İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Forumu BIRAKTIM

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Longgg

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
adminin maşallahı var bu başlığa yazanların çoğunu banlamış, kazanmak yerine kaybetmek daha kolay...

Bende banlanırmıyım acaba bu mesajdan sonra ?

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
65
TurkTR' Alıntı:
" Zira o gidenlerin hepsine ben zaten daha onceden gidin, birdaha da geri gelmeyin dedim (baladim) ama yine geri geldiler! " Murat'ada kal dedin ? Bence genel konuşman hatalı gibi geldi bana, Burada ne banlananlarının hepsinin % 100 suçu var nede % 100 onlar doğru (Bu sözüm yanlış anlaşılmasın ltfn). Giden arkadaşlarımızın içinde foruma büyük katkıları olmuş olanlarıda var. Çoğu arkadaşlarımızda (arkadaş kurbanı tbr caizse) banlanan arkadaşlarını savunma yolunda gittiler, Her ne kadar sanalda olsa sonuçta buradaki webmasterların artık bi yaşam biçimi haline gelmiştir bence net hayatı. Ama gidenlerinde kalanlarında canı sağolsun. Arkadaşlar bence birbirimizin düşüncelerine olduğu kadar iyinetadmin'inin kararlarınada onun yarısı kadar bile olsa saygımız olması gerektiğini düşünüyorum, şahsen ben duyuyorumda. Bi arkadaşımızında belirttiği gibi "öfkeyle kalkan zararla oturur"

Saygılar..

Haklisin, genel konusmamakta fayda var. Murat in durumu farkli, onu onceki mesajimda belirttim.
+1 "öfkeyle kalkan zararla oturur"
Mesajinizi yazmadan once okuyun ve dusunun.
Geri donusu olmayan bir mesaj yazdiysaniz hemen silin.
Biz silinen mesajlari gorebiliyoruz, ama sildiginiz mesaji kayda almiyoruz.
Sildiginiz mesajlar kayda alinsaydi 2 kat banlanma olurdu ve herkes niye banlandi diye merak ederdi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi