İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

forum cok durgun - yalan ruzgari

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
Biraz sonra geyik bolumu acacagim, bak ortalik nasil kaynayacak :)

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
foruma ilk girdiğim zamanlarda çok heyecanlıydım bilmediğim bir sürü şey vardı ve onları öğrenmek adına dolandım durdum.. bir çok konuyu inceledim ve yapabileceklerimi yaptım.. pek fazla bir bilgim olmadığı için sadece gerektiği yerlerde konuşmak ve yazmak istedim.. Ama son zamanlarda gözle görülür bir şekilde bi durgunluk var.. bilgi paylaşımı çok az hatta yok denecek kadar az.. bütün gün boyunca bir hosting firması bir konu açar diğer arkadaşlar bi açık yakalar o ona karalama yapar o biri ötekine..

yeni web siteleri bölümünde bir konu açılır yine birşeyler yakalanır yok gözüm bir yerden ısırıyor marez di şuydu buydu... adsense olayı hepten yalan bi durumda zaten.. eh işte haftada bir artışmı olmuş eksilişmi var.. yada bir kaç kupon lazım.. ve ödeme zamanlarnda ödememi aldım pin geldi gelmedi eft nasıl alcam.. forumda cevabı olan onlarca konu yani.. ve son zamanlarda genel güncel bölümü çok kullanılmaya başlandı.. kapanan konuların haddi hesabı yok.. umarım en kısa zamanda ilk girdiğim günkü haline gelir... Kendi adıma pek birşey katamıyorum ama zamanla inşallah oda olacaktır...

Varista

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Geyiq bölümü açılınca ortalık cıvıl cıvıl olucaktır.
Bu ay sonuna herkes tatilden de dönünce süper olur ;)

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bugün baya hareketli ve hararetli maşallah...

coştu millet sıcaklar gene bunaltıyor... zaten bu sıcaklar bunaltıyor lafını ne zaman söylesem aklıma su satan çocuk reklamı geliyor....

su soğuk su... su istermisin diip forumda soğuk su satışına başlıcam... yeterki şu hararet azalsın... nedir bu anlamadım harakiri karate tekvando her türlü olay mevcut :)

atay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
37
bilgi paylaşımı karşılıklı yapılır. ben forumda, sorulan sorulara genelde mutlaka bir cevap geldiğini görüyorum. e bilgi paylaşımıda budur zaten, ki var.

durduk yere kimse "aaa dur ben şunu biliyodum, yazıyım" demez sanırım :)

aleminfo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
milletin çoğu tatilde bence normal.Yazın hitlerde düşüyor farkındaysanız :)(absürt sitelerinki hatiç:D)

hakanizm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
zbahadir geyik bölümü bir nevi benim de önerimdi iyinet e. Eğer açılmamış olsaydı da durgunluk artardı. İnsanlar sadece haftada bir kere girmeye başlarlardı foruma. Her ne kadar teknoloji gelişse her gün yenilikler olsa da konuşulan ve sorulan sorular hep aynı.

Bugün sorulan sorular sorulmadan forumda bir arama yapılmış olsa zaten sorulacak soruya daha önceden onlarca kez cevap verilmiş olduğu görülür. Ve dolayısıyla kimse soru sormaz.. herkes sadece hafta bir kere falan mesaj yazar.. Fazlasına gerek kalmaz.

zbahadir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Haklısın, arada bir iş stresinden sıyrılıp dünya meselelerine espritüel bir şekilde geçici olarak odaklanmak lazım.

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hakanizm' Alıntı:
:)
Belki birilerini forumdan soğutmuşsunuzdur ondandır :)
verdiğim tepkilerle forumdan soğuyacak adam foruma girmese de olur benim için farketmez. pek de bir şey kaybetmem kendi adıma.

hakanizm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ploop' Alıntı:
verdiğim tepkilerle forumdan soğuyacak adam foruma girmese de olur benim için farketmez. pek de bir şey kaybetmem kendi adıma.

Ben isim vermemiştim. Sen direk atlamışsın :)

Birileri senin tavırların yüzünden foruma karşı soğumuş olup foruma yazılarını azaltmış olabilirler.

Ama bazı insanlar da senin tavırlarını, görüşlerini, kimliğini önemsemeyip foruma iştirakini sana rağmen aynı oranda devam ettirmekteler.

Ne kaybedip ne kaybetmeyeceğine gelince, gidecek olanlar bu forumdan gittikleri takdirde senin birşeyler kaybedeceğini bilselerdi eğer forumun yarısı gitmişti şimdiye :)

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
iyinet ile ilişkimi tamamen kestim ama yazmadan duramıyorum sadece senin yüzünden kestim ilişkimi sen varsın diğe... @ploop bu forumun çok degerli moderatorlerinden birisidir. bırakan varsa modlar için degil bir kaç saçma konusan kişiler yuzunden bırakıyor.

herkese kolay gelsin.

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hakanizm' Alıntı:
Ben isim vermemiştim. Sen direk atlamışsın :)

Birileri senin tavırların yüzünden foruma karşı soğumuş olup foruma yazılarını azaltmış olabilirler.

Ama bazı insanlar da senin tavırlarını, görüşlerini, kimliğini önemsemeyip foruma iştirakini sana rağmen aynı oranda devam ettirmekteler.

Ne kaybedip ne kaybetmeyeceğine gelince, gidecek olanlar bu forumdan gittikleri takdirde senin birşeyler kaybedeceğini bilselerdi eğer forumun yarısı gitmişti şimdiye :)
hakanizm, atlamak fiilini kullanacak kadar samimi olduğumuzu düşünmüyorum. lütfen kelimelerine dikkat et. isim vermemiştim diyorsun, mesajımı alıntı yazıp mesaj atarsan tabi ki bu bana yazılmış mesaj demektir değil mi? zaten önceki mesajımda da belirttim, eğer birileri benim tavırlarım yüzünden forumdan soğuduysa zaten o kişilerle işim olmaz, benden uzak olsunlar. beni tanıyan tanır, bilen bilir, sayemde çok kişi internetten milyarlar kazandı, 2 konu kilitledim diye kimse tavır almaz bana. ha alırlarsa kendileri bilirler tabi bahsettiğim buydu.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5