İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Forumdaki Üye grupları

izuner

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
rengarenk iyinet e yakışmamış . Sadece vip üyelerin ve moderatorlerin renkli olması daha makul.

Neb

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
@iyinet gayet güzel olmuş, calısmaların devamı dileğiyle

tiva

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Üye isimleri, konu başlıkları gibi (kısaca linklerde) koyu ve altçizgi bir arada kullanılmasa (alt çizgi kalksa) daha iyi olur sanırım, izuner e katılıyorum.

psycho

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hayırlı uğurlu olsun benim çok hoşuma gitti beğendim vallahi ;)

Mehmet Tahta

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
+1 :) Geyik forumlarında bu kadar renk yok, sadelik en güzeli bence.

+1, sadelik en güzeli. :)
Geyiğe yoğunlaşmış forumları da idare ettiğim oldu bir dönem. Biz kullanıcılar heveslensin, uğraşsın, çaba içerisine girsin diye yapmıştık böyle rengarenk kullanıcı renklerini. Iyinet'in buna ihtiyacı olduğunu sanmıyorum, bu kadar süslü püslü olmasına da hiç gerek yok. Sadece yöneticilerin farklı bir renkle (gerçi buna da gerek yok, showgroups diye bir yer var) belirtilmesi bile kâfidir bence.

Anket yapalım @iyinet =) Ben şahsen kendimi banlı gibi hissediyorum :p

izuner

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
zaten iyinete has bir özellikti bu kavram . ufakta olsa benliğini kaybeder.

GNeRaL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
VIP bölümünde paylaşımlara katılabilirsin. İyinet sanırım burayı da takip ediyordur, VIP in avantajlarıyla ilgili bir metin hazırlayabilir. En önemlisi de foruma katkıda bulunuyorsun..

M

Merthan

Misafir
Sanırım forumdaki mesaj sayısını yükseltmek için yapılan promosyonlar yeterli olmadı.
Belli bir mesaj sayısı altındakiler bazı haklardan muaf tutuldu.

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
Sanırım forumdaki mesaj sayısını yükseltmek için yapılan promosyonlar yeterli olmadı.
Belli bir mesaj sayısı altındakiler bazı haklardan muaf tutuldu.

Mesaj sayısı için yapılan bir uygulama değil.
0 mesajlı kullancıların PM (özel mesaj) spamlarını engellemek için yapılmıştır.

M

Merthan

Misafir
Mesaj sayısı için yapılan bir uygulama değil.
0 mesajlı kullancıların PM (özel mesaj) spamlarını engellemek için yapılmıştır.

1 yıldır foruma üye olan, fakat mesaj sayısı 100'ün altında olan kullanıcılarda var.
1 yıldır foruma üye olup, ilgi alanına giren konulardaki sorulara toplam 50 cevap vermiş birisi webmaster forumlarındaki en temel eklentilerden biri olan özel mesajlardan meden yararlanmasın ki?

Ya da neden imzasına tek satır bir url, ya da benimsediği bir cümle yazmasın.
Ayrıca madem öyle, ücretli üyelik sözkonusu olmasın. Pekâla spam yapacak kişilerin parası olmaz diye bir durum sözkonusu değildir. Bu durumda kullanıcı ücretli üyelik alarak spam yapabilir. Tabii sizin korktuğunuz şey spam özel mesajlar ise, ve siz bunu başka yöntemlerle engelleyemediğinize göre, ücretli üyelerin spam yapmasını da engelleyemezsiniz.

Sizinki pire için yorgan yakmaya benzemiş açıkçası.

Ve kendi adıma konuşmak gerekirse, herhangi bir hayır kurumuna 1 yıllık vip üye ücretini yatırıp size screen gönderebilirim. Bu şekilde bir üyelik kabul eder misiniz ? Sadece özel mesajlardan faydalanmak istiyorum. Vip bölümüne girmesem de olur.

(Neden böyle olmasını istediğimi sorgulamazsanız, ve olur veya olmaz diye bir cevap verirseniz mutlu olurum.)

ByMsT

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
* Çömez (Rookie)

1. 0-100 mesaj arasındaki üyeler bu grupta yer alır
2. Özel Mesaj (PM) kullanamaz

Böyle saçma kural olamaz

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5