İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Hemen Paylaş! kapatılıyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
bence sistem tamamen ingilize yapılabilir fake bir isim altından domain alinir ve hemenpaylas.com o domaine tamamen yönlendirilebilir. böylelikle hemen paylas zaten artık bu işi yapmıyor olur. hitlerde diğer domaine yonlenmiş olur.

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
bir daha söylüyorum lütfen fake bir isim ile alınmış bir domain ile ve yurt dışından kiralanacak sunucularla bu işi devam ettirin.

Hostmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sunucular zaten yurt dışında.Bence de böyle yaparsa hem kullanıcılar hem de kendileri üzülmeyecek...

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
:( off off yabancılar bile sistemle övünürken tutup bizim türkler kapatılmasını istiyor. yazık oldu gerçekten.

cakirx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Elimizden gelen birşey olursa yapmaya hazırım. yani bu kadar emek gidicek çok üzücü bir durum.

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
türk milleti kendi milletini köstekleme bayılıyo ya.Umarım tekrar böyle bi proje ortaya çıkar

GLadiatoR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
İşini güzel ve temiz yapan kim varsa başı belaya giriyor anasını satim ne biçim memleket burası yaw.

Ekselans

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
çok kötü oldu bu olay ama son zamanlarda kendi kendime bende bunu düşünüyordum internette hangi mp3 ismini yazsam ilk sayfada hemen paylas geliyordu bi yandan sevinidirici bi yandan da bu şekilde üzücü oluyo.
Paylaşımı oldukça etkilicek özellikle forum siteleri devamlı hemen paylasşı kullanıyordu

sitenin şuanki hitini bi şekilde değerlendirin ve yeni bir projeyle devam edin bence

Hostmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Artık bizler de Türk paylaşım sistemlerinden soğuyoruz yavaş yavaş..Bir tek adam gibi işini yapan hemen paylaş! vardı o da kapanıyor.Diğerleri malum dosyalarını haliyle linklerini çoğaltarak park etmişlerdi domainlerini...

uyuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bence sistem tamamen ingilize yapılabilir fake bir isim altından domain alinir ve hemenpaylas.com o domaine tamamen yönlendirilebilir. böylelikle hemen paylas zaten artık bu işi yapmıyor olur. hitlerde diğer domaine yonlenmiş olur.

hemenpaylas herhangi bir yasalara aykırı siteye yönlendirilirse de aynı ceza geçerlidir. yani rapidshare e yönlense bile aynı suç işlenmiş olur...

S

SanalBilgi

Misafir
her güzel şeyi baltalayacak ya bu ülke... Bende bu kadar güzel nette eşi benzeri olmayan bir sitenin neden bu kadar süre açık kalabildiğine hayret etmiştim..

Uurz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
parking e yönlendir kir parayi gec. bu ülkede baska bise yapilmaz..

MerTUraL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Neden Türkiye Gelişemiyor?
Çünkü geri kafalıyız....
Hemenpaylas.com Bir çok forumu ayakta tutan siteydi ve kapanması çok büyük bir zarar meydana getirecek...
Rapidshare vb. siteler reklamdan geçimiyor ve saatlerce bekletiyordu.Hemenpaylas gibi sade belkide emeğinin karşılığını bile alamayan bir sitenin böyle bir şekilde kapanması gerçekten üzücü...
(Siz gidin Fransa'yı protesto edin neye yarar kendi kafamız değişmedikten sonra)

theersin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Öncelikce geçmiş olsun rapid yerine genelde hemenpaylas kullanıyordum desteklenmesi gereken bir proje bence kolay kolay pes edilmemeli elbet yapılacak birşeyler vardır.

Dosya paylaşım olmassa >>Resim paylaşım olarakda belki kullanılabilir.
yada parking yönlendir son karar ekibinizin.

Mywedding

1
İyinet Üyesi
Reaction score
96
şimdi girdim,haberi duydum ..adınıza üzüldüm....çocuk gibi bir şey...yapıyorsun..büyütüyorsun..sonra...??? sı saçmalıklar dizisi...

neyse ...

T3chn0

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
bende memleketi'den (manisa'dan çıkan ) böyle bir projenin bitmesi daha üzücü :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5