İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

FTK : Fenerbahçe & Beşiktaş

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bi üst mesajda yazdığımı okuyun :)

imzamda bu konularda referansımdır :) okudum mesajınızı ama tuhaf ve gereksiz sürtüşmeye yönelik mesajlar insanın canını sıkıyor.

mesela bknz. 'bırakın çocukça' muhabbeti. biz hangi mesajımızda karşımızdakine ufaklık yada çocuksun diye yazdık. insan hakettiği şekilde karşılık almak ister. Tabi karşısındakininde sürekli İNSAN olduğunu benimseyerek.

yoksa dediğin gibi bu konu uzar gider birileri ceplerini doldururken bizde kalp kırıkları ile karşılaşırız. neyse ben bir dahaki mesajımı bu konuya yazmıyayım daha öğretici konular bulup oralara yöneleyim.

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
çok güzel bir video her pozisyonu beşiktaş lehine verdi diyenlerin yorumunu merak ediyorum..

YouTube - bjk:1 febe:1 (iste gercekler)

1- Lugano nun pozisyonunda hakem uyardı zaten başka birşey yapılamazdı.
2- Runje topu çeldi sonra çarpıştılar. Ama foul verse itiraz etmezdim.
3- Aklı mantığı olan herkes elle tutulmuş bir topun, bir müdahele olmadan o şekilde yön değiştirmeyeceğini bilir.
4- Kezman ın herzamanki salaklığı. Kart vermedi sanırım. Vermeliydi.
5- Evet ofsayt yok maçı izlerkende dile getirdik zaten. (Yalnız Bizimde uzatmalarda aynı pozisyonumuz vardı onada ofsayt verdi)
6- Ofsayt var. Ama bukadar ince bir hatayı bizimkilerle karşılaştırmanız terbiyesizlik olur. Çizgide gereksiz. Zaten beşiktaşlı biriyle yanyanalar. Kafası ilerde diye ofsayt adam..
7- Ümit i tanıyanlar bilir o şekilde yüzlerce top kapmıştır. Art niyet aramaya gerek yok. Foul doğru karar.
8- Lugano sert girdi ve foul oldu. Bu pozisyonda ne var söylerseniz biliriz ?
9- M. Sedef kontraya çıkan tümeri kasti foulle durdurdu. Bu damı kart gerektirmiyo? Kaldıki bu olaydan önce bakinin kırmızılık pozisyonu vardı. Lugano da sert girip sarı yemişti. Onlardan sonra kendini affettirmek için sarı gösterdi..
10- Kezman ın bir dirseği. Nobrenin Edu nun burnunu dağıttığının yanında hiç. Keşke onuda bulup ekleyebilseydiniz. Kaldıki siz foul kazandınız. Biz yediğimiz dirsekle kaldık..
11- Golden önceki kazandığınız korner temiz. Edu nun salaklığı o kadar. Stad tan foul gözükmüş olabilir.
12- Gökhan Zan ın pozisyonu yüzde yüz penaltıdır. Başka söze gerek yok.
13- Edu ya foul çaldımı hatırlamıyorum. Çalmasa da bunda bişey yok. Sırf çok gözüksün diye eklenmiş bişey. Hatalı tac atışlarınıda ekleyin isterseniz..
14- Uğur Boral dan nefret ediyorum. Pozisyona bile bakmaya gerek yok. Atsınlar pisliği.
15- Lutfedip Baki nin direk kırmızılık hareketinide eklemişsiniz.

Baki yi at diyor yan hakem. Selçuk devam.
Sedef i at diyor. Selçuk devam.
Gökhan Zan el penaltı diyor. Selçuk napmış? Yine devam..

Kaldıki Baki maçın başında ilk sarıyı geç gördü zaten. Ama yook. Siz haklısınız. Haşa biz nezaman haklı olduk. Diyorumya inşallah küme düşürürler bizi. Bakalım o zaman ne olur..

visitistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
Abi nerden bulursunuz bu kadar maç yorumu da yaparsınız yaaa :D valla futbol kaç kişiyle oynanır bilmem ama herkesi tebrik ederim bu da bir meziyet :D

Viva Fenerbahçe yensen de yenilsen de :p

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yorum tabikide hepsi ama bu görüşlerer Ahmet Çakar ve Erman Toroğlu nunda katıldığını bilmek güzel. Sonuçta onlarda hakemdi. Tartışmak için değil maçtaki kasıtı gösteriyoruz. Ve beşiktaşlı yazarlar hariç herkes hemfikir bu maçta artniyet olduğuna..

