İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Game Over! Lütfen Okuyun..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
M

Malkhaz

Misafir
Arkadaslar merhaba.
Oncelikle Malkhaz nickine inananlardan ozur dilerim. Ozellikle Aforizmalar, Chatturk, oyuncu, ve sevgili dostlarim zeAy ve hax0r. Sizlerden cok ozur dilerim. Ama yazilanlari, cizilenleri, donen oyunlari gordugunuz zaman-ki birazdan goreceksiniz eminim kısmende olsa bana hak vereceksiniz.
Bu forumda sedo konusunda hep birilerine yardimci oldum, ve sanirim bu forumdaki arkadaşların hepsinden cok para kazandım sedo'dan. Simdi aklınıza sen kimsin? sorusu geliyor. Ben ARKaDaS, Dms, Bedava.in, Quick, Erhan nicklerini kullanan kişiyim. Yani ben Erhan.
Peki bunu niye yaptım ?
Forumda bir cok kisiye sedo konusunda yardım etmiş olmama ragmen her ay birileri tarafından ispiyonlandım, kötülendim. Birazda kişiligim geregi agrefi oldugumdan dolayı forumdan banlandım vs vs.. Sonuc olarak bazı arkadaşları sınama geregi duydum-Ki yaptıgımdan hic pişman değilim ve istedigimi elde ettim.
Neydi benim istediğim ?
Insanların samimiyetinden emin olmaktı. Ve bir cok arkadasımı tebrik ediyorum. Ozellikle zeAy'ı. Senide kandırmış olmak beni üzüyor ama eminim beni anlarsın.
Sonuç Bana karşı Msn'de samimi olan, ama hep bu adam bana karşı gercekten samimi'mi diye dusundugum eg-zotikbul arkadaşımız çok iyi tava geldi.
Ne'mi yaptı ? Bir msn de beni şikayet ederken diğer msn'de benim adıma üzüldügünü söyledi. Bu olay eş zamanlı oldu.
helal : diye birisi yeni kullanıcı adı alıp benim whois bilgilerimi ortaya döktü ve marifetmiş gibi yaptı. Özel mesaj yolu ile soru soran cok oldu. Ancak yanitlamadım. Insanların birbirini nasıl yedigini, nasıl karaladıgınıda görmüş olduk. Bu forumda kimin ne kadar dürüst, kimin ne kadar efendi, Kimin ne kadar ileri görüşlü, kimin ne kadar saygın, kimin ne kadar ş...siz oldugunu öğrenmiş oldum. Eminim bu mesaj disindaki butun mesajlarimi yazmış oldugum "hile yapmadigim halde hesabim sifirlandi" basliginda sizlerde bunu gördünüz. Yalnız herşeyi görmediniz. O başlıkta gerçekten sedo hakkında bildiklerimi, deneyimlerimi yazdım.
Aforizmalar ve zeAy sizlerden tekrar tekrar özür diliyorum. Sizin için gerek sedo, gerek adsense, gerek maddi, gerekse manevi olarak elimden gelen herşeyi yaparım. Umarım bana hak verirsiniz. Vermezsenizde canınız saolsun.
Son olarak buraya bir url ekleyecegim. Orada logların buyuk kısmını göreceksiniz. Silenceoffdarkness'in yazdigi ozel mesajları, ayni sekilde tahtakale nickli arkadaşın mesajları, en önemliside yüzüme gülen ancak msn'de beni şikayet eden eg-zotikbul arkadaşımızın loglarını görebileceksiniz.
Mod arkadaşlardan ve iyinet yönetimindende özür diliyorum. Forumu bu kadar mesgul ettiğim için. Ayrıca çok rica ediyorum lütfen bu başlık silinmesin veya kapatılmasın. Kullanıcı adımı banlayabilirsiniz ama lütfen bu mesaja dokunmayın. Çünkü benim geldiğim oyunlara diğer arkadaşların gelmemesi, ve benim yüzüme gülüp, arkamdan kuyumu kazanların diğer arkadaşlarada aynısını yapmamaları icin bu basliga dokunmamaniz gerekiyor. Gereken hassasiyeti gostereceginizi umuyorum..
Neyse print screen edilmiş mesajları ve ihanet loglarını bulacagınız adres >
eg-zotikbul hic birsey yazmani istemiyorum. Ama yüzün varsa yazarsin. Benim sana sanal alemde soyleyecegim son sözler verdiğim url'de en son sayfada yazıyor.

Herkese saygilarimi sunar iyi calismalar dilerim.
Erhan ACIKGOZ.

