İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google Kazançları Kitabı Google internet dünyasından para kazanma rehberleri 4 ki

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

GiLLbErY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
KORSAN YAYINCILIĞA KARŞI UYARILAR
İnternette kopya yazılım araması yapan robot programlara yüksek meblağlar ödenmiştir.
Türkiye piyasasında satılan WEALTH PROGRAMLARI alan kişilerin ve bölgenin IP Adresleri kayıtlıdır. Kopya yayın hazırlayıp satış
yaptığı tespit edilen kişiler hakkında gerekli yasal işlemler uygulanacaktır.

Kanun Numarası: 5846
Kanun Kabul Tarihi: 05/12/1951
Yayımlandığı Resmi Gazete Tarihi: 13/12/1951
Yayımlandığı Resmi Gazete Sayısı: 7981

Parayla aldığınız e-kitapları başkasına vermeyi ya da satmayı düşünürken bir daha düşünün. Bunlar telif hakkı olan ürünlerdir. Bu konu için ürün sahiplerinin özel avukatları vardır ve bu şahısların haklarında gerekli yasal işlemleri başlatabilirler. Bilginiz olsun.

GiLLbErY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
70-80 lira verip e-kitabı alın arkadaşlar. başınız derde girer söylemedi demeyin.

arabaci88

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Moderatörden ricam konunun kilitlenmesi ve silinmesi.Bu e-kitapları ücretsiz dağıtmak suç değilmiydi.:eek:lmadı:

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
KORSAN YAYINCILIĞA KARŞI UYARILAR
İnternette kopya yazılım araması yapan robot programlara yüksek meblağlar ödenmiştir.
Türkiye piyasasında satılan WEALTH PROGRAMLARI alan kişilerin ve bölgenin IP Adresleri kayıtlıdır. Kopya yayın hazırlayıp satış
yaptığı tespit edilen kişiler hakkında gerekli yasal işlemler uygulanacaktır.

Kanun Numarası: 5846
Kanun Kabul Tarihi: 05/12/1951
Yayımlandığı Resmi Gazete Tarihi: 13/12/1951
Yayımlandığı Resmi Gazete Sayısı: 7981

Parayla aldığınız e-kitapları başkasına vermeyi ya da satmayı düşünürken bir daha düşünün. Bunlar telif hakkı olan ürünlerdir. Bu konu için ürün sahiplerinin özel avukatları vardır ve bu şahısların haklarında gerekli yasal işlemleri başlatabilirler. Bilginiz olsun.

70-80 lira verip e-kitabı alın arkadaşlar. başınız derde girer söylemedi demeyin.

Moderatörden ricam konunun kilitlenmesi ve silinmesi.Bu e-kitapları ücretsiz dağıtmak suç değilmiydi.:eek:lmadı:

Arkadaşlar bu kitaplar size birşey kazandırmaz.

Çoğu dolandırıcıdır böyle kitapların, ayrıca bildiğim kadarıyla 'Google Kazançları' kitabı markalaşmıştır, onun haricinde hiçbirinin yasal değeri yoktur!

Araştırında gelin lütfen.

Eminim siz bu kitapaları satanlara yardım ve yataklık eden, 3 kuruş komisyon parası için, millete boş vaatler veripte bu saçma sapan kitapları satan, haram para yiyen insanlarsınızdır.

Kolay gelsin size...

cerkiner

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bende çok istiyorum mümkünse herhangi biriniz gönderebilirmisinz? konuyu açan kişi yada elinde bu kitaplardan biri olan bi kişi...

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
inanmayın bunlara hurafe bunlar, kitabı kısaca özetliyim
öncelikle kitabı almayın arkadaşlar, yani para veripte almayın
ilk önce milyarlarınız olmalı, olmalı ki clickbanktan aldığınız ürünleri adwords aracılığı ile satabilesiniz, sonra kendinize uyumama ilacı alın ve bildiğiniz bütün scam olsun olmasın, para getirebileceğine inandığınız ptc cart curt, anket sitelerine dalın, mail okuyun, anket cevaplayın, linke tıklatın. kitap bu kadar arkadaşlar

Mehmet5

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Ben de bu tür kitaplardan fazlasıyla var. İsteyene verebilirim.
Forum kurallarına aykırıysa MSN verin, ordan vereyim.
icon12.gif

Mustafa Berk Çörtoğlu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
pm atarsanız sevinirim bu arada çok teşekkürler internette bunu 70-80 liraya satıyor bir adam :D
edit: fazlasıyla var dediniz imzamdaki email adresini eklerseniz sevinirim :)

musabaysal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Hala anket kitaplarından medet umanlar var ya helal olsun size. arkadaşlar zamanında 30$ verip aldım anket kitabını. Bir sürü yabancı anket firması.Üye olmak stedim çoğu Türkiyeden üye kabul etmiyor edenlerin çoğu da ürün hediyesi veriyor. Sonuç da ne mi oldu? Mail adresimle vedalaşmak zorunda kaldım. Her gün bir sürü spam mail. Kitapta anlatıldığı gibi günlük anket doldurarak para falan kazanamıyorsunuz. O bahsedilen anketleri dünyadaki büyük şirketler bir kaç üyeye gönderiyor o kadar.

Amacım kimsenin konusunu falan baltalamak değil. Sadece samimi bir uyarı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi