İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Geliyor az kaldı!

T

trgy

Misafir
üyelik kapalı 1 hafta sonra tam olarak açıp herkesle test edeceğiz. 1 haftayı bulmayabilir belki daha erken bile bitebilir. şimdilik siz sadece demoyu gördünüz.

raincu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
demoyu gördüm, görünüm olarak güzel, ama işleyiş kısımları daha tamamlanmadığı için pek yorum yapamayacağım. ama piyasanın durumu herkesce malum, inşallah faydalı olur tüm bu işi profesyonelce yapan tasarımcı ve yazılımcı arkadaşa. Bu piyasa şartlarında birçok arkadaşımız maalesef meslekten ayrılmayı düşünüyor (bende içinde), inşallah bu ve bunun gibi projeler yapılırda profesyonel kişiler aradan sıyrılıp ekmek parasını kazanır. saygılar...

Cnkrt

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
6
Turgay helal olsun. :)

Güzel çalışmalar yapıyorsun, devamını dileriz. Başarılar. :)

T

trgy

Misafir
demoyu gördüm, görünüm olarak güzel, ama işleyiş kısımları daha tamamlanmadığı için pek yorum yapamayacağım. ama piyasanın durumu herkesce malum, inşallah faydalı olur tüm bu işi profesyonelce yapan tasarımcı ve yazılımcı arkadaşa. Bu piyasa şartlarında birçok arkadaşımız maalesef meslekten ayrılmayı düşünüyor (bende içinde), inşallah bu ve bunun gibi projeler yapılırda profesyonel kişiler aradan sıyrılıp ekmek parasını kazanır. saygılar...

Amacım da bu zaten. Forumlarda 3-5 TL lik işleri bitirmek. Herkes ekmeğini kazansın ve herkes memnun olsun istiyorum. Bu proje özellikle profesyonel işler çıkartıp çoklu satış yapıp sürümden kazanmak isteyenler için çok güzel bir kazanç kapısı olacak.

admin paneli de tamamlandı aslında ama onu bilerek göndermedim kimseye, herhangi bir açık bulunursa biz bulalım başımız ağrımasın sonra. :)

Hugo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10
mesela etiketlerin üzerine gelince büyüme meydana geldiği metin alanında hareketlenmeler oluyor. Bence güzel durmuyor.

trg birşey sormak istiyorum. Temaların çoklu satışları var. Peki tekli satışlar da olsaydı daha güzel olmaz mıydı ? Yoksa varda ben mi farkedemedim.

T

trgy

Misafir
mesela etiketlerin üzerine gelince büyüme meydana geldiği metin alanında hareketlenmeler oluyor. Bence güzel durmuyor.

trg birşey sormak istiyorum. Temaların çoklu satışları var. Peki tekli satışlar da olsaydı daha güzel olmaz mıydı ? Yoksa varda ben mi farkedemedim.

Tekli satış olacak ama şöyle olacak. Sistem çoklu satış orantılı. 40 tl ye satılacak diyelim 1 adet tema bunu sadece ben almak istiyorum dersen örnek olarak 20 katını ödeyip alabileceksin eğer daha önceden satılmadıysa.

Hugo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10
Öyle bir özellik varsa güzel. Peki bunun fiyatını çoğul satıştaki değerin belli bir katına göre mi yapacaksınız yoksa tema sahibine mi bırakacaksınız.

T

trgy

Misafir
Öyle bir özellik varsa güzel. Peki bunun fiyatını çoğul satıştaki değerin belli bir katına göre mi yapacaksınız yoksa tema sahibine mi bırakacaksınız.

3 adet editör var işlerinde uzman kişiler. Tamamen onlar ayarlayacaklar ama kalite düzeni olacak ona göre belirli fiyatları olacak. örnek olarak açıklayayım.

1. sınıf tasarım yazılım... fiyat 50 TL
2. sınıf tasarım yazılım... fiyat 40 TL
3. sınıf tasarım yazılım... fiyat 30 TL
4. sınıf tasarım yazılım... fiyat 20 TL gibi...

poGo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
trgy sistem kodlaması bitince de geliştirilmeye devam edecekmi? Buradaki arkadaşlar eminim kullanım ve içerik açısından çok fikir vereceklerdir, şahsi fikrim bunların devamlı dinlenerek sisteme kazandırılması

Hugo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10
Hmmm, ben fiyatı tasarım sahibi belirleyecek diye hesaplıyordum.

