İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Gelin bir ilke imza atalim.

S

Senbul

Misafir
alicanorg' Alıntı:
Kod güncellenmemiştir daha ekleme halletsinler sonra eklersin aceleci seni :p

Ya sorma ekeleyebilrim dedim ama site acılmıyorki :mad: turkticareti allah bildigigibi yapsın ne diyim ahhhhhh ahhhhhhhhhhhh :confused:

B

besiktaslim

Misafir
valla ben söyledimmi söyledi oluyodu az bi sıkıyım dişimi kurtarıcam turkticaretten paçayı neyse konu değişmesinde :eek:

O

odevturk.com

Misafir
Belli bir sayı limiti konulmadı bence bi rayına oturması için ayrıca sayfa ne kadar büyürse o kadar kötü oluyo ziyaretçiler açısından. Bende 2 sitenin girmesi yeterli ama çoğunluk ne derse uyarım problem değil benim oyun 2 siteden yana.

Ayrıca h.sonu nette değilim eğer h.içine alınırsa konuşma bende katılabilirim

msn : [email protected]

saygılar

H

hitmp3tr_com

Misafir
ben cumartesi akşam saat 20:00 da onlieyim hadi hepinizi bekliyorum.

baktım kimse saat söylemiyo ben diyeyim dedim.

B

Beles_Org

Misafir
yaw arkadaşlar sonuç ne oldu? :confused: herkes kayboldu ortadan
olumlu veya olumsuz bi cevap verin artık :cool:

H

hitmp3tr_com

Misafir
sen yoktun galiba hepimiz msnde buluştuk tesadüfen ve konu kapandı 10 site ile devam ediyoruz.

B

Beles_Org

Misafir
Demek buraya mesaj yazmasaydım, boşu boşuna beklemeye devam edecektim. :mad:
Madem bir karar veriyorsunuz ve bunun için iyi.net te bir konu açmışsınız, sonucunuda yazında insanları bekletmeyin.Ben nerden bileyim sizin msn de neye karar verdiğinizi!
Diğer arkadaşların yapmış olduğu twg tarzı guruba da, öncelikle size başvurda bulunduğum için olumlu yanıt vermemiştim
Neyse, size twg'de başarılar :cool:

Z

zeynelkoc

Misafir
Bazı UYANIK! arkadaşlarımızın bizleri enayi yerine koyarak kodlarını kaldırması nedeniyle proje iptal olmuştur..

bilginize

L

linguriaman

Misafir
Banner işe yaramaz bence. Tanıtım metni içerisindeki bir text link bile daha etkili olur bannerdan. Artık kimse tıklamıyor bannerlara :(

Popup hiç olmaz zaten. Popuplardan nefret eden çok fazla insan ve bloke eden çok program var :)

Bu bir ağ olacaksa PR akışı açısından normal bir text link daha yararlı olur ortak siteye.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5