İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Geliyor az kaldı!

T

trgy

Misafir
Bu projeden sonra bir proje daha var, adsense gibi bir Türk reklam ortaklığı kurmak. Çeşitli fikirlerim var ama yavaş yavaş ilerliyoruz bir yanlışlık yapmamak için :)

cadobay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
adam gibi bir TR firması olursa bizim içinde çok iyi olur valla :p

Invictus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
çok güzel olmuş hayırlı olur inş.

ama gördüğüm 1-2 eksiği söylemek istiyorum. üye girişi yaptıktan sonra da "üye ol" ve "üye girişi" linkleri duruyor, e zaten giriş yapmışız ne gerek var o linklere. ayrıca çıkış linkini de bulamadım (belki vardır ben görmemişimdir). ayrıca ajax kullanılsa daha güzel olabilirmiş

resisoft

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
çok güzel olmuş hayırlı olur inş.

ama gördüğüm 1-2 eksiği söylemek istiyorum. üye girişi yaptıktan sonra da "üye ol" ve "üye girişi" linkleri duruyor, e zaten giriş yapmışız ne gerek var o linklere. ayrıca çıkış linkini de bulamadım (belki vardır ben görmemişimdir). ayrıca ajax kullanılsa daha güzel olabilirmiş

bu eksikleri bende gördüm belki demodan kaynaklanıyordur..

OnuR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
52
Hayırlı uğurlu olsun tekrardan..
Forumumuza ve webmaster camiasına büyük şeyler kattığı kesin..

T

trgy

Misafir
session sorunu var onunla uğraşıyoruz. yarın sabaha açılabilir belki.

T

trgy

Misafir
http://design.iyi.net/

üye olabilirsiniz.

Geceye kadar üyelik sözleşmesi, birkaç ürün ve eksikler giderilecek. iyi.net anasayfası da geceye açılacak inş.

Tc kimlik no zorunludur, çünkü satıcı olan kişilere fatura keseceğiz.

raincu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
turgay üye olmaya çalışıyorum ama kullanmış Kullanılmış Kullanıcı Adı uyarısı veriyor.

bybart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
İlk görüşler güzel ve hızlı gözüküyor. Aktivasyon maili gmail spam klasöre düştü. Hayırlısı olsun...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5