İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Forumu BIRAKTIM

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sitemedya

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
garip, senin açtığın topicler silinip duruyo.
galiba iyinetadmin senin forumu bırakmanı istemiyor :)

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
65
sitemedya' Alıntı:
garip, senin açtığın topicler silinip duruyo.
galiba iyinetadmin senin forumu bırakmanı istemiyor :)

Kendisinin onayini alarak sildim bir onceki basligi.

muratozcirpici

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
iyinetadmin' Alıntı:
Kendisinin onayini alarak sildim bir onceki basligi.
Ben hatirlamiyorum. ilk mesajim onayim alinarak silinmistir. Diğerlerinin ise sebepleri geldi ozel mesaj olarak. Neyse son gecemde Polemige girmeyecegim.
Hoscakalın..

Ovetto

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
27
muratozcirpici'nın foruma katkısı büyük, gitmen herkes için kayıp.

muratozcirpici

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ovetto' Alıntı:
muratozcirpici'nın foruma katkısı büyük, gitmen herkes için kayıp.

teşekkürler ovetto.. dünkü konu için p.m. atmıştım sana. bundan sonra bi şe olursa msn adresimi biliyorsun...

tekrar saol..

MoD

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Murat kalman konusunda bir daha dusunmen yerinde olacaktir.
Bir cok konuda amaca yonelik mesajlarin mevcut. Amac paylasmaksa fazlasiyla yaptigina inaniyorum. Kalirsan sevinecek insanlardan biride ben olacagim.

muratozcirpici

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
MoD' Alıntı:
Murat kalman konusunda bir daha dusunmen yerinde olacaktir.
Bir cok konuda amaca yonelik mesajlarin mevcut. Amac paylasmaksa fazlasiyla yaptigina inaniyorum. Kalirsan sevinecek insanlardan biride ben olacagim.

gerçekten çok teşekkür ederim sana da. forumda kalma konusunu gerçekten düşündüm. ama bu olanlardan sonra burda olmamın bi anlamı yok diye düşünüyorum. foruma kattıklarım için mutluyum. forumun bana kattığı arkadaşlıklar için de mutluyum.. gerçekten çok güzel arkadaşlıklar edindim.

dediğim gibi ben aranızdan ayrılmıyorum. msn adresim de her zaman olacağım.
istediğiniz zaman her konu hakkında konuşabiliriz...

Edit : 1 msj daha yazmicam. 1000 olmayacak onun için edit yaptım.
haftaya istanbuldayım maça gidiyoruz gelecek olanlarla iletişime geçeriz...
görüşmek üzere..

W

w0w

Misafir
murat 1 mesaj daha atda 1000 msg olsun konuda fb-gs maçı olsun :) şaka bi yana bu forum bırakılırmı be abi :confused: en ön sıradan bedava komedi :eek:

A

|AtyMir|

Misafir
MoD' Alıntı:
Amac paylasmaksa fazlasiyla yaptigina inaniyorum.

doğru fazlasını yapıyor.

MoD kimler geldi geçti eski ortamı biliyormusun ?
açıkcası bende soğudum aman salla 3-4 gündür mesaj atmıyorum. Atsamda pek bilgi olsun istemiyorum içinde çünkü paylaş paylaş sonra bütün tadını bi anda kaçırsınlar.

ben sadece iyinet ortamından bulduğum dostlarım için iyinetadmin e teşekkür ediyorum.
forumu takip ediyorum tabiki ama son 3-4 gündür mesaj bile atmadım adam gibi ...
sanırım bilgi yerine göre paylaşılacak kadar basit birşey değil. zamanla anlıyor insan.

WhiteKey, besiktaslim, bide bu isimle biçok şey yazdım artık sadece kendimle ilgili bir konu veya benzeri bişey varsa yazıyorum. benim msn forumu aratmıyor zaten sağolsunlar ne var ne yok geliyor :D

hani zincirleme olay falan yaratmak için demiyorumama bundan sonra bende yazmayacağım. Bazıları çok çocukca olduğu sürece seviyeli bir forum buldum cins bir isimle orada takılıyorum. reklam falandda yapmak değil amacım forum ismide vermicem.

araya sıkıştırıyım dedim zaten tatil yapana kadar kendime gelemem kolay kolay :)

murat da zaten en iyi kararı kendi verir arkadaşlar çok dokunuyor bazen bazı şeyler altında başka bişeylerde vardır belki tek haraket doldurmaz adamı bu kadar

