkılmadım ayaktayım.. :)

hakanizm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Ben Konyalıyım.
Ama şuanda Alanya'dayım.

Hem Konya'da hem de Alanya'da yağmur vardı bugün.

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
:( duşun altından çıkmak istemiyorum, zaten çıkıyorum direk yine terliyorum...

Marmara kavruluyor, özellikle bursa nem konusu allak bullak bunaltıyor :(

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
allahım bu konu kesin tarihe geçecek, konu bir oraya savruluyor bir buraya

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
Konunun adini editledim zaten, bize gorevdeyken cekirdek yasak mi ploop?

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
:) dimem bu sefer olmaz

en son o konuya girdiğimde - rep manyağı olmuştum...

daha töbe forumda çekirdek çıtlatmam :p

yasaklayın bence hatta çekirdek yazınca ***** die çıksın :p

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ilk konunun adını gördüm, bir kahkaha geldi zaten :) oda yankılandı :) benim zaten ön dişler problemli çekirdek yiyemiyorum onun için görevdeyken ve görev dışında yiyemiyorum :D

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
Hayatta Üç kişiye acı...
Cahiller Arasındaki alime..
Zengin iken fakir düşene
ve itibarlı iken itibarını kaybedene...
Unutmaki Yüksekte Yer tutanlar Alçaktaki kadar emniyette değlidir..
Haklıysan Mücadeleden korkma..
Bilesinki Atın iyisine doru
yiğidin iyisine deli derler...

Şeyh Edebali hz.

hakanizm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
SargeT' Alıntı:
Hayatta Üç kişiye acı...
Cahiller Arasındaki alime..
Zengin iken fakir düşene
ve itibarlı iken itibarını kaybedene...
Unutmaki Yüksekte Yer tutanlar Alçaktaki kadar emniyette değlidir..
Haklıysan Mücadeleden korkma..
Bilesinki Atın iyisine doru
yiğidin iyisine deli derler...

Şeyh Edebali hz.

Sarget bu gizemli insanlar kimdir acep.. Onları da açıklasaydın iyi olurdu. Olayın boyutunu rengini ahengini gidişatını köşesini ucunu bucağını yönünü tamamen değiştirmişsin : )

Şimdi

Cahiller arasındaki alim olsa olsa ben olurum.. :)
Zengin iken fakir düşen de -replere boğulan da ben oluyorum : )
itibarlı iken iftiraya maruz kalıp itibarı zedelenen de ben oluyorum : )
Yüksekte hiç uçmadım. Adseseden para kazanırsam 300 milyara iki kişilik helikopter alıp uçacam. Seni de bindiririm söz. (Yeni bir konu yeni bir heyecan)
Haklıyım dedim ya yıkılmadım ayaktayım :)
Atları bilmem ama yiğit de derler arada bana : )

Not : Katılanların hepsi bana +rep versinler. Katılmayanların hepsi de yine bana +rep versinler. Destekleyen ve desteklemeyenler ortaya çıksın. Herşey netleşsin. Bitsin bu çile. Bitsin bu yalan rüzgası : )

Not 2 : Sakla samanı gelir zamanı. Seninki benden kara. Ak akçe kara gün içindir.

Not 3 : De gedin işinize ya..

cınaroğlu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Olmuyor ama.Başlık forum çok durgun içindeki msjlara bak.Daha olayı uzatmayın yakışmıyor sizlere...

hakanizm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Konu bence geyik bölümüne taşınmak yerine herzaman ki gibi KİLİTLENMELİYDİ.

Ama politik davranmış yönetim.

Buradaki mevzularla dalga geçermiş gibi geyiğe taşınması da hoş olmamış.

Ben birazdan protesto bölümüne iyinet admini protesto diye bir başlık açarım :)

iyinet adminini ploop u trextrayı protesto etmemi isteyenler ve bana destek verenler bunu + rep vererek gösterebilirler ... Bu forumda yöneticilere düşman olan arkadaşların +replerini sabırsızlıkla bekliyorum :) Aman ha sakın -rep vermeyin karşılığını veririm : )

D

duyurbeni.com

Misafir
hakanizm' Alıntı:
Caesar,

Keşke küfretseydin de yalancı demeseydin.
Keşke çakallıklara devam etseydin de yalancı demeseydin..

Bu konuyu zaten ben daha önce açtım burada... Açıklamasını yaptım.. Bulursam yazayım nerede açıkladığımı.. Ya iyinet in özeline açıkladım ya da buralarda bir yerlere.. Ama madem beni yalancılıkla suçluyorsun tekrar açıklayım.

Öncelikle şunu söyleyim.

