İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google İndexleme Süresi

SeaL05

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar Yeni Açtığım Bi Forumun İndexlenmesi Ne Kadar Sürebilir?(Şuan 4. Günü)

Site Haritası Ekledim
Robots.txt Dosyasıda var​

Miller

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Elif Laam Miim. Şüphesiz ki biz örümcekleri siteleri indexlesin diye yarattık. O kimseler bilmezler mi ki rabbine karşı gelenler için sonsuz azap ve sandbox vardır. Düşünüp ibret alasınız diye google bombu ve pagerankı yarattık.

Google indexleme sûresi, Ayet 1-5

ceycey45

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hiç acele etme indexlenmesi için bazen anında indexliyor bazen bekletiyor.

Rapmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Elif Laam Miim. Şüphesiz ki biz örümcekleri siteleri indexlesin diye yarattık. O kimseler bilmezler mi ki rabbine karşı gelenler için sonsuz azap ve sandbox vardır. Düşünüp ibret alasınız diye google bombu ve pagerankı yarattık.

Bu yazdığınız şey çok saçma , ayrıca hiçde komik değil , Ayet'leri değiştirip böyle komik şeylere çekme çabanız çok üzücü.

Konuya gelcek olursak bu değişkenlik gösterebilir.Eğer bir yerden link çıkışı aldıysanız orası indexlendığ zaman sizin lınkınızıde farkedp indexleyecektır.Kendi kendinede gelir yeterki siz sabredın :)

Miller

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu yazdığınız şey çok saçma , ayrıca hiçde komik değil , Ayet'leri değiştirip böyle komik şeylere çekme çabanız çok üzücü.
Mizah göreceli bir kavramdır. Ben yazarken çok güldüm, gerisi önemli değil.
Kusura bakmayın ama böyle soruya böyle cevap verilir kişisel fikrimce. Zira google'ın indexleme süresi ile ilgili kim kesin bilgi verebilir ki?

tiva

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
1 sene öncesinde bu konuda çok fazla yapabileceğim bir şey olmuyordu, 1 senedir adsense konusu ile yakından ilgilendiğim için şu anda yeni kayıt edilmiş bir domain de olsa sitemin bir kısmını indexlemesi 10 dk. sürüyor, bu konu sanırım kişilerin tecrübeleri ile doğru orantılı.

dahi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
@miller tabiki bunu espiri konusu olarak yazmış olabilirsiniz ama bu nerdeyse en büyük günahlardan biri olan Allah'a şirk koşmaktır, dinde hoş karşılanmaz, bunu bi eleştiri olarak değilde bir dost tavsiyesi olarak algilaman dilegiyle.

artofevil

0
İyinet Üyesi
Reaction score
28
@miller tabiki bunu espiri konusu olarak yazmış olabilirsiniz ama bu nerdeyse en büyük günahlardan biri olan Allah'a şirk koşmaktır, dinde hoş karşılanmaz, bunu bi eleştiri olarak değilde bir dost tavsiyesi olarak algilaman dilegiyle.

@d4hi: sende kesin yargı koyabilecek kapasitede kendini görerek şirk koşmuş olmuyor musun ?
bknz: Kaş yapalım derken göz çıkarmak!

dahi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
6.En’am/115. O’nun sözlerini değiştirecek kimse yoktur..

6.En’am/34. Andolsun ki senden önceki peygamberler de yalanlanmıştı. Onlar, yalanlanmalarına ve eziyet edilmelerine rağmen sabrettiler, sonunda yardımımız onlara yetişti. Allah’ın kelimelerini ( kanunlarını ) değiştirebilecek hiçbir kimse yoktur. Muhakkak ki, peygamberlerin haberlerinden bazısı sana da geldi..

bu iki Ayeti okursan ne demek istediğimi anlarsın

Miller

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Abartmayın yahu, öyle bir amacım/hedefim yok, içiniz rahat olsun.
Mizah mizahtır ve bunun günah ya da sevap olması tümüyle bu mizahın sahibini ilgilendirir. Korkmayın, kimse benim yerime yanmayacak. Tabi ki siz kişisel şikayetinizi ve tepkinizi belirtebilirsiniz ama konuyu aforoz etme noktasına taşımayınız.

artofevil

0
İyinet Üyesi
Reaction score
28

Şimdi çok güzel yazmışsın da....

Bunun orjinal hali türkçe değil, aktarılır ve çevrilirken tam manası bu değil, yani anlam farklılığı yaratıyorsa sen bunu yaptığın için dediğin sonuçlara maruz kalacak mısın ?

netozgurlugu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

Yüce Allah'ın ayetleri hakkında hangi cesaretli bunları yazabiliyorsun sen anlayamadım. Aklın varsa bir an önce tövbe etmeye bak sen Yazık Yazık

Miller

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yüce Allah'ın ayetleri hakkında hangi cesaretli bunları yazabiliyorsun sen anlayamadım. Aklın varsa bir an önce tövbe etmeye bak sen Yazık Yazık
Siz önce bulunduğunuz forumun kurallarına uymayı öğrenin, sonra beni sorgulayın. Forum kurallarına göre tamamı bold yazmak yasaktır.
Konuyu nereden nereye çektiniz. Esasında uzatmaya hiç niyetim yok ama size şu kadarını söyleyeyim; o kadar kasmayın kendinizi, relax olun biraz. Herkesi siz yargılayıp günahını sevabını siz yazacaksanız meleklere iş kalmayacak.

artofevil

0
İyinet Üyesi
Reaction score
28
Beni etkileyip etkilememesi önemli değilki. Hangi müslüman olursa olsun bu tür bir mesaja celallenir. Sence arkadaşın yaptığı çok mu doğruda onu savunuyorsun ?

Yazanın müslüman olmak gibi bir mecburiyeti olduğunu sanmıyorum..
Arkadaş din-iman küfretmemiş.. Mizah yapmış.. Senin açından kara mizah...

Ayrıca islamda Alllah-Kul arasına kimse giremez diye birşeyler olmalı.. Karışmamak lazım bazen....

netozgurlugu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Siz önce bulunduğunuz forumun kurallarına uymayı öğrenin, sonra beni sorgulayın. Forum kurallarına göre tamamı bold yazmak yasaktır.
Konuyu nereden nereye çektiniz. Esasında uzatmaya hiç niyetim yok ama size şu kadarını söyleyeyim; o kadar kasmayın kendinizi, relax olun biraz. Herkesi siz yargılayıp günahını sevabını siz yazacaksanız meleklere iş kalmayacak.

Bu yazınıza sadece gülüyorum :) Ve Allah ıslah etsin diyorum.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi