İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

hayattan sogudum .(

tayfnn

0
Yasakli Uye
Reaction score
8
arkadaslar sevgılımden ayrıldım o kdar yalvardım ama barısmadı, ygs sınavını kazanamadım, adsenseden banlandım vs vs. su aralar hayattan sogudum ne sıte ıslerıyle ugrasasım gelıyo nede bızey yapasım. arkadaslarımın hepsı kendı derdınde napcam bılmıyorum. vakıt gecmek bılmıyo 2 gun oncesıne kadar ıntıhar etmeyı bıle dusundum nasıl cıkcam bu durumdan yardım edın lutfen .s

BarışBey

1
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
51
Sınavlara tekrar giremez misiniz? Sana kız mı yok?

tayfnn

0
Yasakli Uye
Reaction score
8
sınavlara tekrar gırerım ama kızı sevıyodum .s yalnızım ustumde resmen olu topragı var atamıyorum bı turlu.s

Muhendis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Nefes aldığın sürece her şeye yeniden sahip olabilirsin.

Sınavı kazanamadın mı ? Seneye daha iyi çalışırsın ve kazanırsın. Yeter ki iste... Sevgilin mi terketti ? Eğer gerçekten seviyor olsaydı bırakıp gitmezdi. Demek ki bir şeyleri kafasında bitirmiş, üzülmenin manası yok. Daha çok kişiyle tanışacaksın. Hele bir üniversiteyi kazan, zaten hayatın anlamı daha farklı olacak. Adsense'yi ise hiç dert etme. Bir şekilde zaten tekrar hesap açarsın ve kullanırsın. Onu geç, Adsense kadar iyi olmasa da, alternatif siteler var.

ata350

0
İyinet Üyesi
Reaction score
35
Takma kafana böyle şeyleri.Geleceğe bak , geçmişi takma.Ygs ye çalışıp tekrar girersin.Reklam almayı ver.Kendin kişisel reklamlarını al.Adsenseden daha fazla kazanırsın.

Yeniçeri

Ne Mutlu Türküm Diyene
İyinet Üyesi
Reaction score
306
Hayat tecrübelerime göre şunu söyliyeyim kardeşim. Çivi çiviyi söker. Git çapkınlık yap. Takıl birilerine. Red cevabı alsanda sallama hiç. Her zaman ben değil onlar kaybeder diye düşün. Bak bu dediklerimi yap ooo neler neler çıkıcak karşına. Denedim sonuç kesindir:)
Sınavı tek kazanamayan sen değilsin. Daha yaşın 20. Tekrar girersin. Ben meslek hayatıma 27 yaşında başladım. Emin ol hepsi bana tecrübe oldu.
Adsense olayına hiç değinmiyorum bile. Aç başka kıytırık bi site. Başvur. Al reklamlarını koy sitene gitsin.

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
İlk sene üniversite sınavını kazanamamıştım, çok sıkıcı bir seneydi, sonra 2. yılımda kazandım, okulu uzattığımda çok daha büyük yıkım olmuştu, ama geride kaldı bu dertler Makine Mühendisiyim artık, darısı başına biraderim :)

Adsenseden daha önce bann yemiştim, sen açtın bana hesap zaten biliyosun :) Ayrıca hesabın kapansada yenisini açarsın sen, sıkma canını bunun için. Diceğim o ki bi dönem başarısız olsanda, daha altın çağını yaşamadığını düşünüp onun için çalışırsan çok iyi yerlere geliceksin. Ben bi 10 yıl genç olsam daha iyi yapardım herşeyi, daha çok çalışırdım.

İntihar konusunda ise, bir kere kız arkadaşıma sordum şaka ile, intihar etsem naparsın diye. Cevabını hiç beklemiyodum... Sevinirim dedi.. Madem o kadar inançsız, karaktersiz biriysen, iyki kurtulmuşum diye sevinirim dedi. Hiç bir zaman çözüm olamaz intihar.

Eğer kız arkadaşını 1-2 süprizle tekrar kendine aşık edebilceksen pm at bana, güzel fikirler verebilirim başka yerde bulamayacağın. Ama önce gerçekten barışmak istediğinden ve aşık olduğundan emin ol. Bende lisede kız arkadaşımdan ayrılınca yıkıldım, sonra başka kızlarda oldu tabi, en son 3 yıldır kız arkadaşımla birlikteyim, ve geriye baktığımda tek gördüğüm meğer ben kız arkadaşımdan önce kimseyi sevmemişim :)

Horoz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
En büyük hayalim makine mühendisi olmaktı. 3. kez sınava girdiğimde istediğim bölümü kazanabilmiştim. Orada bir kızla tanıştım 1-1,5 sene peşinden koştum, olmadı. Aradan yıllar geçti o kızla evlendim. Kızımın dünyaya gelmesine 10-15 gün var. Adsense den bugün banlandım daha.. Olsun sabit reklamlarım olur birgün.. tayfnn buradayız ;)

RyShTu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Bütün bunları bir sınavmış gibi gör ve sabret. Sabır, imanın yarısıdır. Hayata pozitif bakarsan pozitif yaşarsın. Takma kafana

tayfnn

0
Yasakli Uye
Reaction score
8
En büyük hayalim makine mühendisi olmaktı. 3. kez sınava girdiğimde istediğim bölümü kazanabilmiştim. Orada bir kızla tanıştım 1-1,5 sene peşinden koştum, olmadı. Aradan yıllar geçti o kızla evlendim. Kızımın dünyaya gelmesine 10-15 gün var. Adsense den bugün banlandım daha.. Olsun sabit reklamlarım olur birgün.. tayfnn buradayız ;)