Sordukça sırlar ortaya çıkıyor.

Hayırlısı olsun.

T

trgy

Misafir
trgy sistem kodlaması bitince de geliştirilmeye devam edecekmi? Buradaki arkadaşlar eminim kullanım ve içerik açısından çok fikir vereceklerdir, şahsi fikrim bunların devamlı dinlenerek sisteme kazandırılması

Sürekli gelişecek alt kollara ayrılacak. nette.com.tr ekibi sağolsun çok yardımcı oluyorlar.

Hmmm, ben fiyatı tasarım sahibi belirleyecek diye hesaplıyordum.

Sordukça sırlar ortaya çıkıyor.

Hayırlısı olsun.

Herkes kendi emeğine fiyat biçmek ister ama biz bi standart oluşturacağız ve o standart sayesinde herkes hem ucuza ürün alacak hem ürünü yapan kişi para kazanacak.

Ek olarak;
Türkçe olarak başlayacağız ama zamanla yurtdışına açılacağız. Tasarımlarda olsun, yazılımlarda olsun ingilizce bilmeyen kişiler için 10-20 tl gibi bir ücret karşılığında tasarımlarını ingilizceye çevirip yabancı piyasa da da satılmasını sağlayacağız ama ilk etap Türkiye.

Hugo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10
peki kabul edilecek tasarımlar bir kalite arayacak mısınız ? Kalite arayacak mısınız derken oldukça kalitesiz, bir işe yaramaz tasarımlardan bahsetmiyorum tabiki. Hani evet bu tasarım basit birşey ama alıcısı çıkabilir diye mi hareket edeceksiniz yoksa standratlarımız yüksektir o yüznde bu tasarımı kabul edemeyiz mi diceksiniz ?

Biraz karışık bir soru oldu gerçi.

T

trgy

Misafir
peki kabul edilecek tasarımlar bir kalite arayacak mısınız ? Kalite arayacak mısınız derken oldukça kalitesiz, bir işe yaramaz tasarımlardan bahsetmiyorum tabiki. Hani evet bu tasarım basit birşey ama alıcısı çıkabilir diye mi hareket edeceksiniz yoksa standratlarımız yüksektir o yüznde bu tasarımı kabul edemeyiz mi diceksiniz ?

Biraz karışık bir soru oldu gerçi.

Anladım sorunuzu. Tasarımı gönderebilmesi için kullanıcının bir adet testten geçmesi gerekecek. Mesela psd tasarım gönderecekse 10 soruluk bir photoshop testinden geçmesi gerekecek. xhtml css + psd gönderecekse 10 soruluk xhtml css ve photoshop ile ilgili başka bir test. Bu testleri geçtikten sonra gönderecek bize.

belirli standartlarımız olacak gönderecek kişi onları gerçekleştirirse öyle kabul edilecek tasarım.

İstisna durum ne olabilir onu da belirteyim. Diyelim ki iyi düzeyde xhtml css biliyorsunuz, tasarım yaptınız ama pek iyi gözükmedi. gerçekten iyi kodlanmışsa uzmanlar inceledikten sonra onay verecek.

Kim uğraşır bunlarla diyenler olacak aranızda. Anlayabiliyorum ama satılan temaları gördükten sonra kimlerin uğraştığını anlayacaksınız. :)

Hugo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10
Herşey detaylı bir şekilde planlanmış.
Umarım güzel bir meyve tabağı ile karşılaşırız.
Herkes aradığı tadı orada bulur.

Kolay gelsin.

Muhendis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Üye girişi yaptıktan sonra Üye Giriş/Kayıt, Üye Ol, Üye Girişi gibi bağlantılar gitmiyor.

angelside

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Demoda sadece tema satışı var, ilk baştan beri takip ediyorum, sanki wordpress teması satma amacı ile başlandı. Türkiye de kim alır wordpress teması. Hizmet satışı, betik, script satışı da olmalı.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5