İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Gece Kaçta yatıyorsunuz?

Can

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben zevk için yapıyorum bu işi parasında değilim :p

6 yıldır her gecem uykusuz nerdeyse bende hala para falan göremedim ortada sorun bende mi o zaman

yok canim zevk icin yaptigin icin sorun sende olmayabilir :)
fakat 6 yilda para gormen gerekirdi yaw :D

cakirx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
2 haftada bir değişiyor uyku düzenim bundan önce sabah 6 da yatıyordum öğle 13:00 gibi kalkıyordum. Bütün gün uyudum bugün , artık yeni saatler nasıl olucak bilmiyorum ama anormal birşey olucağı kesin

Can

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
valla 5.yılın sonunda baktımki para bekleyince gelmiyo bende zevk için yapmaya başladım bakalım bi 5 sene sonra tekrar değerlendiricem bu şekildede bi sonuca varamazsam bırakıcam bu işleri :p

aslinda en iyisini yapmissin...
sen gene de pes etme, olur mutlaka, cok cabaladiktan sonra olmayacak birsey yok, mutlaka isin bir tarafinda eksik vardir yani oyle dusun ;) pes etmek yok..

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
rekora kosuyorum 49 saattir ayaktayım :) az sonra yatmak gibi bir niyetim var birdaha ne zaman kalkarım allah bilir :D

KaRaKTeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
beni de bu yolda kiz arkadasim terk etti :/ .... hepimiz ayniyiz, para hirsi burumus her yanimizi..

onu son gördüğümde kendine internetten anlamayan bir sevgili yapmış ve beni görünce yolunu değiştiriyordu ?
ayrılırken bana internetmi benmi diye soracakmış ama cevabı bildiği için sormamış
tabi ki internet

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
onu son gördüğümde kendine internetten anlamayan bir sevgili yapmış ve beni görünce yolunu değiştiriyordu ?
ayrılırken bana internetmi benmi diye soracakmış ama cevabı bildiği için sormamış
tabi ki internet

Tek önerim, internette zaman geçiriyorsanız, kız arkadaşınız yada erkek arkadaşınız internetten olmasın.Bu sayede mecburi bir sosyal hayata giriyorsunuz.Azda olsa, sevdiğinizle vakit geçirirken, internetten uzaklaşıyorsunuz.

mydeli025

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
rekora kosuyorum 49 saattir ayaktayım :) az sonra yatmak gibi bir niyetim var birdaha ne zaman kalkarım allah bilir :D

eger halen uyumadı isen hemen yatmalısın yoksa bende 38 saat sonrasında yataga girdigimde 1 saat kadar döndüm uyumak için uyuyamamıştım uyku gelmeyince korkuyor adam:D

depeche

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bi kaç aydır erken yatıyorum. lanet olsun hitler düştü :p

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bu site işini günün belli saatlerinde yaparsanız, sosyal hayatınızı hiç etkilemez. Ben saat 23.00 gibi yatıp, 09.00 gibi kalkıyorum.

Kahvaltıya kadar bakın sitelerinize, sonra bir güzel yemek yeyin.
Yemekten sonra 1-2 saat daha bakın işlerinize.

Şöyle öğleden sonra 15.00-16.00 gibi çıkın dolaşın. Mutlaka gezip dolaşabileceğiniz arkadaşlarınız vardır. Akşam 21.00'de falan evde olsanız, uykuya kadar site işine mi bakarsınız, okula falan gidiyorsanız ders mi çalışırsınız; size kalmış. :)

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
oooo kader ortaklarımız çoğaldı.

gece erken yatmanın sırrını buldum. mesela bugün 1,5 saat uykuylayım. ve şuan zor tutuyorum kendimi yatağa atmamak için. bir gün dişinizi sıkın 1 saat veya 2 saat uykuyla akşama zaten uyumamak gibi bi seçeneğiniz kalmayacak.

yatmaya gidiyorum iyi geceler :)

disconnect

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
5
oooo kader ortaklarımız çoğaldı.

gece erken yatmanın sırrını buldum. mesela bugün 1,5 saat uykuylayım. ve şuan zor tutuyorum kendimi yatağa atmamak için. bir gün dişinizi sıkın 1 saat veya 2 saat uykuyla akşama zaten uyumamak gibi bi seçeneğiniz kalmayacak.

yatmaya gidiyorum iyi geceler :)
İşte bende bunu diyorum. En fazla 1 hafta. Sonra herşey eskiye dönecek. Defalarca denendi :D

rss_ems

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ÖSS denen velet yaklaştıkça bu saat 1-2 'ye doğru düşmeye başladı (:)

ulticode

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
okul zamanı mecburen gece 12 de yatıyorum ama şimdi tatildeyiz, sabah 3-4 arası yatıyorum

c2wueR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Okul zamanı doğal olarak erken yatıyorum..Gece 1 gibi..

Yazın ise sabah en erken 5 ' te yatmaktayım ;)

ronaldo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bolbol uyuyom engec gece 1.5 a kadar dayabiliyom oda ögleden sonra kalkma sartıyla:)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5