İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Gelin bir ilke imza atalim.

H

hitmp3tr_com

Misafir
ben sayfayı direk senin hosttakine yönlendirdim soeun olmaz dimi.

SiteRehber.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hitmp3tr_com' Alıntı:
ben sayfayı direk senin hosttakine yönlendirdim soeun olmaz dimi.

neden böyle birşey yaptin? bu sayfayi herkes kendi hostundan acabilsin diye icinde sadece js kullanicaz diye o kadar ugrasalim sonra sen gel bein siteye linkle :)

gecerli bir sebebin yoksa eger, kendi hostunda tutman daha saglikli olacaktir..

innDirmp3

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Guzel bir dayanısma. umarım basarılı olur.
fakat genelde sozde kalan cinsinden olmasın.
bizde destekte bulunuruz.
iyi calısmalar..

SiteRehber.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Anasayfaya eklenmesi gereken kodu güncelledim arkadaşlar. artık anasayfanız her refresh yapıldıgında bizim TWG penceresi açilmayacak. Her sessionda sadece bir kez acılacak şekilde değiştirdim. bu şekilde giren ziyaretçi olaydan sıkılmayacak.. tabi bu güncelleme sadece PHP kullanan arkadaşlar için geçerli. ASP kullanan arkadaşlar gerekli düzenlemeleri kendileri yapacaklardir diye düşünüyorum..

twg.htm dosyasida değişmiştir fikrala.com yerine sevdik.net eklenmiştir..

http://www.siterehber.com/twg/

B

besiktaslim

Misafir
kodları ekledim valla sırf bunun için eski tasarım + eski kodları tekrar gönderdim :)

herkez için hayırlısı olur umarım

O

odevturk.com

Misafir
kodları almak için siteye girmeye çalışıyorum fakat bir türlü girmedi bağlantımdanmı yoksa sitedemi problem var bilmiyorum ama girebildiğim zaman kodları eklicem..

Hayırlı olsun şimdiden...

SiteRehber.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Pazar gecesi demiştik kodlari eklemek icin gecerli sure sonuna.. şu an itibari ile (pazar sabahi) aşagidaki siteler kodlari henuz eklememiştir.

1-sevdik.net (hiçbir yanit yok)
2-staritiraf.com (hiçbir yanit yok)
3-websa.org (hiçbir yanit yok)
4-sempatix.com (hiçbir yanit yok)
5-klarnet.net (hiçbir yanit yok)
6-ifadesiz.com (kodlari koymak için uğraşıyordu en son)

7-kayzer.net (projeden çekilmek istiyor)
8-yardimmerkezi.com (kodu anasayfasina koymaktan taraf değil)

7 ve 8 nolu sitelerin yerine başvuru yapan diger siteler alinacaktir.
(Hali hazirda başvurmuş siteler var, ama yukaridaki 5 siteyi de cikarisak baya bi kontenjan acigimiz olacak bu yuzden başvurmak isteyenler www.siterehber.com/twg/ )

1-2-3-4-5 nolu sitelerin durumu ise mechul :)

şimdilik %60 katılım var.. durumu mechul sitelerin sahiplerinden ses cikmaz ise onlarin yerine yeni siteler alacagiz arkadaşlar. veya toplam sayiyi da azaltabiliriz..

Sizin Fikriniz???

Not: bir iki gün içinde tamamen düzene oturacak sanirim bu olay.. yukaridaki site sahiplerine ulaşabilirseniz birer mesajda siz gönderin arkadaşlar, sanirim olaydan haberdar değiller.

kayzer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar ben www.kayzer.net sitesi webmasteriyim bu grupla birlikte hareket etmeyi gerçekten çok istiyorum ancak siteye bu kodları eklersem neyazıkki site dizaynı altüst oluyo :( Bu yüzden çekilmek zorunda kaldım:((
Bu projeyi bence biras değiştirirsek çok daha başarılı olur özellikle şu popup olayına karşı çıkan arkadaşlara sölemek istiyorum bence popup olayı hernekadar blokerlar filan olsada bulunabilcek en mükemmel çözüm tamam açılan popupların bir kısmı bunlara takılacak ancak düşününce bukadar site aynı sayfaya pop açınca engellense bile neler olabilceni??
Şimdi buraya 20 tane 1000 tekil hitli site katıldığını düşünelim aynı sayfaya popup açtılar bunların yarısı blokerlara takıldı geriye 10000 gibi hiçte azımsanamıycak bi hit kalıyo??
Bence bidaha düşünelim bu güzel projeyi daha profesyonel hale getirelim???

