İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Gelin bir ilke imza atalim.

H

hitmp3tr_com

Misafir
benim kafama takılan hangi linki nereye koyacaz mesela çok hiti olan site ile az hiti olan sitenin farkı nasıl olacak ?

veya şöyle diyelim dikkat çeken yerlerde benim sitem olsun isterim ben mesela :) tabiki herkesde öyle ister. nasıl belirleyeceğiz?

SiteRehber.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet şimdilik zeynelin dediği gibi dhtml bir sayfa düşünüyoruz.. ilk olarak bunu deneyeceğiz. fakat katilan webmasterlarin da fikrini sorariz.. beğenilmezse bu dhtml pencere o zaman popup yapariz ve popup yaparsak zaten session a göre popup açacağiz yani ziyaretçi siteye her girişinde sadece 1 kez açilacak popup...

Şimdiki durumda 11.000 tekil hitimiz var :)

Bu aradan Katilmak isteyen arkadaşlar lütfen başvuruda bulunsun

Kayıt için TIKLAYINIZ

Kayıt yapan Siteleri görmek için TIKLAYINIZ

Z

zeynelkoc

Misafir
arkadaşın da dediği gibi linkleri sıralamada neyi kriter olarak alacaz ileride tartışma yaratır bu konu.

ayrıca şu an için siteler hit leri arasında çok büyük uçurumlar var.

SiteRehber.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hitmp3tr_com' Alıntı:
benim kafama takılan hangi linki nereye koyacaz mesela çok hiti olan site ile az hiti olan sitenin farkı nasıl olacak ?

veya şöyle diyelim dikkat çeken yerlerde benim sitem olsun isterim ben mesela :) tabiki herkesde öyle ister. nasıl belirleyeceğiz?

Bunun için aklimdan geçen birkaç alternatif var. aslinda başvurular tamamlaninca bunu sizlere danişacaktim ama madem konusu şimdi açildi ok.

1-Random olarak siralanabilir
2-Her sitesahibi kendi sayfasinda açilacak linklerin sirasini kendi belirleyebilir
3-Flash tasarim yapariz ve linkler bir daire etrafinda döner, (tıpkı bir dönme dolap gibi düşünün) bu şekilde seninki üstte benimki altta diye bir sorun olmaz :)

Ama hite göre dizmek taraftari değilim. niçin derseniz, hitler net değil, şahsen kendi sitem için söylüyorum, hostumun webalizer programinin gösterdiğinin sadece 3 te birini toplistler gösteriyor? bu yüzden kimin hiti net olarak nedir ne değildir tartişmasi çiksin istemem..

Burada belirttiklerim tamamen benim fikrimdir.. farkli fikri olan varsa lütfen belirtsin..

Ve birşey daha belirtmek istiyorum, projeye dahil olanlarin en son yapacaklari şey "benim hitim seninkinden fazla" muhabbetidir.. biz bir dayanişma içinde olmak istiyorsak, hepimiz ayni derecede değerli olmaliyiz.. yoksa bu dayanişmanin uzun sürmesi söz konusu bile olmaz.. (bence)

saygilar.

Şimdiki durumda 11.000 tekil hitimiz var :)

Bu arada Katilmak isteyen arkadaşlar lütfen başvuruda bulunsun

Kayıt için TIKLAYINIZ

Kayıt yapan Siteleri görmek için TIKLAYINIZ

Z

zeynelkoc

Misafir
linklerin rasgele otomatik olarak sıralanması en mantıklısı (flash filan uğraşip zaten band sorunumuz var iyice artmasın :) )

SiteRehber.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
zeynelim aylik kaç yüz GB bant kullaniyosun? :) bi flash in seni sarsacağini düşünemiyorum :)

Z

zeynelkoc

Misafir
oyle diyorsanız oyle olsun.

THM Sağolsun bu ay 700gb a merdiven dayadık ( :

P

Parae

Misafir
burdaki kaliteli insanlarla güzel bir proje olcak ç ..

Para işiyle ugrasan kesimin az olmasından dolayı fazla bir hitim yok fakat bazen reklam aldıgımda bu rakam günlük 4000'i bulabiliyor ...

T.W.G güzel bence ... Ben herşeye uyarım .. :8

S

SempatiX

Misafir
Flash Sorunu Olanlara ben Kendi Makinamdan Destek Vereyim :D Altı Üstü Bir Flash :p Neyse Hepimize Hayırlı Ugurlu Olması Dileklerimle...

P

Parae

Misafir
Evet arkadaşlar ,

Banner , veya popup olarak kodu alalım ve tanıtıma başayalım ;) ..

Z

zeynelkoc

Misafir
ortada host edilecek bir site olmiyacak herkez kendi hostuna yükliyecek

önerin için teşekkürler

SiteRehber.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar son birkaç gündür çok yoğun olduğum için biraz geçikti..

http://www.siterehber.com/twg/kod.htm bu adrese bi göz atin. düşünülen kod bu şekilde olacak.. linkler şimdilik başvuru sirasina göre dizilmiş. fakat şu andan itibaren js ile bu linkleri random dizmek icin gerekli kodu yazmaya başlayacağim..

ikinci alternatif halen geçerlidir, nedir bu ikinci alternatif?
her site sahibi kendi saufasinda acilan post-it içine linkleri kendi istediği siralama ile dizsin.. zaten yarin akşama kadar random dizme olayini hazirlamiş olurum.. bu süre içinde ilgili koda bakip görüşlerinizi bildirirseniz sevinirim..

Katılmak isteyen arkadaşlar kayitlar devam etmektedir http://www.siterehber.com/twg

Z

zeynelkoc

Misafir
Random kod olmadan eklemiyelim bence çünkü herkez kendi kafasına göre düzenlerse linkleri anlaşmazlık çıkabilir

S

SempatiX

Misafir
Arkadaşlar Werdigim adrese Bir Bakın...
http://www.sevgi.net/arkadaslik/index.php?site=Sevgi

Bu Sitenin Sağ Üst Köşesindeki reklam Alanı Gibi Yaparız Bizde Kendi Sitemizde... Tabiki Site Sıralamaları Siteye Giren Her Ziyaretçiye Farklı Gösterilerek... Bence Bu Uygun Bir Çözüm Tabii Sizin Fikrinizide Dinliorum... Bizimkisi Gibi Direk Kapa Olmasın vede Sayfanın Ortasına Koymayalım...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5