Ben provakatör değilim.
Allah ını peygamberini seven insan bana provakatör demesin.
Ben saadet partili, ülkesini milletini seven, dünyada bir yerlerde zulum gören insanları izlediğinde içi burkulan birisiyim. (Hemen kendini övüyor deme Allah aşkına)

Bu forumda her kategoriye yazılar yazdım. Yazdığım yazıları tek tek kontrol et istersen.. Bilgi de verdim.. Bilgi de aldım.. Yazdığım politik konulara gelince.. Onda da yine ben haklı çıktım... Çünkü iyinet forumunda Güncel Haberler Politika diye bir kategori vardı.. Ben öyle bir kategori varken politik yazılar yazdım evet.. Sonra banlanınca veya başlıklarım kitlenince bunu iyinet admine şikayet ettim. O da beni haklı bularak güncel haberler politika kategorisindeki politika ibaresini kaldırdı. Yani bu ülkede hiçbir parti miting düzenlemiyorken bir partinin kalkıp miting düzenlemesi bu mitinge de mhp gibi partilerin de destek vermiş olması benim de bütün insanları bu mitinge davet eden bir haber makalesini bu sitede "Güncel Haberler Politika" kategorisi altına yazmış olmam provakatörlük sayılamaz. Sayan olursa iyi niyetli değildir. Yani politik birkaç haber yazmak insanın bu kadar karalanması anlamına gelmemeli..

Gelelim asıl beni yalancılıkla suçladığın mevzuya.
Bak güzel kardeşim.
Birileri bir başlık açmış. Forumda kaç tane kız var gibi bir başlık... Biliyorsun o başlık altında birçok kişi geyik yapmışlar.. Birisi demiş ben bayanım öteki ona cevap yazmış kandırma sen erkeksin demiş.. Öteki ben de bayanım demiş mesela angelo veya angole gibi bir nick.. Aaaa ben seni erkek zannediyordum falan demişler.. Kimin erkek kimin bayan olduğunu bilmiyorum umurumda da değil. Bana gelince bu kadar geyiğin arasına ben de tabiri caiz ise dalmak istedim ve şuna benzer şeyler söyledim.. Ben bir erkeğim bunu bilerek gizledim. Çünkü insanların özel mesaj atmalarını falan istemedim falan filan yazdım... Bunu yazdım evet.. Bu ne anlama gelir ? Ya ben gerçekten bir bayanım.. Ya espirisine diğer geyik yapanlara ayak uydurdum... Ya verecekleri cevabı merak ettim... vs.vs.vs. Peki ben bayan mıyım? Tabiki hayır.. Bunu orada söylemek istedim mi ? Evet. Söyleyebildim mi ? Hayır. Ben bu mesajı yazdığım gün aynı başlık altına gerçeği belirtecektim.... Ama ben mesajımı yazar yazmaz arkadan birkaç dakika sonra trextra o başlığı kilitlemiş.. ve ben orada cevap yazamadım... Bana diyorsun ki bayan olduğunu söyleyip provakatörlüğü daha kolay yapmak istedin... Hmmmm Şimdi bayanlar daha kolay provakatörlük yaparlar mı bilemem.. Provakatörlük hakkında da bilgim yok... Herneyse.. Trextra konuyu kitler kitlemez ben de cevap yazamayınca trextra nın özeline gittim.. Dedim ki yav durum böyle böyle... Sen de hemen kitlemişsin başlığı falan dedim... Demez olaydım. KÜT 7 günlüğüne ban koymuş insanlarla dalga geçme diye..Ya geyik yapmışım ne dalgası....

Yani anlayacağın alt tarafı bayanım deyip.. Bayanım dediğim başlık kitlenip.. üstüne üstlük bir de 7 gün ban yeyince durum böyle oldu....

Caesar seni tanımam etmem.. Sen de beni tanımazsın...

Ben sana adisin şerefsizsin diyemem...
Sen de bana provakatörsün diyemezsin.

Çünkü birbirimizi tanımıyoruz.

Ama ben sana şunu söyleyebilirim ki.. Gerçekten ama gerçekten kötü niyetlisin...

ne yazı yazmışsın hakan. writing article 10$ :)

M

MedyaGraf

Misafir
Bence konunun kilitlenmeyerek geyik yapılması üzücü.
Burda yanlış veya doğru görüşlerini belirten arkadaşlara haksızlık oluyor.
Kilitlenmeliydi diyorum, özellikle forum durgun yazsının altında daha çok yönetimin geyik yapması daha çok üzücü.

Şahsen kendi forumumda böyle bir başlık açılsa asla alay geçmezdim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5