İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Gelin bir ilke imza atalim.

H

Hatira_Net

Misafir
re

Başvuruyu yapıpta eklenmeyen siteler ne oldu ben bunu cozemedim:) beni bilgilendirirseniz bu konuda sevinirim.

O

odevturk.com

Misafir
Üyelerimizden gelen rahatsızlık mesajlarından sonra programdan ayrıldığımı belirtmek istiyorum. Bu değişimin bu şekilde değilde menuler içinde yada sayfa ust kısmında bi bar açılarak sitelerin yer alması şeklinde olursa herkes için daha iyi ve kullanışlı olucaktır kanısındayım bende.

saygılar

B

BizimMP3

Misafir
tamam oradan atayım hocam.. :)

Hitmp3tr sitesinin hitleri artmış gözüküyor memnundur yani olaydan :p Diğer arkadaşlar da o kadar olmasada olmuştur. (ben katılımcı değilim henüz ama cevaplayayım dedim.) :)

mavilim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben gayet memnunum benim siteden kaç çıkış oluyor bilmiyorum ama hitmp3 ve themp3king sitesinden baya gelen oluyor kodları eklemeyenlerde listeden çıkarılsa daha iyi olacak kodlari ekleyenlere göndereceğimiz ziyaretçiler eklemeyenlere gidiyor...

B

besiktaslim

Misafir
ewet iyi derecede artış var hatta kodları düzenlerken örn: http://www.site.com/?ref=TWG yaparsak bu daha net anlaşılmış olur.
Kaliteli bir proje olduğu kesin. Başlangıçlar her zaman zor olmuştur zaten.

SiteRehber.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
mavilim' Alıntı:
Ben gayet memnunum benim siteden kaç çıkış oluyor bilmiyorum ama hitmp3 ve themp3king sitesinden baya gelen oluyor kodları eklemeyenlerde listeden çıkarılsa daha iyi olacak kodlari ekleyenlere göndereceğimiz ziyaretçiler eklemeyenlere gidiyor...

Listeyi bu aksam guncellemiştim.. Ama görünüşe göre bir site daha ayrildi (odevturk) yine guncelleyecez sanirim..

Bu arada, listedeki arkadaşlar ve girmek isteyenler.. önce katilan sitelerde kodu bi görün, değerlendirin, veya ekleyin kendi sitenize bi bakin nasil oluyor sonra katilmak isteyin.. daha sonra "hoşumuza gitmedi diyip cikmayin" çünkü o kadar kasiyoruz burda bi düzen oturtmak için. her gun hergun bu kodu guncellersek işimiz var !

ve katilimci siteler. bu birkaç gün biraz hassas davranalim ve mumkun oldugunca sık periyotlarla kodun ve listenin en guncel halini ekleyelim sitemize www.siterehber.com/twg/ kod sayfasinda son guncelleme tarih ve saatini yaziyorum lütfen ordan takip edelim..

Z

zeynelkoc

Misafir
kodu yeniledim dedim ama bu sefer sayfada çıkmıyor sorun mu var kodda??

mavilim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kodda herhangi bi sorun yok benim sayfada çıkıyor bende yeniledim.Websa.org tavuk.net ifadesiz.com bu arkadaşlar henüz kodu eklememiş

B

besiktaslim

Misafir
dün ftp çalışmıyordu şimdi kodları ekledim bendede çalıştı. heralde eklerken küçük bi problem çıktı.

Z

zeynelkoc

Misafir
şimdi düzeldi sağol mavilim
<script>
//Use below code to load DHTML Window as page loads
if (ns6) window.onload=new Function('loadwindow("twg.htm",425,325)')
else
loadwindow("twg.htm",425,325)
</script>
bu bölüm mavi renk olduğu için eklememişim düzelttim şimdi çalışıyor.3

ayrıca bence bu kadar site yeterli ayrılanların yerine yenisini alabiliriz ama bunların üstüne eklemiyelim
12 veya 10 site ideal fazlası karmaşa oluyor

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5