İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Haydi Arkadaşlar Kanser Hastası Leventin ameliyatı için birlik olalılım hadi iyinet !

mertozgun

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
selam arkadaşlar dün daha çok diğer platformda sorulara cevap verdim sağolsun
rdy ve diğer arkadaşlar yardımcı oldu

şuanda 2600 tl topladık halada toplanıyor

amliyatın az bir kısmı toplandı

paypal hesabı açmadık isteyen olursa iyinette bozdurup

garanti bankasına atabilir

arkadaşlar durum anlatmaktan yardım toplamaktan heryere bakamıyorum

gerçekten zaman kısa şuan çok sancı çekiyor

levent dediki

Allah hepinizden binlerce kez razı olsun bana hayat verdiniz bi hayat bundan daha büyük bişey varmı allahın yarattığı canın arkasında durup güç verdiniz ne diyim sağolun varolun
Tüylerim diken diken oldu hocam. Sizin için imkanım yettiği kadar yardım edicem. Allah sabır versin. Levent beyinde sizin gibi pırlanta gibi bir dostu olduğu için şükretmeli. Konuyu uplayalım ki daha çok kişi görsün, yardımcı olsun.

Lanet

1
İyinet Üyesi
Reaction score
97
Ben Levent'in bu hastalıktan kurtulursa eğer bu iyiliklerin unutulmaması adına hepimizin adına bir kurum oluşturabilir ya/da valilikten izin alarak güzel kampanya oluşturabilir. O zaman faydası olur işte insanlara. Ha eğer unutursa bu iyiliği, bu duaların hiç bi anlamı kalmasın, kalmayacakta.

HatasizCool

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
maalesef misli kullanmıyorum bilyoner ise kendı cabımda bir mıktar para yatırabilirdim fakat bilyone hesapınız olmadıgından odeme yapamıyorum allah acil şifalar versin. :/

kuaza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
gecmis olsun, umarim bu konuda istenilen gerceklesir. kendi sitemde de konuya yer vermeyece calisacagim. Kolay gelsin.

beratxt

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
3
http://www.sanalpazar.com/item_deta...lariyla-Toplu-Mesaj-Gonder&auction_id=1214388 programı 5 kişiye 50 TL 'den satıyorum tamamı arkadaşa aktarılsın.
Dikkat : Aldığımız kararlar neticesinde aynı kişilere program satışı yapılmayacak ve bir gönderici adi tanimlanacaktir.5 kişi P.M atarsa bilgilendirin o hesaba yatırın P.M atin ya da online o siteden alin arkadaşların hesabina ben geçireyim.

Saygılarımla

Lee

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
http://www.sanalpazar.com/item_deta...lariyla-Toplu-Mesaj-Gonder&auction_id=1214388 programı 5 kişiye 50 TL 'den satıyorum tamamı arkadaşa aktarılsın.
Dikkat : Aldığımız kararlar neticesinde aynı kişilere program satışı yapılmayacak ve bir gönderici adi tanimlanacaktir.5 kişi P.M atarsa bilgilendirin o hesaba yatırın P.M atin ya da online o siteden alin arkadaşların hesabina ben geçireyim.

Saygılarımla

1 adet program alıyorum levent kardeşimiz için.

korkmam

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
arkadaşlar hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim

misli.com bloke koymuş hesaba onu çözmeye çalışıyoruz 2 gün daha bekleyemediler malesef

çok fazla giriş olmuş hesaba diye

yardımcı olacak arkadaşları beklıyoruz

lütfen yardımlarınızı esirgemeyin lütfen arkadaşlar

sağolun Allah size göstertmesin

miyojin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ufak ta olsa Garanti Hesabınıza bir miktar gönderdim.

Umarım en kısa sürede sağlığına kavuşur.

hemato

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
allah acil şifalar versin , elimden birşey gelmez ama 2 websitem var isterseniz konunuzun linkini verebilirim. allah yardım etsin allah kimseyi hastane kapılarına düşürmesin.

beratxt

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
3
Ben Onkoloji ve Ortopedi(tümör yazıyor ancak) arasındaki ortak ilişkiyi göremiyorum.Bu konuda şüphelerim vardı hala var.Arkadaştan Onkoloji Doktorunun Numarasını istedim daha + Raporu okursanız 2010 ylınıın temmuz ayı. Acıklı yapmacık konuşuyor gibi geldi .Değilse yardım edecek arkadaş bulurum program satışı haricinde.Bu konuda üst yönetim tam bilgi verebilir mi ciddiyetliliğini gösteren ?.Ona göre gerçek yerlerle irtibata geçebilirim.Çünkü bu konuda başımın ağrımasını ve boşa uğraşmayı istemiyorum.Umarım arkadaşımız da bu konuda ne demek istediğimi objektif olarak anlar.Bu konuda yanlış anlaşılmak da istemem buna benzer bir olayı bizzat gördüm.Anlayışınıza teşekkür ederim.