Moderatör tarafında düzenlendi:

muratozcirpici

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
:D hehehe. böyle deli fikirler hep senden çıkıyo zati :) allahtan ben biliodum ha yoksa var ya yemiştim seni yemişşş :) Zone bak daha şimdi bi şe dedi ve sonuna kadar katılıyorum. Sen olmazsan bu forumda hiç renk olmayacak. tmm belki hoş değildi yaptığımız ama bi yerde iyi ki yaptın diyorum...

neyse ben fazla uzatmayayım olayı bilenlerden olarak. Diğer arkadaşlar yazsın da bakalım görelim olayları.

Sevgiler Malkhaz pardon erhan :D
tekrar diyorum "Seni Seviyoruz!"

A

ArKi!

Misafir
Benim için forumda en çok hile yapan kişi demiş. Bende ona çok güldüm.. Ağlanacak halimiz var güleriz..

A

ArKi!

Misafir
Ayrıca benim disimda Bedavalar.net, Mavilim.net, Sanalkeyif.com, Mp3arsivi.org uda sikayet etti eg-zotikbul arkadasimiz.. Hemde bana sikayet etti.
http://www.**** bu adreste yaziyor zaten. Msn loglarinda..
Ne yazik ya..

A

|AtyMir|

Misafir
20050121_v_karikatura-kauza-csob-casovana-bomba.jpg

bundan daha büyük bomba ya neyse :rolleyes:

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu herkese bir ders olsun ben dahil... ilk başlarda inanmamıştım ama baktım herkes malkhaz ı kabullendi. bizde sürüye uyduk... bundan sonra sürüye uymadan önce bi düşünmek lazım hayat tecrübe işi...

E

erotikbul

Misafir
ArKi!' Alıntı:
Ayrıca benim disimda Bedavalar.net, Mavilim.net, Sanalkeyif.com, Mp3arsivi.org uda sikayet etti eg-zotikbul arkadasimiz.. Hemde bana sikayet etti.
http://www.****l bu adreste yaziyor zaten. Msn loglarinda..
Ne yazik ya..

Şaka güzeldi şaşırdım. Çok şaşırdım, hemde. Forumdan ayrılmadan önceki projeden öncesine kadar gene aramız limoni idi, neyse kişisel tartışma olmasın forum mekanı.

Hello Dear ..,

The people who about 80-90% to sell domain in Sedo, bring hits like that
method. Anyone says nothing to this sites which are use that method.

Example:
http://www.lolitamankenler.com/
http://banualkan.info/
http://www.debbiegibson.info/
http://www.lauralinney.info/
www.ozelarkadas.com

ParisHiltonFreeMovie.com

http://www.mavilim.net/

www.bedavalar.net

www.sanalkeyif.com

www.mp3arsivi.org

www.turkmankenler.com

www.lolitamankenler.com

and you paid their march earnings. You pay them, but you didn't pay my earnings on march ??!!

Except the other members, I explain the condition but I think the biggest
reaction came to me in all of sedo members.

If giving a link like Domainname.com (for sale)(sedoparking.com/domain.com) is a mistake you should be
delete accounts about 80% in Sedo.

If you don't pay my revenue, you should be delete revenues about 80-90% who
use the same method !

I never make a cheat. I posted you before because I hadn't want any problem.
I'm waiting your answer as soon as possible and I trust Sedo. Please don't
make me a injustice.

Bu geçen ay, Sedo'daki tüm çalışanlara postaladığım maildir. İstersen, bizzat sorabilirsin Sedo binasına giderek. Geçen ay, trafiğimde dengesizlik olduğu için, ki onlarda haklıydı büyük bir miktarımı sildiler, ben sadece bu tip mailler atarak bir şekler ispatlayama çalıştım. Sitelerimin belli bir süre sedo da park halinde olduğunu vs. de söyleidm, onun dışında benim gibi link veren insanların olduğunu ve onlara ödeme yapıldığını söyledim. Bu mailler oyuncunun serverından gitmiştir, yalan yok kendisi de bizzat baksın böyle mailler atmışmıyım atmamışmıyım. Ödememi alamadım, ama gene söylüyorum şakan güzeldi. Gazı iyi verdin, hakkımda istediğini söyleyebilirsin. Gaza iyi geldim. Benim tüm domainlerimde adresim yazar, her şeyim her zaman ortadadır.