S

sevdik

Misafir
özür dilerim

Sevgili siterehber arkadaşım dün iftardan önce o kodu siteme ekledim Fakat iftardan sonra geldigimde birkaç arkadaşım ve userim bana bu koddan rahatsız olduklarını ve siteyi bozdugunu belirttiler bende cıkartmak zorunda kaldım Ben bu grupta cok yer almak istiyordum fakat gercekten o kod siteyi kötü etkiliyor benim siteme gelenlerin cogu sohbette geliyor mesela o kod tam sohbetin ustune acılıyor herkesin aklına gelmez X e basmak

Ben üzülerek bu programdak ayrılmak istedigimi yazmak zorundayım eger değiştirirseniz şu kodu başka şekilde belki o zaman katılabilirim size iyi çalışmalar dilerim ben yinede takip edecegim çalışmalarınızı

Z

zeynelkoc

Misafir
bu çekilen arkadaşların linklerini biz mi kaldıralım yoksa sen güncelleyip ekliyecekmisin siteye??

sitesine kod eklemeyenlerin de boşuna reklamlarını yapıyoruz

B

besiktaslim

Misafir
haklı aslında en iyisi bu bilgileri scriptle çekmek.. ama senin bw den yemiş oluruz

H

hitmp3tr_com

Misafir
bence sistem oturana kadar siterehberden çakmeliydik ama ben sayfayı kopyaladım ayrıca internete fazla giremiyorum. evde değilim o yüzden. güncellemeleride bana bildirirseniz sevinirim.

U

ulukislali

Misafir
sevdik arkadasin yazisini okuduktan sonra, yapilan ortak calisma nasil diye mp3lerim.com'a girdim. Konuyu bilmesem ve müzik icin girmis olsaydim cikardim. Hazirladiginiz link listesi sayfanin bir bölümüymüs gibi görülüyor ve sarkilari kapatiyor. Kac kisi dikkatli bakacak da X e basacak gercekten? iyinet'in yaptigi gibi sitenizin bir kenarina uygun bir sekilde o linkleri yazarsaniz cok daha iyi olur. Fayda yerine zarar getirmesin size !

SiteRehber.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar bu akşam twg.htm yi tekrar düzenleyecegim. çekilen siteleri cikarip yeni katilanlari ekleyerek..

2-3 gün bu şekilde düzensizliklerin (kodu koymayanlarin dahi listede yer almasi) olmasi kaçinilmaz. sonuçta o kişilere de bir süre tanimak gerekiyordu. herkes 7/24 saat nete bagli olmayabiliyor bazen olaylari 2-3 geriden takip edebiliyor.

Aslinda bu olay düzene girene dek scripti benden cekmek iyi fikir fakat bu sayfalarinizin acilma hizini etkileyecekti, Bu yüzden twg.htm yi ara sira update etmek en mantiklisi.

Hatira.net ve diger yeni katilimcilar; listemiz bu gece değiştikten sonra listeyi kontrol edin mutlaka, muhtemelen listeye girmis olacaksiniz. ve sizde kodlari sayfaniza eklemekte gecikmeyin. (listeye girdiginizi kesin olarak gördükten sonra)

SiteRehber.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kodu eklemeyen siteler listeden silinmistir. Listeyi ve kodu guncelledim. Katilimci siteler Lütfen twg.htm dosyalarini ve Sayfaya eklenen kodun 2.aşama olarak adlandirilan kismini update etsinler..

Katılmak isteyen arkadaşlar için.. www.siterehber.com/twg

Bu arada katilimci arkadaşlar olaydan memnunlar mi? fikirlerinizi bekleriz..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5