İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Güzel bir reklam dizilimi..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
IRCForum' Alıntı:
windows'un konuşması bana çocuk muhabbeti gibi geldi yoksa Beceriksiz_acemi 'yi fln koruduğum yok,onun ne olduğunu zaten anladım,bilende biliyor.Madem burda bi tartışma yapılıyor o zaman windows'ta mantıklı cümleler kurup karşısındakini konuşturmamalıdır.yok sende kazanacaksın çocuk,yok erman toroğlu musun sen gibi laflarla bir yere varılmaz daha çok karşısındakine karşı küçülür.

Bu mesajindan oturu kullanici 3 gun forumdan uzaklastirilmistir, kendisine ulasmak isteyenlere duyurulur.

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
culpable' Alıntı:
Bu kadar zavalli bir insanmisin
Kimsenin kazancinda Gozumuz yok sikayet de etme gibi aliskanligim yok sizler gibi
Kimsenin kazancinida hesapllamiyorum allaha sukur kendi kazancim bana kat kat yeter
teleport nedir onu bile bilmem :)
kapan dogru SIKISINCA bu sekilde iftiralar atma
10 bin degil 20 bin kazan ama erkek gibi cikip spam yaparak kazaniyorum de kalkip o kadar mavra yazma
Eteklik giymeyi birak Pantolon giy bence yazdiklarinin arkasinda dur
Duyur beni bu siteyi gelip bana soylemedi zaten yaptigin siteler renk ve icerik Olarak BEN ZIPKININ sitesiyim diye siritiyor (bu site adreslerini forumda kendin vedin daha once aramada cikiyor)
Gorunen Koy Klavuz istemez
Evet kazaniyorum Kazandim
Face ads koyarak da kazandim kucuk layer ads koyarakda kazandim
Ama asla kalkipta senin gibi spam yaparak kazanip baska yollardan kazanmis gibi gostermedim

Bu mesajindan oturu kullanici 2 gun forumdan uzaklastirilmistir, kendisine ulasmak isteyenlere duyurulur.

D

duyurbeni.com

Misafir
beceriksiz_acemi' Alıntı:
windows üstün bilgilerini paylaşırmısın ? P.M. ile herkeze tek tek vermek yerine bir başlıkda toplasan daha çok insan yararlanır.
Türkçe sitelerde pahalı reklam çıkarmanın takdiğinide sölemişsin.Yani para kazanan illa hile ile yapıyor diyorsun.Çok kazanınca hile mutlaka var diyor başka .Demekki bu işi biliyorsunuzdur.Bizde sizin bilgilerinizden yararlanmak isteriz.Anlatırsanız size sabah akşam dua ederiz.

+ repimide peşin verdim.

Bu sözler nedeniyle beceriksiz_aceminin de uzaklaştırma almasını istioyrum. Çünkü verilen bilgiler hile niteliğindeydi ve bu bilgileri paylaşılması yönünde istekte buluyor ayrıca + rep vererek bunu resmi olarak destekliyor.Sabah akşam dua ederiz dediği şeyde yine verilen bilgi yani hile ile ilgili bilgi.

İyinet admin teşşekür ederim bu verdiği cezalardan...Forumun gidişatı bundan sonra inş cok iyi olur.Adaletin tam sağlanması için beceriksiz_aceminin de uzaklaştırma alması gerekir

iyi günler...

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
Siz 2 seyi ayirt edemiyorsunuz.

Biz yonetim olarak forumda verilen bilgilerin, yazilan yazilarin icerigine mudahale etmiyoruz, kullanici 1+1=3 dedigi icin kullaniciyi uyarmiyoruz. Bu bilgileri okuyup yorumlamak, dogrulugu konusunda karar vermek sizin isiniz.

Biz yonetim olarak, forumun islevinden ve servisin devamliligindan sorumluyuz, forum kurallarini ihlal edenleri uyarir yada uzaklastiririz.

Lutfen bu 2 konu arasindaki farki artik ogrenin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5