İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

google yine dalgalanıyor mu?

varyemez

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Geçmiş olsun arkadaşlar valla düzeldi :) Bencede spama ve spamcılara ölüüm yerimizi yeniden aldık ilk sıralarda :)

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
inşallah tekrar eskisi gibi sorunlar ile karşılaşmayız...

Şimdilik hepimize geçmiş olsun :)

Şu bir kaç günde google beni delirtti ....

akon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bende pek düzelmedi neden böyle oldu anlamadım :( wordpress siteme sitemap kurmuştum bu olay olunca ondan olabilirmi dersiniz o eklentiyi kaldırayımmı moralim acayip bozuldu bütün hevesim kaçtı :(

zahmaci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bende pek düzelmedi neden böyle oldu anlamadım :( wordpress siteme sitemap kurmuştum bu olay olunca ondan olabilirmi dersiniz o eklentiyi kaldırayımmı moralim acayip bozuldu bütün hevesim kaçtı :(

Walla bendede pek bir değişiklik yok,
önceden medikal kelimesinde 4-5 çıkardım biraz önce baktım ilk 200 site arasında yokum. biraz daha bekleyelim bakalım, inan benimde hevesim kaçtı.....

akon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aynen dostum 1.sırada çıktığım kelimelerde gerilerdeyim düzelen arkadaşlar adına çok sevindim inşallah bizimkilerde düzelir günlük 4900 a çıkan hitim şu saatte daha 490da günü 1000 le falan anca tamamlıyor :(

Seal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
çok doğru 7 ocak 2007 saat 01 itibariyle siteler eski haline döndü...

inşallah bir daha düşmezler....

durum ortaya koydu ki bu bir dalgalanma idi... sandbox değildi.... zaten tüm sitelerde değişim olduğu belliydi.....

tekrar herkese hayırlı olsun.......
Oh yaaaaaa Allah'ıma sonsuz şükürler olsun, var ya resmen dağılmıştık, belimiz bükülmüştü. Çok şükür ya, walla çok acaip sevindim ya. Oh ya.

Hadi geçmiş olsun arkadaşlar. İnanın bakmaya bile korkuyordum siz düzeldi dediniz ya, benimk acaba düzelmedi mi diye korka korka baktım. Çok şükür eski haline gelmiş. Çok şükür ya.

Geçmiş olsun hepimize, inşallah bir daha sorun yaşamayız böyle ;)

zahmaci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Oh yaaaaaa Allah'ıma sonsuz şükürler olsun, var ya resmen dağılmıştık, belimiz bükülmüştü. Çok şükür ya, walla çok acaip sevindim ya. Oh ya.

Hadi geçmiş olsun arkadaşlar. İnanın bakmaya bile korkuyordum siz düzeldi dediniz ya, benimk acaba düzelmedi mi diye korka korka baktım. Çok şükür eski haline gelmiş. Çok şükür ya.

Geçmiş olsun hepimize, inşallah bir daha sorun yaşamayız böyle ;)

Walla düzelenlerin adına sevindim ama sanırım bi benle akon düzelmedi...

Bekleyelim, düzelmessek ziyaretçi gönderirsiniz artık :)

Şaka bir yana halen canım sıkkın..... Hadi google amca nerde bizim siteler ?

Holokost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sitemin biri tepetaklak gitti ya 1. sayfadayken su an neredeyım bilmiyorum 30 kusur sayfa baktım bulamadım :)
birinin hitler hafif duzelır gibi ama bakalım bir yandan alıyor bir yandan veriyor sanki :)

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benim kelime gene yok ortalıklarda.. 1 tek kelimede sorun var diğerleri normal. çok anormal bir durum ama

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
google hakkında yanılgılar serisi 1)
- sitenin hızlı ya da yavas açılması google sıralamanızı etkilemez. bizzat matt cuts abimizin yazısında okudum, eninde sonunda açılsın yeter diyor kendisi.
- google türkiye ofisinin "arama" bölümüyle alakası yok. sirketlere google'da reklam olanağını anlatıyorlar sadece. bu yüzden google türkiye ofisi diye bir sey yok aslında. google adsense ve google adwords'ün türkiye subesi var.
- aynı ip gurubundan alınan linklerin değeri yoktur dendi bu zamana kadar. ama matt abi :p buna da ne alakası var canım dedi :p

N

NRT

Misafir
Bendede tam tersi oldu aylardır indexlenmiyordu sitem indexlendi ve birden hit sayım %300 arttı keşke hep böyle olsa :p

Sayfalarım indexlendi hak ettigim yere birazcık olsun geldim.

qdin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Merhaba,
Google şu an 10 günlük bir sitemi 28 sayfa indexledi. sanırım bu ay güncellemeler devam edecek bu periyotta inişler çıkışlar olabilir ay sonunda herşey standartlarda olacaktır diye düşünüyorum.

Kayip.Com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ekim 31 den beri benim sitelerde aynı durumda.. google spam olmadıgı halde eklediği sitemi mafetti.. yeni açılan siteler bile daha iyi benimkinin yanında..
15 20 bin hitten su an 300 hite kanaat ediyor.. her hafta 1000 kişi en az hit ekleniyodu simdi her hafta 100 kişi eksiliyo gibi .. her çözümü denedim fayda etmiyor. sandboxtan şüpheleniyordum ama o da değil .. alakasız bi durum. google ve dalgalanmalarını sevemiyorum nedense ...

zahmaci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ekim 31 den beri benim sitelerde aynı durumda.. google spam olmadıgı halde eklediği sitemi mafetti.. yeni açılan siteler bile daha iyi benimkinin yanında..
15 20 bin hitten su an 300 hite kanaat ediyor.. her hafta 1000 kişi en az hit ekleniyodu simdi her hafta 100 kişi eksiliyo gibi .. her çözümü denedim fayda etmiyor. sandboxtan şüpheleniyordum ama o da değil .. alakasız bi durum. google ve dalgalanmalarını sevemiyorum nedense ...

Ben sitede hiç bir değişiklik yapmıcam ve beklicem.! ay sonunda gene şu anki gibi olursa işte o zaman değişikliklere gidicem..

qdin nin dediği şey olabilir gibime geliyor, eğer qdin in dediği gibi olursa siteleri değiştirmemek en mantıklısı. Bekleyelim görelim...

L

linkdefteri.com

Misafir
google hep dalgalanmaya devam ediyor.... Ama 2 Ocak 6 Ocak arasında değişik bir şey oldu....

Bir anda 10.000 hit alan site 1000 e indi.. Ama tekrar eki haline geri geldi.. Hatta eskisinden daha çok hit almaya başladık...

Bu dalgalanmalar olmaya devam edecek gibi Ama yine en büyük etken pagarank

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5