İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Forumu BIRAKTIM

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

alca

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
uzun zamandır bu forumdayım ikinci üyeliğim ama son zamanlarda bu forumda bazı kişiler yani kendi gruplarını oluşturmuş kişiler tarafından bazı eylemler bu forumda düzenlenmektedir....
bunlar karalama kampanyası gibi bir çok konuda da kendini belli etemektedir.....
ne de olsa burası bir forum bugün birisi gider yarın yeni birisi gelir ama burayı güzelleştirenlerde bizleriz çirkinleştirip yozlaştıranlarda .....
ondan dolayı bazı olayları ve sonuçları sadece iyinetadmine yüklemek bence son derece haksızlık olur.....
diğerlerine gelince onlar kendilerinden bahsettiğimi biliyorlardır......

http://forum.iyinet.com/showthread.php?t=12966 burda onlara gerekli cvp lar verilmiş yapmış olduğu saygısızlıktan ötürü de iyinetadmin tarafından gerekli saygıyı da görmüştür....
demek istediğim o sayfada anlatılan kişi ve yandaşlarının oluşturduğu bir takım olaylara alaksız şeyler yüklerek yansıtmak bence tamamen haksızlıktır.

Saygılarımla......ALcA

G

guajira

Misafir
|AtyMir|' Alıntı:
benim msn forumu aratmıyor zaten sağolsunlar ne var ne yok geliyor :D
İtiraz ediyorum, sataşma var:)

Bu arada murat forumu bıraksan da ben msn de peşini bırakmam haberin ola, nere gitsen bulurum seni:)

You can escape, but never free yourself.

M

M@latyæsporlu

Misafir
alca kardeş,yazına saygı duyuyorum,unutmaki bu forumu seven tek kişi sen değilsin, eğer zati sevmeseydik atılıp atılıp geri gelmezdik ;) senin son zamanlarda sürekli iyinetadmini ısrarla savunman konusunda da hummalı bi şeklide düşünüyorum :rolleyes: ama 100 mesajı geçmen gerek , kurallar böyle :)

alca

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
M@latyæsporlu' Alıntı:
alca kardeş,yazına saygı duyuyorum,unutmaki bu forumu seven tek kişi sen değilsin, eğer zati sevmeseydik atılıp atılıp geri gelmezdik ;) senin son zamanlarda sürekli iyinetadmini ısrarla savunman konusunda da hummalı bi şeklide düşünüyorum :rolleyes: ama 100 mesajı geçmen gerek , kurallar böyle :)

mesajlarıma bakarsan sadece iyinetadmini savunmadığımı görürsün hem ben sadece burda iyinetadmini haklı gördüğümsadece burda yazdım başka bir yerde öle bişi görmen zor...
hem ben diğer konularda da dikkat edersen sadece
olaylar karşısında haklı gördüğüm insanları savunmuşumdur....
ama bu konuda bunu tartışmasak iyi olur yoksa kişisel bir mesela haline gelecek ....
konuşmak istersen konu hakkında msn'in belli gelir orda yazarsın....
ayrıca şunu düşünüyorum burda iyinetadmini haklı gödüğümü ima eden mesajım var diye senin bunu yadırgamanı anlayadım çünkü bu forumda hiç bir çıkarım yok tek çıkarım burda paylaştığınız bilgilerle sitelerimin ve projelerimin daha iyiye doğru gidebilmesidir..... ;)

Saygılarla.......ALcA

S

SempatiX

Misafir
Ktirik bir durum... Bir gün girmedik foruma kan gövdeyi götürecek neredeyse :)

A

|AtyMir|

Misafir
alca' Alıntı:
uzun zamandır bu forumdayım ikinci üyeliğim ama son zamanlarda bu forumda bazı kişiler yani kendi gruplarını oluşturmuş kişiler tarafından bazı eylemler bu forumda düzenlenmektedir....
bunlar karalama kampanyası gibi bir çok konuda da kendini belli etemektedir.....
ne de olsa burası bir forum bugün birisi gider yarın yeni birisi gelir ama burayı güzelleştirenlerde bizleriz çirkinleştirip yozlaştıranlarda .....
ondan dolayı bazı olayları ve sonuçları sadece iyinetadmine yüklemek bence son derece haksızlık olur.....
diğerlerine gelince onlar kendilerinden bahsettiğimi biliyorlardır......

http://forum.iyinet.com/showthread.php?t=12966 burda onlara gerekli cvp lar verilmiş yapmış olduğu saygısızlıktan ötürü de iyinetadmin tarafından gerekli saygıyı da görmüştür....
demek istediğim o sayfada anlatılan kişi ve yandaşlarının oluşturduğu bir takım olaylara alaksız şeyler yüklerek yansıtmak bence tamamen haksızlıktır.