W

w0w

Misafir
Atakan aynen öyle. Mesela adbrite konusunda konuştuğum özeti yazsammı yazmasammı diye çok düşündüm ve yazdım. Adbrite düzelcek ama bi süre sonra dedim baktım admin adbrite reklamını kaldırmış. Ben demesem belki devam edicekti. Peki alicanorg nickiyle yazdıklarımı düşünüyorumda hakkettiğim bumu diye? O kadar insana yardım ettim fikir verdim sponsor tanıttım ama sonunda ne oldu ban yedik. 1 hafta önce tekrar banlandım ve ne sebep ne birşey fol yok yumurta yok konu açtım cevap gelmedi ö.m attım cevap gelmedi ve hala da öğrenemedim niye banlandığımı forumdan ne yanlış yaptığımı. Benimde içimde pek bir istek kalmadı açıkcası alakadar olduğum birşey olunca yazıyorum genelde artık..

sitemedya

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bence murat doğru kararı verdi. öyle veya böyle banlandı ve "istenmediği" yerde durmaması da normal.
sana katılıyorum Ati. bende zamanında çok bilgi paylaşımı ve -karşılıksız- kod yardımında bulundum bu forumda. ama zamanla gördümki burası hiçbir zaman bir webmasterworld.com forumu gibi kaliteli olamayacak.
aynı soğukluk bende de var. ...

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
65
w0w' Alıntı:
Atakan aynen öyle. Mesela adbrite konusunda konuştuğum özeti yazsammı yazmasammı diye çok düşündüm ve yazdım. Adbrite düzelcek ama bi süre sonra dedim baktım admin adbrite reklamını kaldırmış. Ben demesem belki devam edicekti. Peki alicanorg nickiyle yazdıklarımı düşünüyorumda hakkettiğim bumu diye? O kadar insana yardım ettim fikir verdim sponsor tanıttım ama sonunda ne oldu ban yedik. 1 hafta önce tekrar banlandım ve ne sebep ne birşey fol yok yumurta yok konu açtım cevap gelmedi ö.m attım cevap gelmedi ve hala da öğrenemedim niye banlandığımı forumdan ne yanlış yaptığımı. Benimde içimde pek bir istek kalmadı açıkcası alakadar olduğum birşey olunca yazıyorum genelde artık..

Benim senin adbrite hakkinda yazi yazdigindan bile haberim yok.
Adbrite bozuk mu ki duzelsin, be buradan hic sorun yasamadim, Tukiye baglantisinda problem vardir diye dusunuyorum.
Siz nasil boyle olaylari birbiri ile bagdastirip senaryolar kuruyorsunuz sasiyorum yani.

eXtreme

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar,

en az 5-10 bin üyeli aktif bir forumu ilgiyle yönetmiyorsanız iyinetadmin`i anlayamazsınız. her kafadan bir ses çıkıyor. yanlış anlaşılmasın lafım size değil; 2 asalak temizleyince yandaşları ötüp duruyor. alakanız olmayan konularda asılsız, boş yazılar yazılıyor. onları silmek ve dallanıp budaklanmasını engellemekle uğraşıyorsunuz kısa bir süre... onca üyeyi nasıl takip edeceksiniz. artık diyorsunuz ki "giden gitsin be. buna mı kafamı yoracam. yenisi gelecek nasıl olsa...". kimse bulunmaz hint kumaşı değil ki... bu kopmaların site sahibini bir sinek ısırığı etkisi kadar etkilediğini de tahmin edebiliyorum.

3 sene olacak forumum açık. şu zamanlarda günde ortalama 20-30 kişi üye oluyor. herkes birşeyler yazıyor. yöneticilerim iyi olmasa kapar giderdim valla. iyinetadmin, bana göre gene daha iyi. kritik zamanlarda çok dikdatör bir yönetim segiliyorum.

her zaman tepkilerinizi dile getireceksiniz tabii... ama olaylara bir de kendinizi sitenin yöneticisi yerine koyaraktan bakmanız gerekiyor. yok o böyleymiş, bu bunu yapmış, ben bunu yapmam, o benim kankam, bu iyi bu kötü, şöyle de böyle ile ne kalite kalır ne ciddiyet ne de güven.

