İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Gelin bir ilke imza atalim.

S

SempatiX

Misafir
Abi Aklımı Yicem... Bu Reklam Bana Özel Konulmadı Herhalde :D Belki Senin Explorer Bişe Vardır... Çünkü Dedigim Gibi Son Linkten Girip Arkadaşlığa Tıkladığınızda Bir Sorunsuz Gösteriyor Bende... Anlayamadım Falla... Bir Yanlışım Yok Site Sahibi Abim Sayılır ve Az Öncede Yanımdaydı Hatta Ben O Kodu İstedim... Birlikte Baktık Yane...

Z

zeynelkoc

Misafir
WinXP SP2 kullanıyorum belki ondandır

bende çalışmıyorsa sp2 lilerde de çalışmıyacaktır

yani bu kod pek olmaz

http://beceriksizler.beep.to burada soldan açılan menü var onu da kullanabiliriz belki

S

SempatiX

Misafir
Ewet Arkadaşım Oda Güzel Ama Kapalı Benim Bahsettiğim Onun Sağ Üst Köşede Açık Olanı ve Kullanıcı Kendisi AÇmıor o Menüyü İstediginde Açık Olan o Menüyü Kapatabilior İstediginde Tekrar Açabiliyor... Yane Çok Tatlı Birşey Olması İlgimi Çekmişti... Neyse Daha Güzellerinide Bulabiliriz Araştırarak Sanırım... Bu Arada Hepinizin Kandili Mübarek Olsun... Eywallah...

S

SempatiX

Misafir
Ewet Arkadaşım Bahsettiğim O Ama Veya Netteki Gibi Kapat Dediğinde Tamamen Kapamıyor... Yukarıda Yine O kapat Yazan Yer Kalıor ve Bu Seferde Orası Aç Oluyor... Bahsettiğimiz Küçük Bir Ayrıntı Dışında Hemen Hemen Aynı...

P

Parae

Misafir
Arkadaşlar , herkes tamam dediginde hemen kodu ana sayfalara ekliyelim ..

Şuan kimler eklemiş durumda .. ? yada random kodunu mu bekliyecegiz ..

Z

zeynelkoc

Misafir
random kodunu bekliyoruz şu an için siterehber 1-2 gün içinde biter dedi sanırım yarın veya ertesi gün başlar herkez sayfasına eklemeye

ayrıca herkez buraya irtibat içn bilgi bırakırsa aramızda haberleşme sağlamış oluruz

sadece link değşimi ile bitmesin aramızda bi yardımlaşma bi bağ olsun :)

F

fifasct

Misafir
Merhaba,

Beyler şimdi başvuru bitti mi. Ben pek takip edemedim.
Ancak şunu söyleyeyim.

Bu pazartesi ya da salı günüe kadar
2000 başlangıç linki ile bir link motoru :)
links.scthost.com
1000 MP3 başlangıç ile MP3,Video Klip,Poly Melodi.. sitesi.. (birkaç haftaya 7 bin olcak bu garanti edeyim de.. erken açalım diye binden başlayacaz napalım ) (bunun linkini vermiyim şuan)
bir de kaliteli bir toplist açılıyor.
hitportal.scthost.com

3'nü de katmak isteriz..
Daha domainleri almadık henüz hazırlıklar bitmedi.. salı gününe kadar yer varsa gelelim.
başarılar,saygılar.

Z

zeynelkoc

Misafir
http://www.siterehber.com/twg

buradan kayıt olmak istiyenler kayıtlarını yaptırabilir

kayıtlar hala devam etmektedir

benim görüşüm once herkez irtibat bilgisini yazsın sistem açıldığı zaman haberdar edilip kodları konması istensin

Z

zeynelkoc

Misafir
siterehber.com tasarım tablo olarak iki sütun halinde yaparsan daha iyi olacak gibi baya bi katılım oldu tek sütunda olunca aşağıya doğru çok uzuyacak gibi...

P

Parae

Misafir
siterehber.com , Zeynelin fikri güzel 2 bölümden olursa dedigi gibi güzel olur ..

SiteRehber.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar, bu post-it içinde tablo koyunca mouse ile tutulup sağa sola hareket ettirilemiyor. ilk olarak tablo yapmiştim fakat dediğim gibi içine tablo koyunca hareket olayi sifirlaniyor. ilgilenen arkadaşlar bi denerse ne demek istediğimi anlayacaktir. yoksa 10 site varken de 2 sütün olarak yapmak istedim ama... Yoksa post-it den DHTML olayina mi geçsek? örnek kod http://dynamicdrive.com/dynamicindex8/dhtmlwindow.htm

fikirlerinizi belirtirmisiniz?

Ayrica zeynel, o arkadaşin bahsettiği sag ust köşedeki reklam olayini görememe sebebin 800x600 kullanman. 1024 de görünüyor o reklam...

I

ifadesiz

Misafir
SiteRehber.com' Alıntı:
Arkadaşlar, bu post-it içinde tablo koyunca mouse ile tutulup sağa sola hareket ettirilemiyor. ilk olarak tablo yapmiştim fakat dediğim gibi içine tablo koyunca hareket olayi sifirlaniyor. ilgilenen arkadaşlar bi denerse ne demek istediğimi anlayacaktir. yoksa 10 site varken de 2 sütün olarak yapmak istedim ama... Yoksa post-it den DHTML olayina mi geçsek? örnek kod http://dynamicdrive.com/dynamicindex8/dhtmlwindow.htm

fikirlerinizi belirtirmisiniz?

Ayrica zeynel, o arkadaşin bahsettiği sag ust köşedeki reklam olayini görememe sebebin 800x600 kullanman. 1024 de görünüyor o reklam...

Sana katılıyorum, bu scriptte hem daha çok web sitesi katılır hemde görsel olarak daha güzel gibi geliyo bana.. Script'i ekleme biraz zor gözüküyor ama zorlanmayız bence.. Biride htm bazında o link işini yapar hem de sayfa açılırken öteki türlü yavaşlama olur, bunda direk pop-up daha pratik sanki..

Z

zeynelkoc

Misafir
dynmicdrive da verdiğin kod toplist kodlarını çalıştırmıyor örnek iyinet denemesini yaptım olmuyor ama şimdilik kullanılabilir çok kullanışlı bişey

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5