Gene de birilerinin sorusu veya sorunu olursa burdayım.
Tşk.ler

PS: evet, sana karşı iki yüzlü oynadım, elime daha ne fırsatlar geçer, gene oynarım. oynanacak insan vardır, oynanmayacak olan vardır. Bir şey demiyorum, kabul ediyorum. Sırf bu yüzden, kişisel olarak benle problem yaratacak olanlar, benle tüm ticari - manevi ilişkişlerini kesebilirler, hatta MSN'den bana block çekmelerini rica ediyorum. Modlar biraz kusuruma bakacaklar ama kişisl mesele olduğu için. Umarım herhangi bir silinme vs. olmaz. Erhan.. Sana hayatında başarılar. Umarım varmak istediğin noktada olursun..

mavilim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
vaybe bu kadar beklemiyordum bizi şikayet edenleride tebrik ediyorum artık ne yaptiysak for sale yazmaktan başka 100€ gözünüze battiysa helal olsun köpeğiniz olsun sizin 100€.

E

erotikbul

Misafir
mavilim' Alıntı:
vaybe bu kadar beklemiyordum bizi şikayet edenleride tebrik ediyorum artık ne yaptiysak for sale yazmaktan başka 100€ gözünüze battiysa helal olsun köpeğiniz olsun sizin 100€.

dostum, gerçekten senin hakkında kötü şeyler düşünmemiştim. orada yazan diğerlri içinde öyle. adreslerinze bakmadım bile, sadece geçen ay ödememi alamadığımda, sedo çalışanlarına 50 şer kezyolladığım mailden c-p yaptım.

dediğim gibi, inanmayanlar oyuncu ya sorabilirler bu forumdan, mailleri onun serverındaki sitelerim üzerinden attım. Neyse, forum özel tartışma alanı olmasın. [email protected] msn'imdir.

Herkese Bol Şans.

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
valla bence iyi bir deneme fakat zamanı yanlış. eminim ki parası gelmeyen bir kaç kişi "Malkhaz" nickine güvenerek sedo ya mail atmadı ya da gevşek davrandı. tek sıkıntı oradan doğar kanımca hazırlıklı ol :) bir de ben şuna inandım artık arki, şu forumda senin kadar boş zamanı olan adam yok herhalde, sayfalarca yazıyı üşenmeden nasıl yazdın :p

B

Bedavalar-Net

Misafir
eg-zotikbul sana helal olsun baska bisey demiyorum.200-300 euro pesinde hem insaatin göbeginden camurun icinde kan ter icinde calisirken,bir yandanda sedo dan gelecek 200-300 eu yu beklemenin heyecani beni mutlu ediyordu.Msn de uzun süre konustugum insanlardan biriydin.Su hayatta hic hic hic beklemedigim seylerden biri oldu bunlari ögrenmem.

Ve birazdan ise gidecegim ama önce son yazimi yaziyorum.

Iyinetadmin ve diger arkadaslara sevgiler ve saygilar.Iyinet forumlarinda gururla elimden geleni yapmaya calistim.Modlukdan ve msn den istifa ediyorum.Bu alemde hayatimin kaziklarini yedim tam hersey yoluna giriyor derken..neyse,kendinize iyi bakin,ben kactim.Lütfen diger mod arkadaslarimdan birisi sayin iyinetadminine bir zahmet iletebilirse modluk durumumu sevinirim.Yani artik normal kullanici olarak bile bu cok sevdigim foruma girmeyecegim.

Sonsuz saygilar ve sevgiler.

W

w0w

Misafir
Bedavalar-Net' Alıntı:
eg-zotikbul sana helal olsun baska bisey demiyorum.200-300 euro pesinde hem insaatin göbeginden camurun icinde kan ter icinde calisirken,bir yandanda sedo dan gelecek 200-300 eu yu beklemenin heyecani beni mutlu ediyordu.Msn de uzun süre konustugum insanlardan biriydin.Su hayatta hic hic hic beklemedigim seylerden biri oldu bunlari ögrenmem.

Ve birazdan ise gidecegim ama önce son yazimi yaziyorum.

Iyinetadmin ve diger arkadaslara sevgiler ve saygilar.Iyinet forumlarinda gururla elimden geleni yapmaya calistim.Modlukdan ve msn den istifa ediyorum.Bu alemde hayatimin kaziklarini yedim tam hersey yoluna giriyor derken..neyse,kendinize iyi bakin,ben kactim.Lütfen diger mod arkadaslarimdan birisi sayin iyinetadminine bir zahmet iletebilirse modluk durumumu sevinirim.Yani artik normal kullanici olarak bile bu cok sevdigim foruma girmeyecegim.

Sonsuz saygilar ve sevgiler.

Tuna allah aşkına saçmalama abi :(

cahveci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Malkhaz:
hayir ancak onun yazdigi yazi hosuma gitmedi. bastan soyledim yemin et hile yapmadigina dedim yemin etmedi kendini ele verdi
Malkhaz:
insan pskolojisinde oldukca basariliyimdir.

konuyla ne alakası var diceksiniz ama ben koptum bu dialogta :=)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi