İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Forumdaki Üye grupları

vezir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
pm elimiz ayağımızmış meğer yeni anladım şahsen değerini

UnPoo

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
kurallara uyulduktan sonra herkes kardeş kardeş geçinir. kıl tüy olmaya gerek yok

Breeze

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
online.php sayfasını iyinet'ten başka gören üye grubu varmı

n0mad

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ne yani sessiz kalmayı tercih eden üyelere haksızlık olmuyormu 2006 dan beri üyeyim ara sıra forumunuzu takip ederim ne yani ben pm alamıyacakmıyım veya yollayamayacakmıyım pm için gereksiz gereksiz konular açıp veya her konuya ne güzel paylaşımlar yapmışsınız tşkler diyerek polyanacılıkmı yapalım

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
ne yani sessiz kalmayı tercih eden üyelere haksızlık olmuyormu 2006 dan beri üyeyim ara sıra forumunuzu takip ederim ne yani ben pm alamıyacakmıyım veya yollayamayacakmıyım pm için gereksiz gereksiz konular açıp veya her konuya ne güzel paylaşımlar yapmışsınız tşkler diyerek polyanacılıkmı yapalım

Sorunuzu tam olarak anlayamadim ama sanirim PM ozelligini kullanamadiginizi soyluyorsunuz.
PM kullanabilmeniz gerekiyor, 50 gunu dolduranlar PM kullanabiliyorlar.

eskeyp

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
* Üye (Member)

1. 100-500 mesaj arasındaki üyeler bu grupta yer alır
2. Maximal kayıt edilebilecek Özel Mesaj (PM) adeti: 100
3. Aynı anda kaç alıcıya Özel Mesaj (PM) gönderilebilir: 3
4. İmza: 2 satır, resim yok
5. Kendi Üye Rütbesini değiştirebilirmi: Hayır
İmza ben kullanamıyorum neden ?

edit: forumdan çıkış yapınca düzeldi rengimde geldi..

tdnem

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
gerekli bir uygulama ama ben örneğinde görüldüğü gibi herhangi bi caydırıcılığı yok 24 oldu sanırım.. haldır huldur geliyorum....

Makif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
böylecok daha iyi olmuş aslında forum sömürülmez, kirlilik yaşanmaz yönetim bravo...

Makawork

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Grup sistemi hos lakin; 0-50 mesaj arasi PM alip/gonderilememesi biraz kastirici olmus.

recepky

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
şimdi pm gönderebilmek için 50 mesaj atıcam heryere çok saçma olmuş paypal e-gold bölümündeki trafficsuplier arkadaşa ulaşmam lazım ama pm gönderemiyoruz şimdi 50 mesja atıcam foruma gereksiz kirlilik olacak buyrun başlıyorum 50 mesaja..

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
devamlı gereksiz mesaj atanların mesajlarının bi süre sonra toplu bir şekilde silindiğinide biliyosunuzdur umarım

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5