İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google EFT Hesabıma Geldi

GoTcHA

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben hesap no girerken başına şube kodu yazmadım geldi eft. yani bi arkadaşın yolladığı gümrük sitesindeki şube kodlarını banka kodu yazan yere girdim altınada sadece hesap noyu yazmıştım.

komikhane

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benimde garanti bankasında ki ytl hesabıma eft gelmiş. benim sorum şu ayın 15 ini geçtik. bugun 17 si. hesabı şimdi onayladık. bu ay eft mi alıcaz ???

favorites açıklamışsın ama ayın 15 inden önce seçemiyorduk önce onaylayın diyordu. o yüzden şimdi seçili hale geldi. bence eft ler önümüzdeki aya kaldı. bu ay bekletenler önümüzdeki ay eft alır. bekletmeyenlere çek gelir. (benim tahminim)

fugitive

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
hoppala' Alıntı:
hesap numarasını girerken şube kodunuda giriyormuyuz ?
hoppala ben iki türlüde girdim hem şube kodu ile hemde şube kodsuz iki tane ödeme geldi hiç fark etmiyo yani

Komikdunya.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ama süper olur eft olayı gidip çek peşinde dolanmayız. göndersin temiz temiz paramızı hesabımıza. ben panelimde eft görmedim. umarım yakında aktif eder google bu paneli herkes için

iyimi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tahminimce EFT hesabı doğrulanma oranına göre karar verilecektir, gördüğüm kadarıyla da hesap no girenlerin çoğu doğrulama işlemini yaptılar. Bence önümüzdeki ay herkeste aktif olacaktır EFT işlemi..

R

Reignman

Misafir
Katılıyorum, 2 ay filan sürmez bence, bir dahaki ay herkesin hesabında gözükür. inşallah :D

Ben bu ay da çek alacağım inşallah, bekletme riskine girmeyeceğim 30-40 dolar için.

Bu arada bu önemli bir gün. Herkese hayırlı olsun : )

N

nFnK

Misafir
banka bilgilerinizi nasıl verdiginizide yazarsanız.
uluslar arasi bank kodu sube kodu hesap kodu vs.. nasıl eklediyseniz
xx xxx xxxxxxx

Can

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benimde yapi kredi hesabima 0.95 yatirmislar.
hadi hayirlisi :D

N

nFnK

Misafir
burda garanti bankası fetih caddesi / ist şubesi yok +
akbank şirinevler/ist şubesinide goremedim. Arattim yok yok
gerci panelde eft secenegide yok :)

GoTcHA

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ZIPPKIN' Alıntı:
ya alla alla, benim niye yatmadı, hem şube kodlu hem şube kodsuz girdim, işbankası na ödeme alan varmı içinizde?

ben işbankası eskişehir şubesine aldım bu sabah... hemde senin girdiğin gibi girmiştim bilgileri o zaman. en mantıklı o gelmişti... sana da gelmesi lazımdı...

Can

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ZIPPKIN' Alıntı:
ya alla alla, benim niye yatmadı, hem şube kodlu hem şube kodsuz girdim, işbankası na ödeme alan varmı içinizde?

bu arada bende 3 banka hesabi girmistim.
ilk excel listesi vardi, hatta burdan demistimki ordaki butun ist anadolu yakasinda ki garanti bankalarinin sube kodlari yanlis diye. "girdigim garanti bankalarina eft gelmedi".

sonra dogru duzgun bi liste verilmisti hatta bi web sayfasi uzerindede linki vardi ordan tekrar doldurdum "ordaki garantilerde dogru". iste yapi krediye gelmis, zaten sevmiyorum garanti bankasini iyi oldu :D

heh, linki de buldum
http://www.in-spiretech.com/bankasubekodlari/

ZIPPKIN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
GoTcHA' Alıntı:
ben işbankası eskişehir şubesine aldım bu sabah... hemde senin girdiğin gibi girmiştim bilgileri o zaman. en mantıklı o gelmişti... sana da gelmesi lazımdı...

evet hatırlıyorum, bi başlık altında yazışmıştık, yahu benim başım kel mi benim hesabıma niye yatırmadılar, neyse sağlık olsun

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5