korkmam

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
ben kanserli bir hastanın parasını yiyecek kadar şerefsiz değilim
3 gündür 3 er saat uykuyla duruyorum 3 gündür 600 den fazla kişiyle konuştum
levente moral vermek açısından bügün iki kez buluştum
ben yanlış anlaşılmasın diyerek kuruş para kendi hesabıma almadım hep leventin hesabı ..
hasta rencide olmasın diye telini buraya yazmadım kendini bilemyen insan çok
artı olarak impact ta şahit bu gibi yazıları görmesin diye hep konuyu değişştirdim
300 tl domaini sattım artı olarak bir miktaar daha yardım edecem bir kereye mahsus değil

beratxt sana hastanın telini atıyorum ara konuş
kafandaki soru işaretleri bitmiş olur
ama beni zan altında bırakan mesaj yazman hoş olmadı

genede teşekkür ederim çok yardımcı oldunuz

EmiR34

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
68
Allah yardımcısıı olsun :(
Gönül isterdi para yardımı yapmak fakat bende 16 yaşnda biriyim fakat
duvalarımı eksik etmiyeceğim
Allah'a emanet olun.

iMpAcK

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Herkese Merhaba..

Öncelikle Konunun Varolduğu Bütün Sitelere Bu Yazımı Kopyalayacağım İçin Yazıda Söyleyeceğim Şeylerin Direkt Olarak Muhatabı Olmayabilirsiniz.

Sizlere Durumu Biraz Özetlemek İstiyorum.

Şimdi Olaya Vakıf Olduğum ve Bildiğim Kadarıyla r10'da Ramazan'ın Açtığı Konuda Toplam 5500 TL Civarı Bir Yardım Toplandı ve Halen Toplanmaya Devam Ediyor.

Üzülerek Söylüyorum ki r10 Dışında Benim Açtığım Multi Yardım Konularında Ne Yazıkki Elle Tutulur Herhangi bir Yardım Toplanmadı.

Bunun Haricinde Reel Ortamda Bulunan Eşimizin Dostumuzun Kıymet Verdiğimiz Güzel İnsanların Bana Levent'e Ulaştırmam İçin Gönderdikleri Para Şuan İçin Tam Olarak 1650 TL ye Ulaştı..

Pazartesi Günü Bendeki Bu Miktarı Levent'in Garanti Bankasındaki Hesaba Havele Olarak Geçtiğimde Bu İşlemin Dekontunu Burada da Yayınlarım.

Amacımız KANSER Hastası Olan ve Ameliyat Olması Gereken Süreyi 1 Ay Geçmiş Olan Bir Arkadaşımıza Yardım etmek.

YARDIM Denilen Olay İlla Maddi Olacak Diye birşey Yok Arkadaşlar.

Aramak, Sormak Derdini Paylaşmak, Moral Vermeye Çalışmak Yardımların En Büyüğüdür.

Ama Ne Yazıkki Bunlarda Yapılmadı..

Neyse Fazla Sitem Etmek İstemiyorum.
Şuan İçin Levent'in ameliyatı İçin Lazım Olan Paranın Yarısını Toplamış bulunuyoruz.

Damlaya Damlaya Levente CAN Olmaya - Canına CAN Katmaya Devam Eden,
Yardım Eden, Yardım Etmeyi Düşünen, Dua Eden, İçten İçe Keşke Yardım Edebilsem Diye Düşünen HERKESTEN Allah Razı Olsun.

Levent:

Dekont:

Levent İçin Açılan Diğer Konular:
Haydi Arkadaşlar Kanser Hastası Leventin ameliyatı için birlik olalılım yardımlarınızı bekliyoruz .. - Google Fan Webmaster Forum

Güncel Kanser Hastası Levent'in Ameliyatı için Birlik Olalım.

Kanser Hastası Levent'in Ameliyatı için Birlik Olalım | XenForo Türkçe Destek Sitesi

Haydi Arkadaşlar Kanser Hastası Leventin ameliyatı için birlik olalılım hadi iyinet ! - Webmaster Forumu

Kanser Hastası Levent'in Ameliyatı Için Birlik Olalım | Anneler ve Kuzular | Gebelik ve Annelik Forumu | Bebek Bakımı

Kanser Hastası Levent'in Ameliyatı için Birlik Olalım.

http://www.sistem32.com/f2/kanser-hastasi-leventin-ameliyati-icin-birlik-olalim-52.html

Kanser hastası için tüm Fuub.netteki arkadaşların yardımlarını bekliyorum - Fuub.net

Kanser Hastası Levent'in Ameliyatı Için Birlik Olalım | Kadınlar Forumu | Kadın Sitesi | Diyet Forum

Kanser hastası kardeşimize destek olalım

Perspektif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Konuyu farklı sitelerden de takip ediyorum.
Allah şifa versin.Yardım eden herkese teşekkürler.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5