wasGer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
uslanmaz' Alıntı:
arkadaşlar,

en az 5-10 bin üyeli aktif bir forumu ilgiyle yönetmiyorsanız iyinetadmin`i anlayamazsınız. her kafadan bir ses çıkıyor. yanlış anlaşılmasın lafım size değil; 2 asalak temizleyince yandaşları ötüp duruyor. alakanız olmayan konularda asılsız, boş yazılar yazılıyor. onları silmek ve dallanıp budaklanmasını engellemekle uğraşıyorsunuz kısa bir süre... onca üyeyi nasıl takip edeceksiniz. artık diyorsunuz ki "giden gitsin be. buna mı kafamı yoracam. yenisi gelecek nasıl olsa...". kimse bulunmaz hint kumaşı değil ki... bu kopmaların site sahibini bir sinek ısırığı etkisi kadar etkilediğini de tahmin edebiliyorum.

3 sene olacak forumum açık. şu zamanlarda günde ortalama 20-30 kişi üye oluyor. herkes birşeyler yazıyor. yöneticilerim iyi olmasa kapar giderdim valla. iyinetadmin, bana göre gene daha iyi. kritik zamanlarda çok dikdatör bir yönetim segiliyorum.

her zaman tepkilerinizi dile getireceksiniz tabii... ama olaylara bir de kendinizi sitenin yöneticisi yerine koyaraktan bakmanız gerekiyor. yok o böyleymiş, bu bunu yapmış, ben bunu yapmam, o benim kankam, bu iyi bu kötü, şöyle de böyle ile ne kalite kalır ne ciddiyet ne de güven.
sana katılmamak elde diil, benzer düşünceleri paylaşırıyoruz. sadece senin yazına cevaben cevap yazıyorum çünkü ben artık bu 'gidenler' ve 'gidenlerin peşinden ahlayanlar' kişilere mesaj yazmamaya gayret gösteriyorum neden mi? Senin gibi objektif yazmaya kalkıştım bi ton küfür edildi bana, ve küfür edenin yandaşlarıda bana kismen saldırdılar veya küfür edeni kolladılar :p bu nedenle tümünü benim kişisel 'ignore liste' me aldım ve inan ki bu tür mesajları okuyunca hepsinde 'is in your ignore list' diye geliyor cevaplar hiç birini okuyamıyorum yani demek istediğim hep aynı kişiler.. bikerede 'çete' kelimesini kullandım hemen çuvallandılar bana bu nedenle polemiğe bile girmek istemiyorum ama senin mesajına destek çıkarım ;)

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
65
uslanmaz ve wasger, demek beni anlayalar da varmis deyip sadece biraz kendimi avutuyorum.
Ancak, bu mesaj basliginin digerlerinden ayri bir konumu var.
muratozcirpici, foruma bugune kadar cok deger katmis saygi duydugum bir kullanici.
Kendisini forumdaki bir mesajindaki hitap tarzi nedeni ile banladim.
Bunun ardindan foruma mesaj atarak banlandigindan dolayi forumdan ayrilacagini belirten bir mesaj yazdi.
Bu mesajin ardindan aynen o bahsettiginiz cete sanki hazir bekliyomus gibi, benim hakkimda ileri geri yazmaya basladilar.
O baslik muratozcirpici ile konusup kendisinden onay almamin ardindan silindi.
muratozcirpici ile ozelden yazistik, kendisini neden banladigimi anlattim.
O da bana bunun cok agir bir ceza oldugunu soyledi.
Ben de kendisine hakli oldugunu ve uyarmadan banladigim icin banini kaldiracagimi soyledim (Cunku hitap tarzini onaylamasam bile dogrudan banlanacak kadar agir bir tarz degildi).
Ve banini kaldirdim, oda bana bundan sonra daha dikkatli olacagini soyledi.
Ancak, sanirim biraz kendisi ile basbasa kalip dusundu ve bir kere ayrilacam dedigi icin kararini tekrar gundeme getirdi.
Bence bu karar "sinirle kalkan zararla oturur" karari oldu.
O andan sonra ayrilmak artik tamamen muratozcirpici nin kendi sorumlulugu olmustur.
Ben muratozcirpici nin forumda kalip devam etmesi taraftariyim, ancak muratozcirpici nin kararina da saygi duyuyorum.

