İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

google yine dalgalanıyor mu?

akon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
iyide ne olacak böyle bisürü reklam almıştım banner text popup adamlar haklı olarak iptal etmek istiyo rezil olduk ya benim site hala düzelmedi 4900 dan 1000e düştü düzelir inşallah ya

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
iyide ne olacak böyle bisürü reklam almıştım banner text popup adamlar haklı olarak iptal etmek istiyo rezil olduk ya benim site hala düzelmedi 4900 dan 1000e düştü düzelir inşallah ya

iyide bu konuda senin yapabileceğin bir şey yok. reklam alan bunları olasılığa katmalı.

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
Yeri olmadığını biliyorum ama sözüm akon nickli arkadaşımıza.

imzasında yer alan ( inanılmaz olaylar ) sitesini gezerken şu mühteşem minibusle ilgili resimlere bakarken kullandığım avas antivirus paketi iki çeşit trojan uyarısında bulundu... kendisine bildiririm...

kesinlikle aşağıdaki adrese girmeye çalışmayın...
free w ebtown.com/kaliteyim/xok.exe\[MoleBox Bu şekilde bir siteye bağlanıyor. herhalde frame şeklinde açılmış...

Kesinlikle kendisini suçlama amaçlı yazmıyorum... Farkında olmadan olmuş olabilir. Çünkü kısa bir süre önce gene bu tarz bir virus yüzünden çoğu kişinin veritabanı yok olmuştu... Bilgilerinize...

akon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dostum uyarın için çok saol inan farkında diildim hemen kaldırayım o başlığı bu yüzden zarar gören arakadaşalr olduysa şimdiden çok çok özürdilerim.Söylediğin başlık Mükemmel Otobüsmü acaba ?

akon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar sitemde aynı uyarıyı alan ve yardımcı olacak arkadaşlar varmı saolsun yagmayok arkadaşımız yardım ediyor ama çok iyi bilen birileri varsa onlarında yardımını bekliyorum

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
3-4k arti ile geri dondu hitlet arkadaslar cogu sitemde artis var eskisine gore
google yapti bir duzeltme ama ne bakalim gorcez

akon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bi bende düzelme olmadı sanırım :( hayırlısı bakalım hala beklemekteyim 2 sitem feci düştü ikiside düzelmedi

{{DELIKANLIM}}

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bence duzeleme var bende yilbasindan sonra hergun takip ediyordum baya dusus vardi hatta googlede aratiyordum dunden beri baya duzelmeler var kesin googlede bir hatalar olmus yada biseyler denemisler. Suan Duzelmis ama tam degil bazi sorunlar göruyom insallah tum sorunlar duzelir suan supheleniyorum eger pagerank gunceleme olursa yandik ben hemen yeni site anlasmalar yapayim yarin ne olur ne olmaz +3 olan kisiler o.m yazsin heheheheh...

varyemez

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Su andan sonra yapacağınız site takasların faydası olacağını sanmıyorum çok az kaldı page rank güncellemesine..

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
genelde türk sitelerimde artış var, ama ilginç sanki bugun yine düşüş var
hala dalgalanma devam ediyor sanirim

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet acaip dalgalanma var. Ve bazı 1. çıktığımız kelimelerde listede bile yokuz gerçekten ilginç..

disconnect

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
5
Bende bir kelimeden geriletirse başka bir kelimeden yukarılara alıyor.
Hitlerde fark edilir bir düşüş bende yok malesef. Aynı tas aynı hamam gidiyoruz.

R

rhifat

Misafir
abi hala bende bi düzelme yok çıldıracam ya :( bi ara düzelir gibi oldu ama yine düştü

zahmaci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sonunda oh dedim....
benim site (sağlık) tekrar eski haline dönmüşe benziyor..

Darısı diğer spam yapmayanların başına...

Bekleyeceğim demiştim :)

XR9

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
dün 8 tık 3 cent, bugün 8 tık 7 cent, normalde 60cent-1,5 dolar arası değişirdi, google dalgalanmıyor, çalkalanıyor!..

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
umarım her site hakketiği değeri alır hile yapanlarda en altşara düşer

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5