İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Habertürk özür dileyecek mi?

XR9

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
videoyu izledim. fotoğrafçı arkadaşı tebrik etmek lazım. çok güzel bir açı yakalamış bravo!

haberci diye nitelendirilen diğer arkadaş biraz araştırsa (ki işi bu) bu komik duruma düşmezdi. boşuna k.ını yırtmış, şimdi tükürdüğünü yalasın..

alorak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
HaberTürk'ü ciddiye alanda kabahat zaten. Kaale dahi almayacaksın ki..

Mehmet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Muahah. Zaten montaj olsa ne olacak ya güzel bir görüntü. Çok kötü rezil olmuş.

suvarimx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bunlarınki üzüm yemek değil bağcıyı dövmek. Böyle yapınca bunlar insanlar da Atatürk e karşı bir önyargı oluşuyor: "Atatürk ve cami yan yana düşünülemez" diye. Bunların işi gücü yok böyle şeylerle uğraşırlar.
Bunlara en iyi cevap ise şudur: He yav he hee... :D

Zanza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Asıl yobaz bunlar ya kapatın şu habertürkü

STI

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
o değil sanki o fotograf montaj olsa nolur?Dine siyaset karıştı diye mi böyle bir olaya girdiler artık Allah akıl fikir versin

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Habertürk'ü bende çok sevmem (sitesinden dolayı), lakin samanyolu tv'den iyidir benim gözümde. En azından milletin beynini yıkamıyorlar. Belki habertürk'de beyin yıkamak istiyordur ama başaramıyordur. Sonuçta zararı olmuyorsa bana, iyidir. Kötünün iyisidir benim gözümde.

Aslında ben inançları olan bir insanım. Fakat şu başlıktaki çoğu yorum ve samanyolu tv, kanal 7 gibi kanalların yayınları insanı dinden soğutuyor. İnançlarınız varsa bunu saf bir şekilde, Allah'a inanarak ve bunu her yerde yobaz gibi dile getirmeden.. Ben öyle yapıyorum mesela. ahaa bunlar kafir bakın neler yapmışlar derseniz gözümde bir hiçsiniz (youtube'daki mesajlara sinirlendim. Kimlikleri belli değil ya, kalaylıyor şerefsizler)

Ayrıca, Anıtkabir'in yanından Kocatepe'yi gösteren zihniyet, Kocatepe Cami'sinin oradan da Anıtkabir'i göstersinler, ellerini öpeyim. Yok göstermezlerse, Allah belalarını versin.

Ramazan ayında hani Kocatepe'nin resimleri oluyor İmsak takvimlerinde. O resimde Kocatepe'nin yanına Anıtkabir'i koysunlar hadi. O zaman şartlar eşit olacak. Haydi bakalım buna ne diyebileceksiniz.

sonsuzhost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Uzun süredir severdim habertürkü bu konularda bişiler yazmayıda hiç sevmem ama son dönemlerde habertürk çok fazla taraflı yayın yapmaya başladı bu son olayıda detaylı takip ettim ve artık habertürk izlememe kararı aldım kendimce.

blink

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
yaw haberi yapan murat ongun :)
bu adamın ne olduğu belli zaten.. ünlü olucam diye saldırmadığı yer kalmadı.. saldır prim yap felsefesinde.. zamanında ekşi sözlüğe dadandı olmadı şimdi farklı alternatifler ne deniyo.. ne habersin ne Türksün be :)

NightPrince2

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Türkiyenin, hatta dünyanın en berbat en gereksiz kanalı. reyting almak için girmedikleri şekil kalmadı.

TheFF

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yaw haberi yapan murat ongun :)
bu adamın ne olduğu belli zaten.. ünlü olucam diye saldırmadığı yer kalmadı.. saldır prim yap felsefesinde.. zamanında ekşi sözlüğe dadandı olmadı şimdi farklı alternatifler ne deniyo.. ne habersin ne Türksün be :)

güzel demiş mor ve ötesi...

Mor ve Ötesi - Cambaz

Ne habersin ne Türk'sün
Seni gören yollara dökülsün
Kul oldun,köle oldun
Kurğun geçilmez cam oldun
Bütün dünya izler durur
Afet-i azam bekler durur
Hedefini al,piyasanı al,herşeyi al,
Yandı dertler bitti tasa
Ben kurbanım bu cambaza
ıki gözüm kadar eminim sen yoksun
Kul oldun, köle oldun,
Kurğun geçirmez cam oldun
Cin oldun adam çarptın
Cellat oldun kelle uçurdun
Bütün dünya izler durur
Afet-i azam bekler durur
Hedefini al,piyasanı al,herğeyini al..
Yandı dertler bitti tasa
Ben kurbanım bu cambaza
ıki gözüm kadar eminim sen yoksun
Var mısın yoooooooksun
ıki gözüm eminim sen yoksun

huseyinb

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Habertürk'ü bende çok sevmem (sitesinden dolayı), lakin samanyolu tv'den iyidir benim gözümde. En azından milletin beynini yıkamıyorlar. Belki habertürk'de beyin yıkamak istiyordur ama başaramıyordur. Sonuçta zararı olmuyorsa bana, iyidir. Kötünün iyisidir benim gözümde.

Aslında ben inançları olan bir insanım. Fakat şu başlıktaki çoğu yorum ve samanyolu tv, kanal 7 gibi kanalların yayınları insanı dinden soğutuyor. İnançlarınız varsa bunu saf bir şekilde, Allah'a inanarak ve bunu her yerde yobaz gibi dile getirmeden.. Ben öyle yapıyorum mesela. ahaa bunlar kafir bakın neler yapmışlar derseniz gözümde bir hiçsiniz (youtube'daki mesajlara sinirlendim. Kimlikleri belli değil ya, kalaylıyor şerefsizler)

Ayrıca, Anıtkabir'in yanından Kocatepe'yi gösteren zihniyet, Kocatepe Cami'sinin oradan da Anıtkabir'i göstersinler, ellerini öpeyim. Yok göstermezlerse, Allah belalarını versin.

Ramazan ayında hani Kocatepe'nin resimleri oluyor İmsak takvimlerinde. O resimde Kocatepe'nin yanına Anıtkabir'i koysunlar hadi. O zaman şartlar eşit olacak. Haydi bakalım buna ne diyebileceksiniz.

Sen söylediğin gibi saf bi şekilde kendi çapında Allah'a inan ama millete bi şeyler anlatmak için çaba sarfeden insanlara da dil uzatma.Dini anlatmak her müslüman ın vazifesidir ve bu vazifeyi yerine getirmeye çalışan insanlara yobaz diye hakaret etmek küfrün ta kendisidir.Kafir de belli eder kendini, inananda, münafıklardan Allah'a sığınırız...

D

Dot Net

Misafir
haberi ilk gördüğümde bende o açının olamayacağını düşündüm. ve kanıtı görünce çok şaşırdım. defalarca gıttım hem anıtkabıre hemde kocatepeye, beğendik'e. ama hayret o açıyı nasıl görememişim :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5