İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

forum cok durgun - yalan ruzgari

hakanizm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
MedyaGraf' Alıntı:
Bence konunun kilitlenmeyerek geyik yapılması üzücü.
Burda yanlış veya doğru görüşlerini belirten arkadaşlara haksızlık oluyor.
Kilitlenmeliydi diyorum, özellikle forum durgun yazsının altında daha çok yönetimin geyik yapması daha çok üzücü.

Şahsen kendi forumumda böyle bir başlık açılsa asla alay geçmezdim.

Ben de yukarıda aynı şeyleri söylemiştim.
Sana tamamiyle katılıyorum.

Burada bahsi geçilen kişiler arasında ben de varım.. Ve resmen bizimle de dalga geçilmiş oluyor...

Forum yöneticilerini tabiki başta iyinet admini KINIYORUM. ( içimden daha büyük kınıyorum )

Şimdi birkaç cümle söylemeliyim ki bu başlık kitlensin..

Hmmmmmm

Saadet Partisi birçok ilde bildiğiniz gibi Filistin'e Destek İsrail'e Lanet mitingleri düzenliyor.. Bugün ki miting Van ilimizdeydi..

YARIN
Sivas Mitingi: 14.00
Sivas’ta düzenlenecek olan miting yarın Mevlana Meydanı’nda gerçekleştirilecek. Saat 14.00’de başlayacak olan miting hakkında bilgi veren Saadet Partisi Sivas İl Başkanı Osman Seçilmiş, tüm Sivas halkını zulmün karşısında olmaya davet ettiklerini söyledi. Sivas’taki mitinge Saadet Partisi Lideri Recai Kutan da katılacak.

Karabük Mitingi: 15.00
Saadet Partisi Karabük İl Başkanlığı tarafından Albay Karaoğlanoğlu Caddesi’nde gerçekleştirilecek olan ‘İsrail’i Tel’in Filistin’e Destek’ mitingi saat 15.00’de başlayacak. Saadet Partisi Karabük İl Başkanı Fatih Karahasan, “İsrail’e lanet, Filistin ve Lübnan’a destek mitingi ile ilgili olarak gerekli bütün çalışmalar tamamlandı. Mitingin Karabük’e yakışır bir şekilde yoğun bir katılımla geçmesini bekliyoruz. Bu miting Karabük halkının mitingidir” dedi.

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
siyasete girmesek arkadaşlar ? şahsım adına siyasetin oy sandıklarında kapalı perdeler arasında yapılması taraftarıyım.Tabiki gerçek hayatta olsun, sanal hayata olsun görüşlerin paylaşılacağı yerler, siteler, forumlarda vardır.Onların açılış amacı ; siyasi görüşlerini ve düşüncelerini yansıtmakdır.Ama burası webmaster forumudur.Siyasi görüşlerin burada olması çok ama çok yanlışdır.Ne forumda siyasi bir başlık, nede siyasi bir bilgi talebi yokdur.Bence bu siyaseti bırakmalıyız.Googleye dönmeliyiz :) Google yeni reklam özelliği ekliyecek.Resimli reklamları değişcek işde size müjde :)

hakanizm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Acemi sen herhalde yazdıklarımı okumuyorsun !!!

Amacım bu dandik başlığı kitletmek !..

Bu başlık normalde "İyinet ve Forum ile ilgili" kategorisi içerisindeydi. Ama caesar ve benim konuşmalarımdan sonra yönetici bu başlığın adına "Yalan Rüzgarı" kelimelerini de ekleyerek geyik kategorisi altına taşıdı.

Yani resmen bir saygısızlık yapılıyor.. Benim istediğim şey ise bu başlığın bir an önce kitlenmesi. Kitlensin diye de politik haber yazdım... Deyse burada politika nın p sinden bahsetmem zaten bir daha.. Ama kitlesinler.. Saygısızlık üstüne saygısızlık yapıyorlar.. iyinet admin daha özelime cevap yazmış bile değil.

Şimdi de cevap yazarlar biz istediğimiz başlığı kitleriz size mi soracaz falan derler.. Saygısızlık yaparken dalga geçerken iyi... Ben bir espiri yaptım diye dalga geçmiş yerine koyup bir hafta banlayan adamlar şimdi dalga geçiyorlar resmen.. Peki onları kim banlayacak ?

Adaletsiz yönetimin sonu hüsranla biter..
Ben şimdiden söyleyim.

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
hakanizm' Alıntı:
Karabük Mitingi: 15.00
Saadet Partisi Karabük İl Başkanlığı tarafından Albay Karaoğlanoğlu Caddesi’nde gerçekleştirilecek olan ‘İsrail’i Tel’in Filistin’e Destek’ mitingi saat 15.00’de başlayacak. Saadet Partisi Karabük İl Başkanı Fatih Karahasan, “İsrail’e lanet, Filistin ve Lübnan’a destek mitingi ile ilgili olarak gerekli bütün çalışmalar tamamlandı. Mitingin Karabük’e yakışır bir şekilde yoğun bir katılımla geçmesini bekliyoruz. Bu miting Karabük halkının mitingidir” dedi.
karabükte böyle bir cadde yokki :) @hakanizm sen kendini kitle konuyu niye kitliyorsun kendini kitlesen tüm sorunlar bitecek ehe

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
bu arada sana kızma nedenlerimden birisi de;
hakanizm.jpg

anlamışsındır umarım.

ismozalp

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Ya anlamadım gitti arkadaşım ya bu forum a neden siyaset karışıyo beceriksiz acemi ye katılıyorum burası bi WEBMASTER forumu ne diye bilmemne partisi nin propagandası yapılıyo? konuyu kilitletmek içinmiş falan da filan da burada düzgün bir şekilde söylesene? ben burada siyasi propagandamı yapıyorum diye gerçekten seni ayıplıyorum arkadaşım.bu yaptığın bu forum a hiç yakışmadı sende biliyorsun bu güne kadar hiç bir postuna olumlu veya olumsuz bir görüş bildirmedim ama buraya da siyaseti sokmayı başarıyorsun ya helal olsun sana. diyecek başka bi söz yok !!!!!!!!!!!

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5