İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Forumdaki Üye grupları

alkolik-rap

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bende bunu arıyordum nezamandan bu yana neden pm atamıyorum dıye deli oluyordum.ögrenmıs oldum

GuLSehri

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
uzun zamandir giriyorum gozume takiliyordu,bu renkler niye herkesinki ayri ayri diy..vallahi ancak akil ettim girip okumayi:)rengim guzelmis..ben memnun kaldim dogrusu..

XR9

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Benim bir sorum olucaktı. 1000 mesaj sınırını geçenler Gold Member oluyormuş ki bende olmuşum zaten. Ama diğer Gold Member'lar turuncu renkliyken ben neden mavi kalmışım onu anlamadım :) Çokta önemli değil ama merak ettim...

myguitar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tam emin değilim fakat ban yiyen üyeler ince mavi olarak kalıyor sanırım.

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
Benim bir sorum olucaktı. 1000 mesaj sınırını geçenler Gold Member oluyormuş ki bende olmuşum zaten. Ama diğer Gold Member'lar turuncu renkliyken ben neden mavi kalmışım onu anlamadım :) Çokta önemli değil ama merak ettim...

Yakin zamanda email adresini degistirdiysen onaylaman gerekiyor.

ByRON

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2

Bende hep merak ediyordum neden mavi renkte bu adam diye :D

sopratutto

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
50 mesaj sınırlandırma uygulaması biraz kastırıcı olmuş ama üstesinden geliniyor. en azından sıfır değil de 2-3 mesaj kotası olsaydı daha bi güzel olurdu

HoST13

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
gold üyelikde bi indirim yapın alalım:p
iyinet de olay gold üyelik 12 ay taksitle:D

ByRON

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
edittt.... konu demin sabit değildi, şimdi sabit olmuş silinebilinir...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5