İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Gelin bir ilke imza atalim.

SiteRehber.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hostuna kendi NS lerini tanimlayabiliyorsan kendi domainin uzerine NS tanimla.
TURKHOSTMASTER.COM domain registeri ile THEMP3KING.COM domain registerlari farkli. ENOM sorun cikariyorsa DOTREGISTRAR.COM belki sorun cikarmayabilir..

Z

zeynelkoc

Misafir
tam olarak sorunu anlamadım ama THM ile bu konuyla ilgili görüşeceğim

SiteRehber.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ns1.THEMP3KING.COM ns2.THEMP3KING.COM olarak ns tanimla domainine, ve bu NS leri hostunun DNS sine de tanimla. ve domainini bu NS lere yönlendir. veya en iyisi THM ile diyaloga gir onlar halleder..

H

hitmp3tr_com

Misafir
olmuyo yaw benim başka bir sitemdede bu sorun var. adsl ve ttnet kullanıcıları giremiyor bazen. ama adamlar çözemediler hala mahkemeye vereceklermiş telekomu.

silenceofdarkness

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bedava sitelere hayir deenmeli gercektende ama şoyle olabilir popo up dan herkes nefret ediyorda banner link tarzı olursa super olabilir

mavilim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kodları eklemeyen arkadaşları çıkaralım artık eklemiyecekler sanırım.Katılmak isteyen arkadaşlar vardı onlar eklensin hep 2de bir güncellemeyelim otursun artık yerli yerine..

SiteRehber.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
TWG Webmasterlarina Duyuru

Katılımcı arkadaşlar,

TWG oluşumu ile ilgili olarak, tum katilimcilarımızı ilgilendiren bir konu var.

Konu kısaca şu,
Bu forumunda kullanicisi olan bir kişi/firma, TWG penceremize ücret dahilinde banner koymak istiyor.

Öncelikle size şunu sormak istiyorum, bu pencerede banner yayinlamayi uygun görüyormusunuz? (pencere alt kısmında 468x60 banner)

Fikrinizi "Uygun görüyorum" veya "uygun görmüyorum" şeklinde belirtirseniz sevinirim.

Eğer uygun görülmezse konunun detayina inmeye gerek yok.

Eğer uygun görülürse bu konuyu hep beraber, bir şekilde online olarak konuşmamiz gerekir sanirim.

Not:Bu arada twg.htm yi bayram sonrasi güncelleyecegiz. 2 site çıkartılacak. tavuk.net ve ifadesiz.com

B

BizimMP3

Misafir
öncelikle grubunuza yaptığım başvuruyu dikkate almazsanız sevinirim.. diğer yönetici arkadaş bizimmp3 adına yapmış sanırım neyse..

tebrik ederim şuan grubunuz gerçekten iyi.

Reklam olayı ise kabul görmez sanırım.. Ancak tavsiyem büyük firmalar ile iletişime geçip,iyi paralar ile reklam kopartmanız ve bölüşmeniz..

Z

zeynelkoc

Misafir
biz bunu dayanışma ve hit değişimi için yaptık

boyle bir reklam alınması bence yanlış olur

alınsa bile hitlere göre parayı paylaştırmak gerekir diye düşünüyorum aksi halde boyle birşeyin olması yüksek hitli siteler için yanlış olacaktır diye düşünüyorum.

Z

zeynelkoc

Misafir
Siterehber 10 site sınırlaması koyarsan sevinirim çok uzamaması güzel olur

H

Hatira_Net

Misafir
bende reklam yayınlanmasına olumsuz bakıyorum.
amac dogrultularından şaşarsa sistem yürümez. tek fikrim bu.

java

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba
tavuk.net sitesinin sahibiyim twg projesini forumda ilgi alanıma girmediği için takip etmediğim bir konu o yüzden 1-2 gün öncede mesaj yazamadım ayrıca bayram nedeniyle online da değildim.
ama sanırım bir karışıklık olmuş ben bunun için başvuru yapmadım veya gruptan herhangi bir arkadaşla kesinlikle konuşmadım bir karışıklık olmuş sanırım.link'i kaldırırsanız sevinirim.kolay gelsin.

B

besiktaslim

Misafir
öncelikle sistemi oturtalım tam anlamıyla yoksa dosya boyutu fazla olan bir banner olmazsa veya textler sorun olmaz tabi ama ileriye dönük olabilir şimdilik öncelikli olarak sistemin oturması önemlidir bence...

SiteRehber.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ok arkadaşlar..

Dün böyle bir teklif geldi bana, bende teklifi sunan kişiye şöyle dedim; arkadaşlara sormam gerekir, nihayetinde bu bir grup işi ve gruptaki herkesin hem fikir olmasi gerekir.. sanirim görüşümüz şu. "bu pencerede banner yayinlanmasi uygun olmaz"

Ok, fikir beyaninda bulunan herkese teşekkürler..

SiteRehber.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
xmlsr' Alıntı:
Merhaba
tavuk.net sitesinin sahibiyim twg projesini forumda ilgi alanıma girmediği için takip etmediğim bir konu o yüzden 1-2 gün öncede mesaj yazamadım ayrıca bayram nedeniyle online da değildim.
ama sanırım bir karışıklık olmuş ben bunun için başvuru yapmadım veya gruptan herhangi bir arkadaşla kesinlikle konuşmadım bir karışıklık olmuş sanırım.link'i kaldırırsanız sevinirim.kolay gelsin.

Projeye tavuk.net için başvuru yapilmiş. aşağida detaylar yer almaktadir..
Bu sebeple degerlendirmeye almiş ve sizi de listeye eklemiştik.

-------
Basvuru Tarihi: 2004-11-06 00:24:14
Site Adresi : http://www.tavuk.net/
Açıklma : tavuk.net komedi zamanı!
Günlük Hit : 500+
Düşünceler : Böyle bir projeye destek vermekten mutluluk duyarım.
-------

B

besiktaslim

Misafir
ileriye dönük olarak yapılabilir tabi taşlar yerine oturduğu zaman şimdilik zaten tam olarak toplanamadık ama en azından sistem otursun daha sonra eklenebilir tabi. ayrıca kesinlikle ileriye dönük büyük firmalardan teklif geleceğine eminim
yawaş yawaş arkadaşlarlada tanışmaya başlarız zaten daha iyi olur

alicanorg

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Siterehber özel mesaj yolladım bakarsan sevinirim. Başvurumu tekrarlıyorum sitenin açılmasıyla beraber... Cevabını bekliyorum şimdiden teşekkürler

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5