Saygılarımla......ALcA

Forumda yenimisin bilmiyorum kimseyide kırmak istemiyorum zaten öyle bir kişiliğim yok. nekadar yenisin onuda bilmiyorum.

1. biz çete değiliz, arkadaşız tamammı asla satmam bir arkadaşım haksızsada onun konusuna asla bulaşmam ! Haklıysa dibine kadar giderim

2. iyinet admine hak veriyordur çoğu kişi neden forumdan banlananların illaki yaptığı birşey var bişey yapmayanlarda var keyfi ve admine ters gittikleri için

arkadaş 2000 mesaj 1 mesaj yüzünden uyarı almadan
zeynel binlerce mesajı var uyarı almadan
haymac binlerce mesajı var uyarı almadan
malatyasporlu bi ara gitti meğer banlanmış :rolleyes:
....
....
....

bir ton kişi gitti sen nezamandır burdasın ?

1- iyinetadmin dialer kullanan siteleri kaldır dediğimizde burdamıydın ? peki kaldırmadığında burdamıydın ?
iyinetadmin özür 1> arkadaşlar dialer siteleri kaldırdık özür dileriz biz dialer olduğunu yeni farkettik.. forumu aratırsan silmediyseler oku o başlıkta admin kaç kişiyi banlamış bak bakalım

2- iyinetadmin google subdomain olayını kaldır dedik burdamıydın ? peki aylarca kaldırmadığında burdamıydın ?

iyinetadmin özür 2> (google atmaya başladığı zamanlar yaklaşık 4 ay sonra) arkadaşlar biz kendimizi sizden gelen mesajları dikkate alarak googledan sildirmeye başladık... [külli yalan]

iyinetadmin özür 3> Türk Wbmasterinden özür başlıklı bir mesaj .. gözümüzü hit para bürüdü kör etti vs.vs. ... (neden atıldı ? çünkü iyinet atıldı ve siteler çıkıyor listesinden) hadi bunuda yedik kabul ettik

bunun gibi kaç şey yaşadın.. daha dün konuştuk arki ile ben dedim bu adamı (iyinetadmin i) seviyordum önceden, tabi konuşmadığı zamanlar. ciddiyim.. sonraları

bu mesajda şunu demek istiyorum iyinetadmin senin kaçıncı hatan ve neden milleti ilk hatasında atabiliyorsun ?
senin bile bu arkadaşlar kadar mesajın yok forumda hep derim..

ahada şimdi sil bu mesajıda ben kendi mesajlarımdan işe yarayanları siliyorum en çok bu yarar sende bunu sil :p

C

c4®

Misafir
Ben bir mesaj yüzünden banlandım Alca , buna ne diyeceksin ? Sence admine zıt mı gittim ,
Bak burda yazıyor.
http://forum.iyinet.com/showthread.php?t=12817

Evet bu forumu herkes seviyor , bende seviyorum , admin beni 100 kerede banlasa yine gelirim. Bu forumda ters giden tek şey , kullanıcılara ceza verilecekse ilk baş uyarısını yapmak.

Hiç bir zaman yanlış bir şey söylediğimi zannetmiyorum , Belki çok birşey bilmiyorum ama , elimden geldiğince yardımcı oldum , yinede olurum..

Sizin gibiler yok burda çete var , yok burda grublaşma var diyerek ortamı gerdiniz. Bunu kimse inkar etmesin..

G

guajira

Misafir
alca' Alıntı:
mesajlarıma bakarsan sadece iyinetadmini savunmadığımı görürsün hem ben sadece burda iyinetadmini haklı gördüğümsadece burda yazdım başka bir yerde öle bişi görmen zor...
hem ben diğer konularda da dikkat edersen sadece
olaylar karşısında haklı gördüğüm insanları savunmuşumdur....
ama bu konuda bunu tartışmasak iyi olur yoksa kişisel bir mesela haline gelecek ....
konuşmak istersen konu hakkında msn'in belli gelir orda yazarsın....
ayrıca şunu düşünüyorum burda iyinetadmini haklı gödüğümü ima eden mesajım var diye senin bunu yadırgamanı anlayadım çünkü bu forumda hiç bir çıkarım yok tek çıkarım burda paylaştığınız bilgilerle sitelerimin ve projelerimin daha iyiye doğru gidebilmesidir..... ;)

Saygılarla.......ALcA

Bir gün gelecek Alca, bir gün
Hanyayı Konya'yı göreceksin
Adminden banı yeyince
Kimlere gideceksin?

