İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Geliyor az kaldı!

T

trgy

Misafir
Demoda sadece tema satışı var, ilk baştan beri takip ediyorum, sanki wordpress teması satma amacı ile başlandı. Türkiye de kim alır wordpress teması. Hizmet satışı, betik, script satışı da olmalı.

Hayır herşey satılacak bu sadece ana şablon. Panelden tek yapmam gereken subdomain adını belirtmek otomatik oraya da kurulabiliyor ve aynı db kullanılıyor.

Şöyle diyeyim kısaca, şimdiki gördüğünüz demo design.iyi.net in demosudur ama yazılım herşey satılabilecek ve alınabilecek durumda ayarlandı. :)

açıldığı zaman hepsi olmasa da

tasarım ve script satışı olacak. 5 Temmuz'u bekleyin. :)

NeFuSa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Ben tasarımı ve yerleşimi çok beğendim.
Yalnız template için sadece 1 fotoğraf görüntülenebiliyor sanırım.
Birden fazla resim eklenebilmeli/görüntülenebilmeli.

RabbitHole

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
iyi çalışmalar sevgili turgay... ben internette özgün makaleleri ve ekitapları olan bir yaşam koçuyum... Ve yakın tarihte yayınlamak istediğim bir ekitabım var... Kredi kartlı sistem düşünmem dolayısı ise XTİCARET firmasına yüklemeyi düşündüm... kitabımı temmuza doğru çıkarıp yayınlayacağım ve müşteri kitlem gayet fazla sitenize yönlendirebilirim. ekitabımı sizin siteniz vasıtasıyla satabilirmiyim acaba...

T

trgy

Misafir
iyi çalışmalar sevgili turgay... ben internette özgün makaleleri ve ekitapları olan bir yaşam koçuyum... Ve yakın tarihte yayınlamak istediğim bir ekitabım var... Kredi kartlı sistem düşünmem dolayısı ise XTİCARET firmasına yüklemeyi düşündüm... kitabımı temmuza doğru çıkarıp yayınlayacağım ve müşteri kitlem gayet fazla sitenize yönlendirebilirim. ekitabımı sizin siteniz vasıtasıyla satabilirmiyim acaba...

Şu önümüzdeki 6 ay boyunca bu tarz şeyleri düşünmüyorum.

Turgut

0
Yasakli Uye
Reaction score
6
Proje iyinet.com da olsa daha iyi olur kanaatindeyim. domain uzun olmasına rağmen tuş geçişleri daha rahat olduğu için bence daha iyi. Böylelikle webmaster platformu olarak daha önemli bir hale gelir. Zaten alışveriş yapacak kimselerin en az bir webmaster forumunda üyeliğinin bulunduğunu tahmin ediyorum. iyinet.com zaten bir marka. Yeni bir marka yaratmak kolay değil ve bence bu alanda yeni bir marka yaratmayada gerek yok. Bilmem siz ne düşünüyorsunuz.

T

trgy

Misafir
Proje iyinet.com da olsa daha iyi olur kanaatindeyim. domain uzun olmasına rağmen tuş geçişleri daha rahat olduğu için bence daha iyi. Böylelikle webmaster platformu olarak daha önemli bir hale gelir. Zaten alışveriş yapacak kimselerin en az bir webmaster forumunda üyeliğinin bulunduğunu tahmin ediyorum. iyinet.com zaten bir marka. Yeni bir marka yaratmak kolay değil ve bence bu alanda yeni bir marka yaratmayada gerek yok. Bilmem siz ne düşünüyorsunuz.

Çok güzel kullanışlı bir araç sayesinde, herkes tek tuşla bir siteden diğer siteye geçebilecek. Tüm siteler bir ağmış gibi görünecek kısacası. yeni bir marka değil aksine iyinet.com u gerçek marka haline getirmeye çalışıyorum. ayrıca eskiler bilirler iyi.net olarak açılmıştı bu site. :p

raincu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
turgay demoda üyelik aktif olmuş, üye oldum ama, sonradan silinecekmi bu üyelikler açıldığında?

T

trgy

Misafir
Sonunda bitti. Ufak tefek işleri kaldı. Bu arada bu açılırken yanında süpriz sitelerle beraber açılacak ondan da haberiniz olsun. büyük bir ağ oluşturuyoruz. ;)

resisoft

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
iyinet kullanıcıları dışındakiler'de bu sistemde satış yapabilecekler mi bence satışı iyinet üyelerine özgün olması

T

trgy

Misafir
5 temmuz en geç 6 temmuzda açılıyor. :)

ortaklık sistemi, herşey hazır bir şekilde geliyor. bu arada öncelikle script ve tasarim satışları olacak. reklam, link, domain gibi satışlara yavaş yavaş geçilecek.

netster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
24
İyi bari bir şey kalmamış. Pinglet için webmasterları ilgilendiren bir reklam sistemi arayıp durdum ama bulamadım. İyinet benim için çok büyük bir eksikliği kapatacak.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5