İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Güzel bir reklam dizilimi..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
D

duyurbeni.com

Misafir
windows' Alıntı:
Alın size bu kodda nasıl cok kazandıkları konusunda umarım yardımcı olur yazmak istemıyordum ama burada ahkam kesip beterin beteri yapılması incitti beni.

bi yaşıma daha girdim...

windows

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
duyurbeni.com' Alıntı:
oyunu kurallarına göre oynuyacan,
inanın bu forumda yazılanla kimse büyük paralar kazanamaz...
Cok yönlü bir iş ama kimse bilgisini paylaşmıyor üstün körü bişeyler söylüyor. Snapnames olayı mesala sitenin yaşı degerli pr bulabilcegimiz yerler p6-7 yerler var beleş ama nedense herkez mezara götürcek bu bilgilerini...ne diyelim oyunun kuralı bu galiba.
Bundan sonra burda biliyorum diyen herkese meydan okuyorum bilmeyen arkadaşklar pm atın adam gibi kazanmayı öğreteceğim size.Hilesiz hurdasız.Ufak bir sermaye ve biraz ingilizce ile.

redbaron

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu arada sitenin sahibi gelip bir kaç kelime yazması lazım öyle ahkam kesmekle olmuyomuş demekki işte ortada gözümüzde büyütmüşüz bu adamları onlarda hilecenin tekiymiş :(

culpable

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
duyurbeni.com' Alıntı:
tanımıyorum, yoksa senin mi?
Belki yardimci olur :)
http://forum.iyinet.com/showpost.php?p=179411&postcount=2

redbaron' Alıntı:
bu arada sitenin sahibi gelip bir kaç kelime yazması lazım öyle ahkam kesmekle olmuyomuş demekki işte ortada gözümüzde büyütmüşüz bu adamları onlarda hilecenin tekiymiş :(

Sonucta bunu anladiysan ne mutlu sana :}

Bir baska ornek

http://www.bookflightticket.com/
Ctrl+A ile sol sari bolumun altina bakabilirsiniz

D

duyurbeni.com

Misafir
yok hileci demek tam dogru sayılmaz cünkü inanıyorum oldukca derin bilgiye sahip backlink vs...

windows

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Olay bu zaten bilgi.Ben oturup 96 sayfa kitabı yazdım tek tek.Sonrada siteyi sattım.Adsenseten kazanılan rakam su an ayda 1200 $ - 800 $ arası buna hile denmez buna emek ve içerik denir.Reklam veren zaten o içerikle alakalı yerde çıkmasını istiyor.Ama sahte hit istemiyor.Bazı yerler var yazacağım onlarda sahte hit var oradan buradan gellen tıklatmalar.Bunlarda zeka ürünü aslında ama reklam verenın hakkı yenıyor.

ZIPPKIN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
duyurbeni.com' Alıntı:
yok hileci demek tam dogru sayılmaz cünkü inanıyorum oldukca derin bilgiye sahip backlink vs...
sende olmasan beni savunacak kimse yok, sen ne iyi bi adamsın böyle yahu, daha doğrusu ne iyi bi "çocuk" sun. gerçekten kalleşliğin kişiliksizliğin kitabını yazarsın, seni adam yerine koyup onca işimin gücümün arasında bildiklerimi anlattım sitelerimden örnkler verdim.
sen naptın culpaple denilen kıskançlığından çatır çatır çatlayan bi şahsa gidip benim hakkımdaki her şeyi anlattın.
spamcının ve hilecinin önde gideniyim, ayda 10 bin usd kazanıyorum sitelerim ortada gidin hepiniz şikayet edin, ama arkanızı kollamayı unutmayın. hatta adsense ten nasıl kazanılır diye başlık açıp siz zavallı insanlarla dalga geçtim, çoğunuzu başka yönlere yönlendirip hem kendim daha fazla kazandım hem de popülarite yaptım.redbaron gibi msn için yalvarıp yalvarıp kabul etmeyince arkamdan yazan çizenlerde var, msn e eklemeyi kabul edipte "konuşulanlar arada kalır" gibi bi etiği benimseyemiş olanlarda var. bana hileden bahsedenler önce erkek olacak, adam olacak.
culpable denilen şahsa cevap bile vermiyorum, muhatap alınmayacak kadar değersiz ve kompleksli bir yaratık. duyurbeni adlı "çocuğun" verdiği bilgilerle kendini ajan gibi göstermeye devam etsin, kazananları çekememeye devam etsin, daha kimse sittin sene umrumda değil, askerlik nedeniyle ertelemek zorunda kaldığım bütün projelerimi tek tek hayata geçiriyorum, culpable ve duyur beni gibi zavallılar sadece her zaman takipcim olup teleportla sitelerimi çekmekten öteye gidemeyecekler. ben ise 4 -5 ay sonra burada bir başlık daha açacam, "adsenseten aylık 150 bini nasıl kazandım" diye hatta kitap haline getirip tam köşe olacam, bu esnada bu iki şahıs hala mundar demeye devam edecekler.

redbaron

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
msn de konuşma teklifinde bulundum doğru çünkü ben gerçekten hilesiz hurdasız kendi hakkınla kazanıyorsun sanmıştım forumda öyle bir yazıyodun ki bizde seni bişey sandık ama sitenin senin olduğunu öğrenince gördük neymişsin :)

windows

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu hışım neden anlamıyorum.Kazanın ama milleti kandırmayın.Yok böyle yok şöyle.Bunlar çocuk işi çocukk.

wwwxxxyyy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Atasözü

Demek ki çok laf yalansız, çok adsense haramsız olmuyormuş..

culpable

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ZIPPKIN' Alıntı:
sende olmasan beni savunacak kimse yok, sen ne iyi bi adamsın böyle yahu, daha doğrusu ne iyi bi "çocuk" sun. gerçekten kalleşliğin kişiliksizliğin kitabını yazarsın, seni adam yerine koyup onca işimin gücümün arasında bildiklerimi anlattım sitelerimden örnkler verdim.
sen naptın culpaple denilen kıskançlığından çatır çatır çatlayan bi şahsa gidip benim hakkımdaki her şeyi anlattın.
spamcının ve hilecinin önde gideniyim, ayda 10 bin usd kazanıyorum sitelerim ortada gidin hepiniz şikayet edin, ama arkanızı kollamayı unutmayın. hatta adsense ten nasıl kazanılır diye başlık açıp siz zavallı insanlarla dalga geçtim, çoğunuzu başka yönlere yönlendirip hem kendim daha fazla kazandım hem de popülarite yaptım.redbaron gibi msn için yalvarıp yalvarıp kabul etmeyince arkamdan yazan çizenlerde var, msn e eklemeyi kabul edipte "konuşulanlar arada kalır" gibi bi etiği benimseyemiş olanlarda var. bana hileden bahsedenler önce erkek olacak, adam olacak.
culpable denilen şahsa cevap bile vermiyorum, muhatap alınmayacak kadar değersiz ve kompleksli bir yaratık. duyurbeni adlı "çocuğun" verdiği bilgilerle kendini ajan gibi göstermeye devam etsin, kazananları çekememeye devam etsin, daha kimse sittin sene umrumda değil, askerlik nedeniyle ertelemek zorunda kaldığım bütün projelerimi tek tek hayata geçiriyorum, culpable ve duyur beni gibi zavallılar sadece her zaman takipcim olup teleportla sitelerimi çekmekten öteye gidemeyecekler. ben ise 4 -5 ay sonra burada bir başlık daha açacam, "adsenseten aylık 150 bini nasıl kazandım" diye hatta kitap haline getirip tam köşe olacam, bu esnada bu iki şahıs hala mundar demeye devam edecekler.
Bu kadar zavalli bir insanmisin
Kimsenin kazancinda Gozumuz yok sikayet de etme gibi aliskanligim yok sizler gibi
Kimsenin kazancinida hesapllamiyorum allaha sukur kendi kazancim bana kat kat yeter
teleport nedir onu bile bilmem :)
kapan dogru SIKISINCA bu sekilde iftiralar atma
10 bin degil 20 bin kazan ama erkek gibi cikip spam yaparak kazaniyorum de kalkip o kadar mavra yazma
Eteklik giymeyi birak Pantolon giy bence yazdiklarinin arkasinda dur
Duyur beni bu siteyi gelip bana soylemedi zaten yaptigin siteler renk ve icerik Olarak BEN ZIPKININ sitesiyim diye siritiyor (bu site adreslerini forumda kendin vedin daha once aramada cikiyor)
Gorunen Koy Klavuz istemez
Evet kazaniyorum Kazandim
Face ads koyarak da kazandim kucuk layer ads koyarakda kazandim
Ama asla kalkipta senin gibi spam yaparak kazanip baska yollardan kazanmis gibi gostermedim

windows

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
culpable' Alıntı:
Bu kadar zavalli bir insanmisin
Kimsenin kazancinda Gozumuz yok sikayet de etme gibi aliskanligim yok sizler gibi
Kimsenin kazancinida hesapllamiyorum allaha sukur kendi kazancim bana kat kat yeter
teleport nedir onu bile bilmem :)
kapan dogru SIKISINCA bu sekilde iftiralar atma
10 bin degil 20 bin kazan ama erkek gibi cikip spam yaparak kazaniyorum de kalkip o kadar mavra yazma
Eteklik giymeyi birak Pantolon giy bence yazdiklarinin arkasinda dur
Duyur beni bu siteyi gelip bana soylemedi zaten yaptigin siteler renk ve icerik Olarak BEN ZIPKININ sitesiyim diye siritiyor (bu site adreslerini forumda kendin vedin daha once aramada cikiyor)
Gorunen Koy Klavuz istemez
Evet kazaniyorum Kazandim face ads koyarakda kazandim
Face ads koyarak da kazandim kucuk layer ads koyarakda kazandim
Ama asla kalkiptasenin gibi spam yaparak kazanip baska yollardan kazanmis gibi gostermedim

İlk kez seninle aynı taraftayım.
Sendede vardır spam sayfa. DOktor sivilcelerım var.

culpable

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
windows' Alıntı:
İlk kez seninle aynı taraftayım.
Sendede vardır spam sayfa. DOktor sivilcelerım var.
Spam yok yapmasinida bilmem zaten bir tane bos domainimde 3-5 kelime yaziyor oyunla ilgili
ne reklam var ne baska sey
Sutten cikmis ak kasik oldugumu idda etmedim ben
Spam yapmadim ama kucuk engellenmeyen popup a actim bundan 4-5 ay once
Adsense icin acmadim bunu forumdada yazdim adengage den banlanmak icin acmistim gene banlamadi adamlar
Adsense yada baska bir sponsordan para kazanmak icin bir tane sitemde hile yapiyorsam buyur Yaz buraya herkez bilsin bende bileyim

hakanizm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bir kış günü bir serçe uçarken yere inmiş..Soğuktan büzüşmüş kalmış.. Bir süre sonra yerinden kalkamaz hale gelmiş.. Tam donmak üzereymiş ki bir inek gelmiş serçenin üzerine sı-mış. Bu sayede serçenin buzları çözülmüş sıcaktan serçe sevinmiş donmadığı için... Ama bu kez de üstündeki b.k yüzünden hareket edemiyormuş.. Hemen o anda bir kedi yaklaşmış.. Kedi serçenin üstündeki b.ku deşmiş ve serçeyi çıkarmış... Serçe de tam çok mutlu olmuş ve kurtulduğuna çok sevinmişken kedi serçeyi yutmuş...

Bu hikayeden 3 ana fikir çıkmakta... Bu üç ana fikir dolaylı yönden konu ile ilgili olduğu için yazma gereği duydum.

1- Her üstüne s.cani düşmanın sanma !..
2- Seni her b.ktan kurtaranı dostun zannetme !..
3- En önemlisi de B.kun içinde mutluysan debelenme !..

:)

wwwxxxyyy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
<SCRIPT type=text/javascript><!--
google_ad_client = "xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx";
google_ad_width = 250;
google_ad_height = 250;
google_ad_format = "250x250_as";
google_ad_channel ="";
google_color_border = "FFFFFF";
google_color_bg = "FFFFFF";
google_color_link = "ff00ea";
google_color_url = "aacc99";
google_color_text = "ff00ea";
google_page_url = "Buraya ne yazarsanız o konuda reklam çıkar";
//--></SCRIPT>

Kodlarla oynamak kural ihlali değil mi???

windows

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
wwwxxxyyy' Alıntı:
Kodlarla oynamak kural ihlali değil mi???
Tabiki bu gördüğünüz taktik sayesinde burada atılıp tutuluyordu genelde.Türkçe sitelerde gördüğünüz pahalı diye tabir edilen reklamlar bu şekilde çıkartılıyor.

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
windows' Alıntı:
Tabiki bu gördüğünüz taktik sayesinde burada atılıp tutuluyordu genelde.Türkçe sitelerde gördüğünüz pahalı diye tabir edilen reklamlar bu şekilde çıkartılıyor.

windows üstün bilgilerini paylaşırmısın ? P.M. ile herkeze tek tek vermek yerine bir başlıkda toplasan daha çok insan yararlanır.
Türkçe sitelerde pahalı reklam çıkarmanın takdiğinide sölemişsin.Yani para kazanan illa hile ile yapıyor diyorsun.Çok kazanınca hile mutlaka var diyor başka .Demekki bu işi biliyorsunuzdur.Bizde sizin bilgilerinizden yararlanmak isteriz.Anlatırsanız size sabah akşam dua ederiz.

+ repimide peşin verdim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5