Bir gün emin ol bi şekilde ters düşüp banı yiyince napacaksın merak ediyorum. O zaman sana "çeteye hoşgeldin" dermiyiz o da meçhul.

Bana Çetenin tanımını yapsana bi zahmet. Bildiğinden emin diilim ama, tanımı yap sonra gel bize bi bak. O tanıma gerçekten uyuyormuyuz acaba?

komsunet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
muratozcirpici seni tanımıyoru ama forumda güzel katkıların var ayrılmana üzüldüm umarım herşey gönlünce olur..

Editor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
muratozcirpici böyle bilgili arkadaşları aramızdan ayrılmalarına gerçekten üzülüyorum.umarım forumdan gitmessin bu kadar arkadaş gitmemem taraftarı bir daha düşünmeni isteriz.

W

www_hitmp3tr_com

Misafir
çete diye bahsedilen grubun hakkını nasıl ödeyeceksiniz bilemiyoorum.

pkklıyı savunan adama küfür ettiğim için banlandım o adam hala forumda bunuda unutma... ama admin onun için özür dilemedi neden bilmem...

admin ağzıyla kuş değil balık tutsa benden saygı göremez.

ayrıca forumu sevmiyorum forumdaki insanları seviyorum o yüzden terketmiyorum.

A

|AtyMir|

Misafir
www_hitmp3tr_com' Alıntı:
ayrıca forumu sevmiyorum forumdaki insanları seviyorum o yüzden terketmiyorum.

en sevdiğim laf bu herkez bunu diyor. bende katılıyorum :eek: ..
sadece takip ama. bilgi olursa imha hemen .

A

|AtyMir|

Misafir
admin banladığı adamların mesajlarınıda komple silsinya kabuksuz yumurtaya döner forum. herkonu anlamsız toparlanamaz olur.

M

M@latyæsporlu

Misafir
www_hitmp3tr_com' Alıntı:
pkklıyı savunan adama küfür ettiğim için banlandım o adam hala forumda bunuda unutma... ama admin onun için özür dilemedi neden bilmem...

bende aynı sebepten dolayı banlandım... düşündürücü :rolleyes:

M

M@latyæsporlu

Misafir
|AtyMir|' Alıntı:
ya siz çetesiniz ondandır.
herkez gibi ülkene laf atılınca destek vericen yada gidecen. bak destekleyenler burda onlar banlanmışmı :rolleyes:

Ne Mutlu Türk'üm diyene !

(Bu Kullanıcı adından sıkıldım zaten :p æyi yanlışlıkla yaptım sanırım bu yazdıklarımdan sonra admin beni atar )

bu kullanıcı adıyla son mesajım yeni bir kullanıcı adıyla görüşmek üzere esen kalın :)

M

M@latyæsporlu

Misafir
yönetici arkadaş ; mesajlar neden siliniyor , bi sakıncası yoksa öğrenebilirmiyim ?

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
66
M@latyæsporlu' Alıntı:
yönetici arkadaş ; mesajlar neden siliniyor , bi sakıncası yoksa öğrenebilirmiyim ?

Forumda mesajlar sadece modlar ve yoneticiler tarafindan silinmiyor, mesaj yazan kisi de kendi mesajini silebiliyor.

W

w0w

Misafir
Keşke sorularımıza cevap alsak. Neyse bundan sonra kendimize müslüman olcaz. Bu arada bende bayrak yakma konusu yüzünden banlanmıştım. Bayrak yakılan siteyi protesto eden başlık admin tarafından SİLİNMİŞTİ alca sen o zaman varmıydın forumda bilmiyorum :eek:

M

M@latyæsporlu

Misafir
w0w' Alıntı:
Keşke sorularımıza cevap alsak. Neyse bundan sonra kendimize müslüman olcaz. Bu arada bende bayrak yakma konusu yüzünden banlanmıştım. Bayrak yakılan siteyi protesto eden başlık admin tarafından SİLİNMİŞTİ alca sen o zaman varmıydın forumda bilmiyorum :eek:
alican , görmeme gerek yok , tahmin edebiliyorum :rolleyes:

M

M@latyæsporlu

Misafir
iyinetadmin' Alıntı:
Forumda mesajlar sadece modlar ve yoneticiler tarafindan silinmiyor, mesaj yazan kisi de kendi mesajini silebiliyor.

olabilir iyinetadmin

|AtyMir|' Alıntı:
ya siz çetesiniz ondandır.
herkez gibi ülkene laf atılınca destek vericen yada gidecen. bak destekleyenler burda onlar banlanmışmı :rolleyes:

bu yazısından dolayı atılmaktan çekinmiş olabilir... haklı ne de olsa mail adresimiz kalmadı :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi