İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google, bu işi biliyormu ?

ruen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
hmm anladım.Gerçekten vahim bi durum.Yapacak bişeyler mutlaka olmalı ama.Bu kadar basit olmamalı

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
ama kanal açmak da çözüm değil kesinlikle! böyle düşünülmesin..

gifted

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Arkadaşa geçmiş olsun diyorum.Aynı olaya benzer bir olay yaklaşık bir hafta önce benimde başıma geldi.2 yıllık hesabım sahte tıklama nedeniyle banlandı.Sitelerde hiç bir değişiklik yapmamıştım.Sonra tüm google adsense reklamlarını kaldırdım ve bu olayı tekrar incelemelerini istedim.

Yanıt çok komik sitelerinizi inceledik ve malesef kararımız değişmedi.Ama sorun şu ki o sitelerin hiç birinde adsense reklamı yoktu neyi incelediler?

mstfsz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet maalesef

Arkadaşa geçmiş olsun diyorum.Aynı olaya benzer bir olay yaklaşık bir hafta önce benimde başıma geldi.2 yıllık hesabım sahte tıklama nedeniyle banlandı.Sitelerde hiç bir değişiklik yapmamıştım.Sonra tüm google adsense reklamlarını kaldırdım ve bu olayı tekrar incelemelerini istedim.

Yanıt çok komik sitelerinizi inceledik ve malesef kararımız değişmedi.Ama sorun şu ki o sitelerin hiç birinde adsense reklamı yoktu neyi incelediler?

Evet maalesef bana da benzer bir emial geldi. bende tum reklam kodlarımı kaldırdım. itiraz emaili attım. gelen cevap ta ise maalesef haklılıgımız devam etmekte ve hala google adsense reklam kodlarının aktif olarak durdugunu . hemde google kurallarrına aykırı olarak durdugunu belirtiler. bende tum sitelerimdeki gogleri kaldırdıgımı ve bunların dısında ki hiç bir siteden sorumlu olmadıgımı belirtim. hala cevap gelmedi.
Bu arada buraya yazı yazn herkese teşekkurler

bAdlove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
peki showtv gibi haber7 gibi sitelerin hiç mi düşmanı yok,
hiç kimse geçersiz tıklama yapmıyor mu bunlara,
bu sitelere ne zaman girsem reklamlar taş gibi duruyo yerinde,
hatta bazı arkadaşların show tv ye gıcık olup tıkladıklarını dahi duymuştum ( aslı var mı bilmem sadece öyle duydum )
ee , google bu sitelere niye el atmıyo peki.

Mywedding

1
İyinet Üyesi
Reaction score
96
kontera ile adsense aynı sayfalarda oluyormu, bilen varmı
kontera-contentlink-ad.jpg

kontera da bi reklam sistemi ama biraz daha değişik

mesela google da içeriğe göre reklam çıkıyor ama belli reklam alanları içinde
bunda ise belli bir yazının içine reklam kodunu koyuyorsun ve o yazıda reklam verenin istediği bi kelime varsa ona link veriyo diye biliyorum.yani kelimeye reklam linki ekliyor
yani ben böle biliyorum

http://www.kontera.com/demo.aspx

Mywedding

1
İyinet Üyesi
Reaction score
96
ya gökhan yazmak içinmi yazıyorsun anlamadım,

ayrıca ne hortlatması , önce arama yaptım, baktım aynı konu, bu konudan da devam ediyoruz...

sorumu okudunmu, konuya göz gezdirdinmi, ayrıca konular hortlatılmaz , yeri geldiği zaman, konuya yazarsın,

anlatabildimmi:D
Hortlatmışsın konuyu :D

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
ya gökhan yazmak içinmi yazıyorsun anlamadım,

ayrıca ne hortlatması , önce arama yaptım, baktım aynı konu, bu konudan da devam ediyoruz...

sorumu okudunmu, konuya göz gezdirdinmi, ayrıca konular hortlatılmaz , yeri geldiği zaman, konuya yazarsın,

anlatabildimmi:D

Evet konuyu okudum zaten ilk sayfadan başladım son sayfaya geldiğimde tam kim hortlatmış konuyu derken seni gördüm :D
Sorunuda okudum ama sorunla alakalı mesajı yazanlar şuan burda görünmüyolar.. ;)

utkuts

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Google bu tip gecersiz tıklamaları tespit edip yok edemiyorsa yazıklar olsun. birde adsenese kodlarını her siteve doamin için verse sanırım boyle bir sorun olmayacak

O zaman google nasıl para kazanacak? Bu iş sayesinde baya para kazandığını düşünüyorum.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5