W

w0w

Misafir
iyinetadmin' Alıntı:
uslanmaz ve wasger, demek beni anlayalar da varmis deyip sadece biraz kendimi avutuyorum.
Ancak, bu mesaj basliginin digerlerinden ayri bir konumu var.
muratozcirpici, foruma bugune kadar cok deger katmis saygi duydugum bir kullanici.
Kendisini forumdaki bir mesajindaki hitap tarzi nedeni ile banladim.
Bunun ardindan foruma mesaj atarak banlandigindan dolayi forumdan ayrilacagini belirten bir mesaj yazdi.
Bu mesajin ardindan aynen o bahsettiginiz cete sanki hazir bekliyomus gibi, benim hakkimda ileri geri yazmaya basladilar.
O baslik muratozcirpici ile konusup kendisinden onay almamin ardindan silindi.
muratozcirpici ile ozelden yazistik, kendisini neden banladigimi anlattim.
O da bana bunun cok agir bir ceza oldugunu soyledi.
Ben de kendisine hakli oldugunu ve uyarmadan banladigim icin banini kaldiracagimi soyledim (Cunku hitap tarzini onaylamasam bile dogrudan banlanacak kadar agir bir tarz degildi).
Ve banini kaldirdim, oda bana bundan sonra daha dikkatli olacagini soyledi.
Ancak, sanirim biraz kendisi ile basbasa kalip dusundu ve bir kere ayrilacam dedigi icin kararini tekrar gundeme getirdi.
Bence bu karar "sinirle kalkan zararla oturur" karari oldu.
O andan sonra ayrilmak artik tamamen muratozcirpici nin kendi sorumlulugu olmustur.
Ben muratozcirpici nin forumda kalip devam etmesi taraftariyim, ancak muratozcirpici nin kararina da saygi duyuyorum.

Seni anlamıyoruz demiyoruz zaten. Anlıyorum tabi çocuğuda var adam gibi adamıda. Ama birini atıyosan forumdan en azından bir neden verebilirdin bana. Tek gururuma dokunan bu benim. Ben bu foruma takılıyorum diye seni sevmek zorunda değilim ya da sen forum sahibisin diye tüm üyeleri sevmek zorunda değilsin. Ama insanlar en azından karşındakini insan yerine koyup bir açıklama yapmayı çok görmemeli tek söylediğim bu benim. Yoksa forum senin tüm kullanıcıları banlamakta senin elinde hepsini mod yapmakta..

W

www_hitmp3tr_com

Misafir
iyinet admin ne çetesi anlamadım ama sana karşı oluşan önyargıda seninde payın yokmu?

sen üyeleri anlamamazlıktan geldiğin için kimse seni anlamadı anlamazda.

W

w0w

Misafir
Ilk mesajına ve muratla alakalı mesajına cevabende tek söylemek istediğim demekki biz hiçbirşey katmamışız bu forumaki bir çırpıda banlanabiliyoruz..

M

M@latyæsporlu

Misafir
valla aslında iyinetadmin seninde biraz payın yok değil forumu soğutmakta ben bu forumda en eskilerden biriyim ben varken hatırladığım bi zeynel vardı bi aforizmalar birde ayhan vardı ama oda artık sanırım takılmıyor... ama hatırlayanlar bilecekki iyinetadminin o zamanki yönetimi ile şimdiki yönetimi arasında bayağı bi fark var. özellikle bu subdomain olayından sonra burnu büyüdü demek istemiyorum ama forum üyelerine tepeden bakmaya başladı her eleştiride banlayan birisi olup çıktı... zaten iyinetadmin kendisine karşı bir söz bit itham olmadığı sürece tüm konulara karşı yorum yazmaz fikir belirtmezdi bu yüzden pek sempatik bulunmadı forumca ve belkide bizide soğuttu bilmiyorum benim görüşlerim bu ama tabiiki iyinetadminide sulamak doğrumu onunda ne yönde bu kararları aldı bilemiyoruz tabii. ne biliyim aslında yazacak çok şey var.. benide ilk banlaması pkk propagandası yapan bir siteyi tanıtan kişiye ettiğim (ki karşı taraf başlattı) hakaret ten dolayı banladı.. konuları fazla okumuyor. incelemiyor belki işlerinin yoğunluğundan ama herşeye çok kolay ban atıyor ve forumdan soğutuyor insanıı ama inadına gelioz bizde napalım sevdik işte ... hemşomada üzüldüm ayrılmasına ağır bi karar oldu gibi ama son söz kendisinin..

saygılar herkese...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi