İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satış Google'da ilk sayfa icin Uygun Fiyatla 1000'lerce Forum Profil Linkleri

haberdeyiz.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hocam sitemiz ulusal tarzda yayın yapacak bir haber sitesi

Site Adı: www.haberdeyiz.com

Anahtar Kelimeler: haber, haberler, haberdeyiz, haberdeyiz.com, güncel haberler, son dakika haberleri v.s.

Benim bu konularda daha fazla bir bilgim yok. O yüzden siz kendiniz de uygun olan anahtar kelimeleri ilave edersiniz. İlk olarak 1.000 linklik bir çalışma yapalım. Kalan 9.000 linki zamana yayarız.

Sabah hesabınıza 10 TL. çıkartıyorum. Bir de Banka şube ismini rica edeceğim. İyi akşamlar.

Gaddo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Hocam sitemiz ulusal tarzda yayın yapacak bir haber sitesi

Site Adı: www.haberdeyiz.com

Anahtar Kelimeler: haber, haberler, haberdeyiz, haberdeyiz.com, güncel haberler, son dakika haberleri v.s.

Benim bu konularda daha fazla bir bilgim yok. O yüzden siz kendiniz de uygun olan anahtar kelimeleri ilave edersiniz. İlk olarak 1.000 linklik bir çalışma yapalım. Kalan 9.000 linki zamana yayarız.

Sabah hesabınıza 10 TL. çıkartıyorum. Bir de Banka şube ismini rica edeceğim. İyi akşamlar.

PM attim

BaRaN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
pm ile sadece alman siteleri icin bir fiyat alabilirmiyim? 1000 link icin.

ayrica normal 1000 link icin ödeme yaptim mail gönderildi.
tesekkürler

Gaddo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2

tesekkürler

Merhaba ödeme ve mailinizi gördüm,ilginize teşekkür ederim,en geç yarın raporunuzu göndermiş olurum.

Sadece Alman siteleri için bir hazırlığım yok fakat çalışmaları başlatıyorum,yeteri kadar büyük bir forum listesi hazırladığımda bilgi vereceğim.

haberdeyiz.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hocam banka hesabınıza 10 TL. EFT yaptım. Şu anda backlink çalışmam sıfır. 1backlinkim var onuda ben oluşturmadım. Dolayısıyla ilk önce 1000 linklik bir çalışma ile altyapı oluşturalım. Ondan sonra 9000 linkin çalışmasını toplu olarak yaparız.

Gaddo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2

tesekkürler

Linkleriniz hazir, raporunuzu gonderdim.Alman siteleri ile ilgili calismam tamamlandiginda haber vericem.Kolay gelsin.

Gaddo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Hocam banka hesabınıza 10 TL. EFT yaptım. Şu anda backlink çalışmam sıfır. 1backlinkim var onuda ben oluşturmadım. Dolayısıyla ilk önce 1000 linklik bir çalışma ile altyapı oluşturalım. Ondan sonra 9000 linkin çalışmasını toplu olarak yaparız.

Merhaba backlinkleriniz hazir.Email adresini PM ile gonderebilirseniz raporunuzu gondericem.

1000 adet profil yerine tam 1400 uzerinde profil yarattim sizin icin yani neredeyse bazi link servislerinin ancak en ust paket olarak sunabildigi adetin uzerinde bir linki size jest olarak hazirladik,hayirli olsun :)

haberdeyiz.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba backlinkleriniz hazir.Email adresini PM ile gonderebilirseniz raporunuzu gondericem.

1000 adet profil yerine tam 1400 uzerinde profil yarattim sizin icin yani neredeyse bazi link servislerinin ancak en ust paket olarak sunabildigi adetin uzerinde bir linki size jest olarak hazirladik,hayirli olsun :)

Eyvallah jestiniz için teşekkürler.

xkimyagerx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hocam daha önce hiç backlink satın almadık. Nasıl bir etkisi olur onu da bilmiyoruz. Wordpress bir sitemiz var. İlk aşamada 1000 adet linkle mi başlamalıyız? Nasıl bi fikir verebilirsin?

http://www.cigkofte.in
Anahtar kelimelerimiz : çiğ köfte, çiğköfte bayilik, çiğköfteci, çiğ köfteciler, çiğköfte paket servis, çiğ köfte şubeleri, adıyamanlı çiğköfteci, komagene, ömer usta, sait usta vs vs

Hemen çalışmaya başlayabiliriz.

Gaddo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Hocam daha önce hiç backlink satın almadık. Nasıl bir etkisi olur onu da bilmiyoruz. Wordpress bir sitemiz var. İlk aşamada 1000 adet linkle mi başlamalıyız? Nasıl bi fikir verebilirsin?

http://www.cigkofte.inAnahtar kelimelerimiz : çiğ köfte, çiğköfte bayilik, çiğköfteci, çiğ köfteciler, çiğköfte paket servis, çiğ köfte şubeleri, adıyamanlı çiğköfteci, komagene, ömer usta, sait usta vs vs

Hemen çalışmaya başlayabiliriz.

Merhaba backlinkler web sayfalarının arama motorlarında üst sıralarda yer almalarındaki en önemli unsurlardır.Dikkat ederseniz en üst sıralar hep en fazla linke sahip firmalara aittir.Linkler dışında da etkisi olan unsurlar vardır fakat en önemlisi backlinklerdir.

1000'lik paketle başlayabilirsiniz,hem denemiş olursunuz fakat linklerin tam olarak etkisini 1-2 aydan önce görmek hemen mümkün olmaz o yüzden değerlendirirken fiyat/kazanılan link oranına bakıp siz kendiniz karar verin,zira fiyatlar cüzi miktarlarda artarken kazanacağınız link adeti 1000'li adetlerde artacaktır.

Ben sizin için çalışmaya başladım bile :) URL'lerinizi bu tip forumlarda benim aşağıda yaptığım gibi anahtar kelime ile çapalarsanız, çapaladığınız anahrat kelimede yükselmeniz daha kolay olacaktır.

"Adıyamanlı çiğköfteci bir arkadaşım var harika çiğ köfte yapar parmaklarınızı yersiniz" gibi mesela

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5