İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Günlük ortalama 5.000.000 hit + kaliteli bir scriptli Mp3 sitesi kaç para eder ?

Hazar17

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Günlük ortalama 5.000.000 hit + kaliteli bir scriptli Mp3 sitesini satmak istesem sizce minumum kaç paraya satarım ya da satabilirmiyim?

mavilim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Günlük 5milyon baya bi ederde neredeymiş o site :D

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ekşi sözlüğü mü satıyorsun :p valla ederi onun en az 200 milyar.

Can

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ploop' Alıntı:
ekşi sözlüğü mü satıyorsun :p valla ederi onun en az 200 milyar.
yok ploop, cok daha fazla :)
bunda 2,5 sene once bır ıs adamı 1 mılyon dolar onermısdı eksısozluk ıcın satmadı (ssg).

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
satması saçma zaten 1000 gösterime 2$ alıyor reklamlar için. sen düşün artık parayı. konu dağıldı biraz ama yeni sunucusunun özelliklerini okuyun zamanınız varsa. gözlerim yaşardı benim ağlamaklı oldum.

mexut

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sıfırları cok yazmıs sanırım 5.000 demek istedi :)

Turkiyede 5 milyon hit alan site varmıydı ya :D

dazlakcom

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
5 mılyon hıt ımkansız turkıyede :) kaldıkı unluk poffff :)

SaLvaDoR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
fantazi güzelmiş ama :) 5 milyon hit ve bu site mp3 sitesi onun server larını çok merak ederim .

S

SaveTargetUs

Misafir
Türkiyede 5 milyon hitli müzik sitesi yok. Olsa zaten bilirdik. Yabancı site ise zaten deli gibi para basar. Deli gibi bile az kalır heyvan gibi para basar. OnlineOyun.com bu siteyi rüyanda gördünde uyku arasındamı yazdın. Yani daha uyanamadınmı. Yada sen sıfırları karıştırdın. 500000 çoğul diyecektin bizde hee tamam ozaman diyecktik. Eğerki dediğin gibi bir siten var ve sen satmaya çalışıyorsan sana diyecek birşey bulamıyorum. Ama iyi şeyler demem bunu bil. Darphane'yi satmaya çalışıyorsun kendine gel derim :)

S

SaveTargetUs

Misafir
Ama illa ben bu siteyi satıcam dersen senle takas yapabiliriz. Siteye karşılık Istanbul Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'nü verebilirim. Geçen arabalardan aldığın parayla köşe olursun. Yada İkitelli Gişeler. Orasıda iyi para basar. Kârlı iş olur :)

B

birweb

Misafir
hit ayrıdır - tekil hit ayrıdır - çoğul hit ayrıdır

" hit" bazında sayarsanız 5 milyon hit" abartı rakam değildir "
hit : tüm transferlerin bütünüdür

ama çoğul ziyaretçi babında 5 milyon rakamı " çok uçuk " bir rakam..

S

sezgin

Misafir
valla benim bildigim kadari ile tr de öyle bir mp3 sitesi değil o kadar hit alan site bile duymadım :) ama bir zamanlar chatleştiğim alman sitesi vardı www.chat4free.de burası 4-5 milyonu geciyormuş, ve tekil aynı zamanda tr den günde 400 bin kişiye yakın giriş çıkış oluyormuş. eh bende oranın admininin yalancısıyım :)

eğer ki öyle bir siteniz varsa bence, bırakın işinizi gücünüzü o siteden ekmek yiyin :)

iyi çalışmalar

E

erotikbul

Misafir
birweb'in dediğine göre dalga geçenler komik durumda oluyor bence

Hit ayrı, unique ayrı. Karıştırmayın..

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hemen saldırmayın bana göre cevap bekleyin. ummadık taş baş yarar.

Aforizmalar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
OnlineOYUN.COM' Alıntı:
Günlük ortalama 5.000.000 hit + kaliteli bir scriptli Mp3 sitesini satmak istesem sizce minumum kaç paraya satarım ya da satabilirmiyim?

site hakkında daha fazla bilgi vermelisin.
domain Türkçe mi ? PR kaç ? Google'da sitenle ilgili kaç sonuç çıkıyor ? Kaç tane sağlam backlinkin var ? Aldığın hit bire bir hit gönderen hit değişim programları sayesinde mi bu kadar yüksek ? Hit motor scriptlerinden birini kullanıp tüm linkleri bu motora bağlarsan 1 sene içinde 5.000.000 hite ulaşırsın ama siteni satmak istediğinde hit motordan gelen hitleri saymamalısın. site kapandığı anda hit olayın biter. Ama yok hitlerim gerçekten kendi kendine gelen ziyaretçilerden diyorsan , ve siten ingilizce ise 30.000 $ - 50.000 $ arasında ederi var. aslında daha fazla eder ama alıcılar da çok çakal. bundan yüksek vermezler sanırım.

Bence sen o domaini bir kaç günlüğüne domainsponsor.com'a yönlendir. getirisine bak. ondan sonra bir hesap çıkart.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5