İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Gelin bir ilke imza atalim.

B

besiktaslim

Misafir
ewet özel mesaj olarak gruptaki arkadaşlara gönderseydin :) bende merak ettim şimdi

SiteRehber.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
-Merak edenlere özel mesaj gönderilmiştir-

Arkadaşlar. birde bizim şu liste olayini kesinliğe kavuşturalim diyorum..

Bildiğiniz üzere listede 12 site var şu anda. 2 site listeden cikartilacak. (tavuk.net - ifadesiz.com)

Şimdi sizlere 2 sorum olacak..

1-Listeden çıkartılan bu iki sitenin yerine başka iki site kabul edelimmi gruba? yoksa site sayisini 10 a düşürülem ve öylece kalsın mı?

2-Eğer birinci soruya yanitiniz "Evet" ise, o zaman listeye dahil edeceğimiz siteler aşagidakilerden hangileri olsun? ortak karar ile buna karar verelim diyorum.

başvuru yapan ve yedekte bekleyen siteleri listeliyorum, eğer 1. soruya yanitiniz "evet" ise aşağidaki listen 2 adet site öneriniz...

----
Basvuru Tarihi: 2004-11-07 02:11:44
Site Adresi : http://www.beles.org
Açıklma : Bedavalar Dünyası
Günlük Hit : 2000
Düşünceler : Size tavsiyem, beni de aranıza alın :D
----
Basvuru Tarihi: 2004-11-08 17:18:57
Site Adresi : www.mp3indir.net
Açıklma : Tamamı bedava 2500 mp3
Günlük Hit : 1500
Düşünceler :
-----
Basvuru Tarihi: 2004-11-15 13:10:26
Site Adresi : http://www.senbul.com
Açıklma : Ben Değil SenBul...
Günlük Hit : 850
Düşünceler :
-----
Basvuru Tarihi: 2004-11-16 05:01:27
Site Adresi : http://www.e-muzzik.net
Açıklma : Akor Ve Şarkı Sözleri Arş
Günlük Hit : kapanmadan önce 1300-1500 idi 1 haftadır yayındayız 200 civarı malesef ama destek olmak istiyorum genede
Düşünceler :
-----

Z

zeynelkoc

Misafir
bence sınırlamayı 10 ile yapalım
hem sayfa fazla uzamamış oluyor hemde daha az sorun olur.

B

besiktaslim

Misafir
katılıyorum şu an mevcut sayı iyi son güncellememizi yapalım bi müddet sonra önce kodları eklemek koşuluyla katılmak isteyen arkadaşlarla devam ederiz. eklememe derdi olmazsın diye

alicanorg

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
zeynelkoc ve besiktaslim 2nizede teşekkürler düşünceli olmanızdan dolayı iyi bayramlar

mavilim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Benim için farketmez 10 sitede olabilir 2 site daha eklenebilir eğer eklenecekse beles.org ve senbul.com olabilir benim görüşüm böyle alican.org olabilirdi fakat yeteri kadar mp3 sitesi olduguna inaniyorum bu arada bende merak ettim hangi firmaymiş o ?

H

hitmp3tr_com

Misafir
bence reklam alınabilir ancak alınan paranın böünmesi konusu ayıntılı konuşulmalı tabiki.

zaten sistem oturdu sayılır. 10 yeterli bir rakam. bundan sonra gruptan tek tük çıkanlar olur ve bunların yerine site seçimi yaparız.

ayrıca gruptaki arkadaşlarla tanışmak isterim bence arada bir msnde konferans yapalım

SiteRehber.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Reklam konusu kapanmistir arkadaşlar, çünkü böyle birşeye girersek bir çok sorun ile karşılaşırız ve grubun birliği, dirliği için tehlikeli..

Msn de konferans olayina katiliyorum, cok gerekli bence biraz tanişip fikir paylaşiminda bulunabiliriz. ama ne zaman olur ki?

** Lütfen diğer katılımcı arkadaşlar da listedeki site sayisi ve yeni site alimi konusundaki fikirlerini söylesin arkadaşlar..

emuzzik

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yav ben e-muzzik.net in sahibiyim bi 6 ay önce e-muzzik.com olarak vardık ve günlük tekil 1300 civarıydı şimdi 1 hafta önce açtık hitler 200 civarı ve tanınmamız gerekiyor. içerik iyi bi zahmet bizede hit değilde içeriğe bakıp alırsanız seviniriz :) form yolladım.

B

besiktaslim

Misafir
alicanorg' Alıntı:
zeynelkoc ve besiktaslim 2nizede teşekkürler düşünceli olmanızdan dolayı iyi bayramlar

alican teşekkürler bayram benim için pek iyi geçmiyor zaten dün akşam hastanedeydim kardeşimin tırnağı gözüme girdi :) gözümde çizik varmış 3-5 gün korsan gibi tek gözle dolaşacağım. diğer gözüm bakarken sabit olmalıymış bilgisayardan daha sabit bakılacak bişey yok diye burdayım gene neyse en azından diğer arkadaşlara iyi bayramlar

O

odevturk.com

Misafir
besiktaslim geçmiş olsun,

Arkadaşlar herkesin bayramı kutlu olsun,
reklam pm mesajı bende istiyorum :) reklam için şuan erken olduğu kanısındayım bende. Sitelerin 12 yada 10 olması açılan ekranın boyutunda çok fazla farketmiyorsa 12 olabilir.

saygılar

Z

zeynelkoc

Misafir
madem o kadar reklamı merak eden var buraya yazalım nede olsa bir sorun olmaz diye düşünüyorum

sunucular.net sitesi reklam vermek istemiş ama parayı bölüştürmede sorun olacağı aramızdaki birlik beraberliğin bozulacağı için şimdilik olumlu bir cevap verilmemiştir.

bu arada herkez MSN'ini yazarsa listeye ekleriz ve bir sorun olunca görüşürüz veya yeniliklerden birbirimizi haberdar ederiz.

benim msn adresim : eMeSeN[at]gmail.com

E

emrecelebi85

Misafir
hımm

Güzel düşünülmüş birşey fakat bunu yapacak arkadaşlara nasıl güveneceğiz...Yani böyle birşeyin yapılabilmesi için önce arkadaşlar arasında güven sorununun halledilmişolması lazım..Ama böyle birşeyin düşünülmesinden çook hoşlandım.Umarım böyle birşey gerçekleşir ve her alanda böyle dayanışmalar gerçekleşir....

Z

zeynelkoc

Misafir
gerçekleşir değil gerçekleşti zaten

adı geçen sitelere girersen görürsün

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5