İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Gelin bir ilke imza atalim.

Z

zeynelkoc

Misafir
scripti ekleme konusunda sorun yaşıyanlara yardımcı oluruz o sorun değil ama bu pop bütün sayfalarda mı olacak yoksa sadece anasayfada mı ??

I

ifadesiz

Misafir
zeynelkoc' Alıntı:
scripti ekleme konusunda sorun yaşıyanlara yardımcı oluruz o sorun değil ama bu pop bütün sayfalarda mı olacak yoksa sadece anasayfada mı ??

bence her sayfada olursa ziyaretçiyi bir süre sonra boğar..
tek anasayfada olsun zaten oraya uğramadan içerlere giremezler kolay kolay ;) anasayfada olması yeterli bence yani.. diğerleri de birşeyler yazsa.. :eek: :)

H

hitmp3tr_com

Misafir
zeynel senin icq var bende dediğin gibi herkes haberleşmek için bilgi versin birbirimize yardımcı olabiliriz birçok konuda.

Z

zeynelkoc

Misafir
üstteki mavi çubuğa iki defa tıklarsan düzelir

herkez bilgilerini yazsın veya twg sayfasına bi iletişim formu gibi bişey kuralım

[email protected] msn adresim
807978 : icq

SiteRehber.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hızlı hızlı olmasada saga sola surukledinmi bazen grilesiyor...

Ayrica tasarimi musait olanlar sadece ana sayfaya koyabilir. Misal siterehber.com da sadece ana sayfaya koyamam ben. cunku sayfain üst kısmı include ile cagrilmakta ve sayfalarin <head>..<head> taglari ile <body>..<body> taglari ust bolumde include ile cagrilan sayfada kaliyor. ve bu sayfa tum alt sayfalarda cagrilmasi gerekiyor. böyle olunca da otomatikman bu post-it veya dthtm sayfayi her alt sayfama da eklemiş olucam...

Z

zeynelkoc

Misafir
bizim için sorun yok sonuçta mp3leri yüklemek için pop açılıyor ona da koyacak halimiz yok herhalde ( :

I

ifadesiz

Misafir
mavilim' Alıntı:
Açılan pencereyi hızlı hızlı 2-3 defa sağa sola çektim pencere gri oldu google gözükmüo..

Evet onu ben de farkettim, ancak benzer şeyleri yapınca 2-3 kere yine oynayinca düzeliyor ;) bi acaiplik var ama sorun olur mu acaba.. başka scriptleri de deneyebiliriz.

SiteRehber.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar her sayfda çıksın diyen yok ki zaten.. Hersayfada çıkmasi kötü olur tabi. ama benim kaçarim yok onu anlatmaya çalişiyorum.

mavilim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benimde yok kaçarim herhalde phpnuke kullaniyorum denedim her sayfada çıkıyo :)

M

MrCooL

Misafir
mavilim' Alıntı:
benimde yok kaçarim herhalde phpnuke kullaniyorum denedim her sayfada çıkıyo :)
Sadece Ana sayfada goruntulenecek bir blok yaz hallolur bence.

SiteRehber.Com halk sevinc ve heyecan icinde haber bekliyor. Sonuca baglayalim :)

SiteRehber.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
MrCooL' Alıntı:
Sadece Ana sayfada goruntulenecek bir blok yaz hallolur bence.

SiteRehber.Com halk sevinc ve heyecan icinde haber bekliyor. Sonuca baglayalim :)

:) mutlu son çok yakında arkadaşım.. az sabir.. :)

S

SempatiX

Misafir
msn = [email protected]

Arkadaşlar İşin Açıkçası Eski Kodumuz Çok Sıradan Gözüküyordu... SiteRehber Sen Verdiğim Adreste Bahsettiğimi Görmüşsün Sencede Çok Tatlı Deil Mi ?

kayzer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaslar gercekten cok guzel bi proje ben kayzer.Net webmasteriyim bende katilmak isterim...Ancak merak ettigim diyelimki 20 kisiye ulasildi daha sora bu gruba katilmak isteyenleri alacakmiyz?

SiteRehber.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
SempatiX' Alıntı:
msn = [email protected]

Arkadaşlar İşin Açıkçası Eski Kodumuz Çok Sıradan Gözüküyordu... SiteRehber Sen Verdiğim Adreste Bahsettiğimi Görmüşsün Sencede Çok Tatlı Deil Mi ?

Tatli? :) bizi bozar böyle tatlı felan :)
Aslinda bizim icin önemli olan pratik olmasi, acilirken zorlanmamasi vs..
ama bakalim artik en uygunu hangisi ise onu kullanacagiz..

@Kayzer henüz o kadar ileriyi düşünmedik :) şimdilik 16 sitedeyiz. 20 yi geçese belki farkli bir çözüm arayişi içine gireriz. ama şimdilik max 20 ile sinirlandirmayi düşünüyoruz...

Katilmak isteyen arkadaşlar, katilimlar sürmektedir.. http://www.siterehber.com/twg

F

fifasct

Misafir
[email protected]
96856227
Msn ve Icq'dan bana da ulaşırsanız sevinirim.
Düaçtığımız www.nettegez.com sitesini de kaydettim. Hit 300-1000 + diye yazdım ilk günde iyiydi,o güne kadar 1000'i geçer diye yazdım :) Ondan öyle yazdım yani yanlış anlaşılma olmasın.

Bu arada bazı arkadaşlar hitlerini sallamış herhalde.. Neysee :(

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5