İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Gelin bir ilke imza atalim.

Z

zeynelkoc

Misafir
10 site sınırı koyalım diyerek bu projeyi sınırlandıralım dedim ama bu fikrimden vazgeçtim

ne kadar çok site o kadar iyi olur diye düşünüyorum (hem pr hem hit açısından)

yani anlıyacağınız yeni katılmak istiyenleri de aramızda görelim derim

H

hitmp3tr_com

Misafir
arkadaşlar artık sitesine kod koymayanlar atılsın ve yerine gelecekler gelsin. ve başvuranlar kodu koymadan listeye alınmasın.

birde şu var bence reklam alalım ama para kimsenin cebine gitmemeli. (bölüşme olursa grupda bölünmeler olur).

ancak para saklanabilir ileride daha iyi bir proje için. mesela para siterehberde durur.

olmadı yapacak bişey olmadı temaya veya tskya bağışlarız olur biter.

ben şöyle birşey düşündüm bir server kiralanabilir ve ihtiyacı olanlara sponsor olunabilir.

siz ne dersiniz. msnde toplu bi konuşsak diyorum bir gün ve saat belirleyelim.

Z

zeynelkoc

Misafir
bi toplantı yapsak bencedee iyi olacak

buraya birçok arkadaş zaten msn adresini yazmış

Cumartesi veya Pazar günü saat 13:00 gibi olabilir ne dersiniz??

H

hitmp3tr_com

Misafir
bana uyar hep birlikte konuşalım. reklam olayı güzel olabilir bizim için.

mavilim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar kodlari eklemeyen 2 site çıkarılmıştır. 2 aşama kodunu ve twg.htm yi güncelleyin...

SiteRehber.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet arkadaşlar, bir gün ve saat belirleyelim ve ortak bi şekilde konusalim..

reklam almak ve bu reklamin parasini direk DENİZFENERİ ne bagislamak ben ce çok güzel bir fikir..

Bu fikre katilmayacak arkadaş yoktur heralde burada? değilmi? orda bi banner yayinlayip muhtac kişileree yardimimizin dokunmasi kadar güzel birşey olabilirmi?

fikir beyan ederseniz seviniriz..

H

hitmp3tr_com

Misafir
benim fikrim belli hiç zaman kaybetmeden reklama başlayalım derim.

emuzzik

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yav ben www.e-muzzik.net in sahibiyim. 10 gündür yayındayız site AKOR VE ŞARKI SÖZLERİ ARŞİVİ sitesi. yani mp3 sitesi değil. neyse. twg ye girmek istiyorum hitlerim dün 770 tekil bugün saat 13:30 a kadar 613 tekil almışız. neyse bugün bi 1000 licez herhalde. ilk 10 gün için iyi. herneyse çoğu üye ile konuştum onlarda destekliyo ama nedense bi türlü giremedik şu listeye :)

SiteRehber.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
emuzzik' Alıntı:
yav ben www.e-muzzik.net in sahibiyim. 10 gündür yayındayız site AKOR VE ŞARKI SÖZLERİ ARŞİVİ sitesi. yani mp3 sitesi değil. neyse. twg ye girmek istiyorum hitlerim dün 770 tekil bugün saat 13:30 a kadar 613 tekil almışız. neyse bugün bi 1000 licez herhalde. ilk 10 gün için iyi. herneyse çoğu üye ile konuştum onlarda destekliyo ama nedense bi türlü giremedik şu listeye :)

emuzzik, listede bekleyen 4 site var. arkadaşlara listeyi sundum ve eger site alimi olacaksa bu listeden 2 site secin dedim.

Arkadaşlar Bu konuda fikirinizi buaraya yaziniz, yeni siteler alalimmi? alacaksak hangilerini? http://forum.iyinet.com/showpost.php?p=29434&postcount=222
bu listeden 2 adet site seçimi yapalim lütfen (Eğer yeni site alalim diyorsaniz)

zeynel, reklam ucretlerini msn de veya irc de hep biradayken konusursak daha uygun olur diye düşünüyorum (reklam vermek isteyen firma açısından)

B

besiktaslim

Misafir
valla seçmek değilde sitelerimizin kategorilerinin biraz daha farklı olması namına bu 2 site diyebilirim

Basvuru Tarihi: 2004-11-15 13:10:26
Site Adresi : http://www.senbul.com
Açıklma : Ben Değil SenBul...
Günlük Hit : 850
Düşünceler :
-----
Basvuru Tarihi: 2004-11-16 05:01:27
Site Adresi : http://www.e-muzzik.net
Açıklma : Akor Ve Şarkı Sözleri Arş
Günlük Hit : kapanmadan önce 1300-1500 idi 1 haftadır yayındayız 200 civarı malesef ama destek olmak istiyorum genede
Düşünceler :

H

hitmp3tr_com

Misafir
bende ikisini diyorum.

Basvuru Tarihi: 2004-11-08 17:18:57
Site Adresi : www.mp3indir.net
Açıklma : Tamamı bedava 2500 mp3
Günlük Hit : 1500
Düşünceler :

-----
Basvuru Tarihi: 2004-11-16 05:01:27
Site Adresi : http://www.e-muzzik.net
Açıklma : Akor Ve Şarkı Sözleri Arş
Günlük Hit : kapanmadan önce 1300-1500 idi 1 haftadır yayındayız 200 civarı malesef ama destek olmak istiyorum genede
Düşünceler :

arkadaşlar cumartesi akşam 20:00 da buluşalım msnde tamammı. veya gelemeyen varsa başka bir saat belirleyelim. ama belirleyelim.

H

hitmp3tr_com

Misafir
bende hepsini alalım derim iki site dendiği için ikisini söyledim.

B

besiktaslim

Misafir
konuşalım en güzeli böylr olucak heralde benim içinher saat uygun bumartesi akşamda olur öğleden sonrada, herkeze uygun bi saat belirlersek çok güzel olur..

SiteRehber.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet 4 ünüde almak en iyisi.. çünkü artik msn den gelen "beni neden almiyorsun" tepkilerine dayanamaz oldum :) böylece rahatlamiş olurum.. tabi yeni siteler çikmazsa :)

Z

zeynelkoc

Misafir
SiteRehber.com' Alıntı:
evet 4 ünüde almak en iyisi.. çünkü artik msn den gelen "beni neden almiyorsun" tepkilerine dayanamaz oldum :) böylece rahatlamiş olurum.. tabi yeni siteler çikmazsa :)
____
+1 :)

S

Senbul

Misafir
Problem cozulmek uzere herhalde.butun siteler ekleniyor gozukuyor eger tamam diyorsanız ben hemen ekeleyebilrim sayfakodunu ?

alicanorg

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kod güncellenmemiştir daha ekleme halletsinler sonra eklersin aceleci seni :p

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5