ınsallah, yanımda olduugnuz ıcın tesekkur ederım bu yorumlarınız dahı rahatlattı benı.adına sevındım ınsallah nur topu gıbı bı kızın olur, mutlu mesut yasarsınız.tekrardan yanımda oldugunuz ıcın tesekkurler

Xlenzer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Ygs iptal edilir, olmadı sınava tekrar girersin sorun etme. Bundan 2-3 ay sonra kız mevzusuna ise gülüp geçiceksin emin ol, şu an sıcağı sıcağına olduğu için bu kadar kötüsün. Arkadaşlarınla falan buluş evde oturma.

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Kızdan ayrıldığın için psikolojin alt üst olmuş. Moralinin bozuk olması çok normal. Acını yaşamalısın, ama içine atma. Gelip bizimle paylaşmakla iyi bir başlangıç yapmışsın. Herkesten, her şeyden kaçmak isteyeceksin. Otur düşün. Değer mi? Acılarından kaçma, onlarla yüzleş. Onlarla yaşa. Bir süre sonra bıkacaksın.

Şu anda aklın bazı şeyleri kabul etmek istemiyor. Bunun etkisi ile kendini sadece psikolojik değil fikisel olarak da kötü hissedebilirsin. Bu çok normal bir şeydir.

Bu süreci atlatmaya çalış, ama yalnız değil. Kendine yakın hissettiğin insanlarla paylaş, anlat, kendini hafiflemiş hissedecksin. Kızı özleyebilirsin, nefret bile edebilirsin, hepsi geçici. Hiç bir kız için intihar etmeye değmez. Bir süre sabredersen yeni bir döneme gireceksin, iyileşmeye başlayacaksın.

RepeatX

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
geçer bunlar herkesin yaşadığı şeyler ve üzülerek söyleyim bunlara takılman çok doğru değil neden diyeceksin çünkü belki (hatta belki demek yanlış çok çok büyük ihtimalle) daha zor şeyler de olacaktır hayatında. Üzülerek söylüyorum ama bunlara hep hazırlıklı olmalısın. Pozitif düşün atlatacaksın hepsini. İnsanlık hali hepsi geçer hiç merak etme hep söylerlerye hatırlamayacaksın bile diye hatırlamasına hatırlarsın arada bir aklına gelir :) ama öyle bir anı olarak kalır merak etme. Allah daha büyük sıkıntı vermesin. Hiçbir zaman şartlar ne olursa olsun vazgeçmek yok bunu bir kere kafana güzelce yerleştir. ;)

Ekleme: flood olacak ama takılma bunlara demişim yanlış anlama aynısını bende yapıyorum kafam karman çorman oluyor böyle böyle öğreniyoruz takıl ama tadında bırak :)

Fbbasket

0
İyinet Üyesi
Reaction score
45
arkadaslar sevgılımden ayrıldım o kdar yalvardım ama barısmadı, ygs sınavını kazanamadım, adsenseden banlandım vs vs. su aralar hayattan sogudum ne sıte ıslerıyle ugrasasım gelıyo nede bızey yapasım. arkadaslarımın hepsı kendı derdınde napcam bılmıyorum. vakıt gecmek bılmıyo 2 gun oncesıne kadar ıntıhar etmeyı bıle dusundum nasıl cıkcam bu durumdan yardım edın lutfen .s

Sevgilinizden ayrılmış olabilirsiniz ama kıza yalvarmakta ne demek oluyor,

Şunu unutmayın ki Allah (C.C)'tan başkasına yalvarmayacaksınız, yazdığınız yazıyı hiç beğenmedim.

tayfnn

0
Yasakli Uye
Reaction score
8
Sevgilinizden ayrılmış olabilirsiniz ama kıza yalvarmakta ne demek oluyor,

Şunu unutmayın ki Allah (C.C)'tan başkasına yalvarmayacaksınız, yazdığınız yazıyı hiç beğenmedim.

sanada eyvallah hocam. yazdıklarımı begenmenız ıcın yazmadım yasadıklarımı yazdım

jeymo34

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Nabıcaksın be kardes bunlar dunya hali zayıf dusmussun birde yanlız kaldıysan tuzu biberi olmuş herkezın oyle bir dönemi oluyor nerdeyse sıkma canını hava güzel hayat güzel yarın pazxar gezmeye deger..........

hadie civi civiyi söker yenisine saglık

Ekleme: şii pişşş aloo dur dur intihar mintahar falan etme sen lbana azımsın gel bana editör metitör seocu ol ne istiyosan onu ol http://www.jeymo.com/ merakımdan girdim bu işe site 1 aydır bana bakıyor ben ona bakıyorum gel bi el at şu işe

tayfnn

0
Yasakli Uye
Reaction score
8
Arkadaslar dun aksamdan berı ıcımde ferahlama var kızın o aglamaya cok az kalmıs sesını duyunca rahatladım. Bana cektırdıklerını onada cektırcem intikam insanı rahatlatıyomus.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5