ManuaL

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Rapmaster banlanırsın birazdan tahrik edici konuşma sebebiyle :)

welldone

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
başlarda bi arkadaş maçı alıcaz vs ortalıkta dolaşıyordu hatta ilk golde gooool diye bağırmıştı. susmuş :D

şaka bir yana tebrikler beşiktaş :p

NeFuSa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
"Aziz Yıldırım'ın ligden çekilebiliriz" sözüne ne diyorsunuz? Ben Fenerbahçe'li olarak kınıyorum. Her kupadan elenipte yediremeyen ligden çekilse Süper Lig diye bişey kalmaz.
Anadolu takımlarını kutlarım vallahi, adamlar her sene ligde şampiyonluk için oynamıyorlar; ama yinede seslerini çıkartmıyorlar :)

Mywedding

1
İyinet Üyesi
Reaction score
96
"Aziz Yıldırım'ın ligden çekilebiliriz" sözüne ne diyorsunuz? Ben Fenerbahçe'li olarak kınıyorum. Her kupadan elenipte yediremeyen ligden çekilse Süper Lig diye bişey kalmaz.
Anadolu takımlarını kutlarım vallahi, adamlar her sene ligde şampiyonluk için oynamıyorlar; ama yinede seslerini çıkartmıyorlar :)

valla sanada bravo , açıksözlülüğün için :)

ManuaL

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
O takımlar şampiyonluk için oynamadıkları için bu lig bu halde ya zaten.. Bastırsalar biraz, 4 büyük tabusunu yıksalar bambaşka ve cok keyifli bir o kadarda kaliteli bir lige sahip olacağız kanımca.. Ancak düşmemeyi garantilesinler, maç satsınlar para karsılığı veya oyuncu karşılığı başka birşey yaptıkları yok.. :)

NeFuSa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
O takımlar şampiyonluk için oynamadıkları için bu lig bu halde ya zaten.. Bastırsalar biraz, 4 büyük tabusunu yıksalar bambaşka ve cok keyifli bir o kadarda kaliteli bir lige sahip olacağız kanımca.. Ancak düşmemeyi garantilesinler, maç satsınlar para karsılığı veya oyuncu karşılığı başka birşey yaptıkları yok.. :)

Şimdilik kendi ligimizi diğer ligler ile kıyaslamamalıyız bence. Çünkü onların ligleri kaç zamandır var. Kulüplerin gelişmesi için baya bi süreç lâzım. Blackburn Rovers 1875 yılında kurulmuş mesela...

ManuaL

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Şimdilik kendi ligimizi diğer ligler ile kıyaslamamalıyız bence. Çünkü onların ligleri kaç zamandır var. Kulüplerin gelişmesi için baya bi süreç lâzım. Blackburn Rovers 1875 yılında kurulmuş mesela...
Doğru söylüyorsun, fakat ben türkiye'nin kendi içinde bir çelişki yaşadığını düşünüyorum kuruluş = başarı konusunda..

http://tr.wikipedia.org/wiki/Turkcell_Süper_Lig

Trabzonspor 1967'de kuruldu, diğer klüplerde aşagı yukarı yakın tarihlerde hatta cok daha eski kurulmuş klüplerimizde var. Ama 4 büyük diye bir kavram var :) Öncelikle bu 4 büyük mantığı kafalardan silinmeli diğer klüplerin başarılarıyla, kalitenin yükselmesi açısından bakarsak. Futbol kalitesi gelişmemiş takımlara baktığımızda, iskoçya celtic ve rangers dışında adam gibi takımı yok. Portekiz, porto biraz sporting lizbon filan.. Yani demek istediğim, lig 18 takımdan oluşuyorsa şampiyonluk şansı 4 hatta şuanki şartlarla 3 olarak düşünülmemeli en az 7-8 takım şampiyonluğa aday ve yüksek kalitede oynamalı diye düşünüyorum. Fakat ligimize baktığımızda şampiyonluğa aday gösterdigimiz 3 takım bile top oynamaktan bir haber :(

Developer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu konuda çok şey söylenebilir ama Beşiktaş en gerekli cevabı vermiştir ; Nokta

Lig başı aziz yıldırımın sözü 100. yılımızda : UEFA 'da final, Türkiye Kupası, Lig Şampiyonluğu.
100. hüsran yılınızı kutlarım.
3ün 1i kaldı elinizde, aman dikkat.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5